Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Myroslava82, 9 Серпень 2009.

  1. veladonna

    veladonna New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Включіть логічне мислення....У когось засмічувалась каналізація в кухні?Ви ж там мотор з мазутою не миєте , а тільки банячки з тої їжі яку готували, то чому ви думаєте , що у ваших кишках щось краще? У нас лікарі говорять ,що ходити в туалет 1 раз на 2 дні це ще не закрепи , а їмо 3 рази на день.Куди воно по вашому поділось. Від цього і болячки , бо годуємо організм власними токсинами....
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    включіть книжку з анатомії і фізіології і взнаєте чому на стінках кишечнику не може нічого накопичуватись.


    "не читайте советских газет". "У нас" це де? Змініть лікаря.
     
  3. golubka

    golubka New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Уся проблема в бактерiях. В товстому кишкiвнику може порушитись баланс мiж корисними та шкiдливими мiкроорганiзмами - це дисбактерiоз. Ось i будемо мати усi симптоми, що пов'язуватимемо з так званими "шлаками". Гнилiснi бактерiї продукують токсини, що отруюватимуть наш органiзм, викликаючи характернi симптоми.
     
  4. veladonna

    veladonna New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Марна справа .....
     
  5. golubka

    golubka New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Вже ніхто не хоче очищати організм?
     
  6. choice

    choice миється в бані

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    та тут попробуй щось скажи як відразу забанять. наша вся сім'я має свій досвід і хороший плід але ж компанію я вам не можу сказати, бо відразу будуть претензії що реклама... такі діла. Не бачу свободи то і не охота щось тут говорити.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    І не треба. Як я захочу будь-що очистити я собі знайду інформацію про дієту, препарати, фірми, бабки очищальниці... ітд. ітп.

    Ми дійшли висновку що то дурного робота! Очищаємо душу в першу чергу!
     
  8. golubka

    golubka New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Напередодні початку Великого посту бажаю всім очистити душу і нагадати - тільки постом та молитвою можемо тримати тіло та думки у чистоті.
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    а у вас труби каналізаційні мають вбудовану функцію моторики кишечника з перистальтичними рухами? Невпевнена. От у мертового так, а у живої активної людини все самоочищується і виводиться.
    мусите анатомію почитати, бо певно щось у школі пропустили...
     
  10. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Дуже рекомендую фанатам очищення органiзму вид шлакiв подивитися ось це

    http://www.stb.ua/video/86858/
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Нєа, я з цим не згідна (відповідь на питання в заголовку).
    Треба харчуватися правильно, менше "хімії" їсти, більше рухатися, менше нервуватися.
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    і я за здоровий спосіб життя - без різних нелогічних чисток
     
  13. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Справді - потрібно, але подумайте, те що накопичилось до того, як ви, наприклад почали вести здоровий спосіб життя - куди його дівати? Носити в собі, щоб отруювало організм? По моєму потрібно очистити організм від цих шлаків, цього непотребу і вперед починати здоровий спосіб життя!
     
  14. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    і я за здоровий спосіб життя, та тільки це не завжди працює ( особливо в наш час, зайдіть в супермаркет, (далеко і ходити не треба). думаю, всі ми розуміємо про що іде мова...
    тому очищення просто необхідне кожному із нас!
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Спонсор показу МОЗ України. :)
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    закінчила мед.колледж і мед.університет і досі не розумію що таке шлаки!!!????вигадки продавців БАД і супер цілителів:girl_mad:
     
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    організм людини влаштований так, що при правильному харчуванні і без початку ЗДОРОВОГО способу життя самоочиститься сам без вашої "допомоги". Організм самочищується кожної секунди, хвилини, години, все так влаштовано. Впродовж місяця повністю оновлюються більшість клітин в організмі, а за три місяці ми повністю нові, тобто складаємо з нових клітин - копій попередніх. От є люди, хворі на ниркову недостатність, - для них життєво необхідне очищення крові кожного тижня - інакше смерть, бо не працює фільтруюча ланка. А якщо у вас усі органи на місці, ви ведете здоровий спосіб життя, то такі чистки вам тим більше не потрібні і недоцільні. В Америці одна кобіта так наочищалася, що померла від надлишку випитої рідини, вірніше від того, що ця рідина не встигла вивестися нирками і відбувся набряк тканин мозку. Це була якась очисна програма,вона мала в день випивати до 2-ох літрів чистої води. Все в організмі самонастроюється під наш спосіб життя поступово і організм пристосовується: живемо у загазованому місті - навантаження йде на легені, переїдемо на село, легені очистяться, почнемо вживати сиру їжу - шлунок перелаштується, зміниться склад бактерій, але на це все потрібен час. Якщо працюєте фізично - краще очищується шкіра, але й швидше зношується, якщо працюєте розумово - велике навантаження йде на нервову систему, але й пам'ять краща, кращі і швидші реакції. Життя - це постійна боротьба за виживання і кожен організм пристосовується під ті умови в які він попав, чим менше шкідливих ризиків тим менше навантаження на організм, але це не означає що потрібно його мити і чистити як каналізаційні труби, це дуже тонкий механізм який важко налагодити, тому краще добре подумати перш ніж втрутитися у відлагоджену роками систему. А як вам вже так кортить очистити організм, то прочитайте про властивості окремих продуктів харчування, про сливи, клітковину, овочеві і фруктові соки, каші тощо просто допоможіть організму і він з вдячністю прийме все що ви йому запропонуєте і віддасть усе зайве і непотрібне йому.
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Або прогалини у підручниках зразка 1953 р.
    Наша класична медицина визнає чистку тільки у гінекології і в моргу.
    Нє?
     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    одного разу читала дуже мудру статтю про оті очищення. автора, чесно, не памятаю. писав, що ощищувати важливо ОДИН раз і потім після очищення намагатися вести здоровий спосіб життя і все, більше не потрібно. а ті постійні курси очищення лише виснажують і збивають організм з пантелику. він (автор) проводить курси очищення, а от повторно відмовляється, бо люди тоді не розуміють самого змісту, так як хочуть їсти їжу з макдональдса і потім очищати печінку від неї (я образно) замість того щоб просто не пхати в себе оту "гадість". недарма кажуть що ми є те,що ми їмо:)
     
    Останнє редагування модератором: 5 Березень 2011
  20. golubka

    golubka New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Ось, знайшла посилання.
    http://lactuvit.com/ukr/zdorovje_i_krasota.html

    Яка ваша думка стосовно інформації?