Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Myroslava82, 9 Серпень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я бачила передачу про оті чистки. Молода дівчина померла після однієї з них. І лікарі казали, що ні в кишечнику ні в печінці не може нічого накопичуватися, і чистити там нема чого. В мене наприклад жовч погано відходить, то пити олію і лягати на грілку як рекомендують лікарі не ризикую. От і цього року збираюся на курорт, промити свій жовчний водичкою.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Знаєте з чим воно мені асоціювалось? З середньовічними лікарями які вірили що панацея від всіх хворіб спускання крові з хворого. Отак і деякі люди приписують цю здатність очищенню організму.

    Лактулоза на основі якого зроблений цей препарат є лишень для того щоб допомогти людям в яких є проблеми з закрепами. Якщо ви неправильно харчуєтесь то у вас може виникати проблема з закрепами, але це можна також вирішити за допомогою збільшення кількості рідини яку п’єш і додати файбер в своє харчування. Для чого приписувати цьому препарату звання очищувача організму? Кажіть правду людям - якщо у вас закрепи, і ви не можете піти в туалет регулярно, то може варто спробувати лактулозу.

    Доречі лікарі цього не рекомендують.

    А мій чоловік мені вчора сказав що він вичитав що якщо покласти грілку на печінку, то ти нагріваєш кров на два градуси і вона швидше розбігається по-організму. Я не повірила. Щоб зігрітись мені грілка навіть в ногах не допомогла. Мусіла спати під двома ковдрами.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  3. golubka

    golubka New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Блажен кто рано по утру
    имеет стул без принужденья,
    тому и пища по нутру
    и день приносит наслажденье.
    Ф. И. Тютчев
     
  4. robik

    robik Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Думаю, мається на увазі "сліпе зондування". Але ця процедура проводиться не олією, а сорбентом, або рупою. Самому таке практикувати - то трохи ризиковано, а от в санаторіях то роблять на ура.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Просто в передачі лінк на яку подали на попередній сторінці очищення печінки сказали робити власне таким способом - випити такий коктейль: 500мл олії, 2 жовтки і сік з 1-2 цитрин. А після прийняття такого коктейлю слід покласти грілку на печінку і лягти відпочити.
     
  6. robik

    robik Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Поніме.
    Колись, коли я вчилася, ми на органічній хімії дослід такий проводили. Брошура по очищенню казала, що має вийти каміння з жовчевого :girl_crazy:. Ми то все змішали, додали штучний шлунковий сік - і то чудо взялося комками зеленими, які тіпа - камені :khomyak:
    Развод чистої води, все що вийде від такої процедури, то не що інше, як то що ввійшло. Сенс??
     
  7. SuperSweet

    SuperSweet New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    В мене подруга чиститься від "шлаків". П"є коктейль такий: відвар ізюму+настій кори крушини+холосас. (проносне і жовчогінне) Каже, що їй подобається. Там перших кілька днів, вибачте, проносить. Це проявляється очищуючий ефект. Пити треба 14 днів. Каже, що живіт відразу стає меншим.
    Я такого не пробувала, хоча хотіла. Не встигла, бо завагітніла.
     
  8. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

     
  9. golubka

    golubka New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Препараты сенны (антраноиды).
    Природное происхождение часто определяет их выбор для самолечения (до 80:wacko:. Препараты сены всасываются в тонком кишечнике, а выделяются через слизистую оболочку толстого кишечника. Этот механизм вызывает побочное действие антраноидов: повреждение эпителиальных клеток, что приводит к нарушению абсорбции, секреции, моторики и способствует развитию многих аллергических реакций. Длительное применение препаратов сены может приводить к атрофическим изменениям в интрамуральных нервных сплетениях толстой кишки и развитию рефрактерности запора. Кроме того, препараты сены провоцируют развитие лекарственной диареи с метаболическими нарушениями, меланоз толстого кишечника, привыкание. Токсическое влияние на эпителий толстого кишечника делает антраноиды потенциально онкогенными. Це ж стосується і препаратів на основі кори крушини.

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:17 ----------

    Пробиотики (бифидумбактерин, лактобактерин, линекс, пробифор и проч.) - средства для нормализации кишечной микрофлоры - представляют собой препараты, содержащие живые бактерии полезной микрофлоры кишечника. Предполагается, что прием пробиотиков способствует заселению этой микрофлорой кишечника, однако, только 5-10% живых бактерий из содержимого пробиотиков достигает толстой кишки. Поэтому лечение пробиотиками как правило носит длительный характер а его результаты не устойчивы.

    ---------- Додано в 22:45 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

    Закрепи в дорослій популяції зустрічаються у 27% населення в розвинених країнах, причому у жінок частіше, ніж у чоловіків. Близько 70% пацієнтів з гастроентерологічною патологією страждають на закрепи. 10-25% дітей страждають на закрепи, причому в 25% з них закреп виявляється з перших років життя. Більше 50% жінок протягом вагітності зазнають труднощів із спорожненням кишечника. Також важкий закреп найчастіше зустрічається у жінок, поєднується з розладами менструального циклу або розвивається після перенесених гінекологічних операцій Більше 60% населення старше 65 років страждають на закрепи, 25% - це чоловіки і 35% - жінки. Близько 75% літніх пацієнтів займаються самостійним лікуванням закрепу. Звідси й пішла мода на пропагування різних методів та способів "очищення організму." Це ж величезний ринок збуту...
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  10. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?


    Я не прихильниця очищення орагнізму, бо "так треба". Подруга зараз має клопоти з застоєм жовчі, тому мусить вдатись до певних заходів по очищенню. Однак, то все відбувається під наглядом лікаря і за продуманою дієтою. А не так - захотіла, щоб за тиждень живіт сплас.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Значить, так)) На власному досвіді) без чистки почуваюся в 5 разів гірше. Поки не почала робити і не побачила - майже відразу результат - була великим! скептиком..
     
  12. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    і що ж ви чистили якщо не таємниця?
     
  13. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    odree ви пройшли той курс? які враження?
     
  14. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Свій організм я ще не очищала жодного разу, ні клізмами, ні іншими засобами. Хоча колись у жіночій консультації, одна "дохторка", яка сама важила далеко поза 100кг дуже мені розказувала, що очистити організм мені вкрай необхідно і я вжитті не схудну без очищення організму. Хм... побачила б я її зараз, то б розказала. Але то вже інша історія.
    Розкажу вам про кораловий клуб трохи. (п.Левандівко то не реклама, я ще тим не займаюся :)) Більше року тому заходила до моєї співробітниці одна панянка, обличчя в неї не вельми чисте було (якісь прищики, чи то висипка, але помітна одним словом), багацько зайвих кілограмів. І от місяць назад вона знову до нас зайшла. Я її не впізнала, помітно пострункішала, шкіра рівномірного кольору.. одним словом вся така краля. Ми її розпитували, яким це методом відбулося. Спочатку вона не дуже розказувала, але потім поділилася, що завдяки кораловому клубу. Пила вона коралову воду і пройшла протипаразитарний курс. Оскільки мене одне слово "біологічні добавки і бади" вже насторожує, то я до того дуже прискіпливо поставилась. Але цікавість взяла своє :) Вирішили ми в чотирьох (всі разом працюємо) попити ту коралову воду. Місяць вже пропили. Незнаю чи то сила самонавіювання, чи таки є в тому щось... але, по собі скажу таке, що помітила, що зранку мені легше просинатись (раніше ще на 10хв будильник переставляла разів 5), наче легше ходити стало, енергійніша стала, чи що. Ну це мабуть все. Інша співробітниця (59 років) каже, що не відчуває хрусту кісток. Тут або вода, або глухота :) Але вона вірить, що вода. І помітно по обличчю, що шкіра стала світлішою (це вже я помітила). Ще одна мала страшенні висипи на обличчі, то бачимо, що висипка таки реально трохи зменшилась. А четверта наша колега окрім води почала вже тиждень приймати протипаразитарний курс. Каже, що нічого крім легкості в організмі ще не відчула. Хоча на обличчі теж помітні зміни, стали меншими темні плями і колір шкіри трохи змінився.
    Незнаю чи допомагає та вода, чи ні, але наразі я не зупиняюся. Ще проп"ю водичку 2 місяці і оціню реально результат. Протипаразитарку не ризикую наразі. Щось я боюся того)))
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я також робила чистку організму. А саме чистку печінки.
    Я робила зимою, хоча радять робити восени, коли можна попити овочеві соки.
    Після чистки набагато краще почуваюсь, позникали такі маленькі коричневі плямки на тілі ( як родинки), самопочуття стало краще. Звичайно що треба тримати себе в руках вести здоровий спосіб життя.
    Після того трохи маю відразу до олії, зате чомусь дуже пробило на колу:girl_crazy:
     
  16. marife

    marife Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    І два роки тишини.....................:girl_crazy:
    Ще хтось чистився за цей час? Шукала власне як правильно и чи потрібно чистити печінку?

    Ви допили водичку? Як враження, є суттєві зміни?
     
  17. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я десь на якомусь форумі натрапила на такий рецепт, дві таблетки хофітола (екстракт артишока) запити склянкою теплої мінеральної води посолоніше (без газу) натще. Я просто підсолювала воду харчовою морською сіллю замість мінералки, так щоб смак був як в супу солоного. Потім півгодинки полежати. Лежати краще на лівому боці, тоді жовчний міхур виходить ніби перевернутий, і жовч під власною вагою краще відходить. Я таких процедур зробила штук 10, мені дуже сподобалось. Я пила не хофітол, а екстракт артишока "здоров"я", але тут вже не дві таблетки, чотири капсули треба, бо хофітол по 200 мг, а капсули здоров"я по 100 мг. У мене покращився колір обличчя десь через дві процедури. Під час перших десь семи процедур була важкість в районі печінки, а потім пройшла. Тепер взагалі ніяких неприємних відчуттів під час процедури. А ще після першої, видно, дуже сильна інтоксикація була, бо ті всі токсини з застійної жовчі пішли в кров, голова дуже розболілась. Тому потім ще пила ентеросгель десь через годинку після прийому артишоку. Це делікатний варіант тюбажу, але все рівно треба бути впевненим, що каменів в жовчному нема.
     
  18. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Недаремно переїдання це гріх. Потрібно починати з очищення душі, голови, почистити від сміття, а після приступати чистити кишківник тай все решту...
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Хто чув за Корал клуб??За Коло-ваду для очищення організму?дайте пораду варто чи ні...
     
  20. puha

    puha New Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Дам слово своєму чоловікові:
    "зробив три тюбажі по Залманову за описом лікаря-дієтолога з Петербургу Заболотного К.Б. Процедура триває цілий день (мінімум 9 годин). Збираюсь зробити ще сім за порадою Заболотного, тому що роблю перший раз в житті (40+). Основні речовини: сульфат магнію, вода Єссентуки 17, олія, сік з цитрини (можна грейпфрут). Речовини необхідні для підстраховки: смекта для нейтралізації токсинів (симптом:наростаючі головні болі), но-шпа у випадку спазмів, цукор (гіпоглікемія), кисіль (недіагностовані ерозійні явища, чи вже язви, які обов'язково виявляться під час тюбажу). Необхідна також грілка, я купив електричну. Від туалету не можна віддалятись цілий день. Ніяких клізм робити не треба: ні до, ні після. Процедура служить для очищення всього шлунково-кишкового тракту, а не тільки чи то жовчного міхура, чи печінки, а також діагностування (виявлення) прихованих поки-що відхилень від здоров'я (тракту). Тобто очищення і жовчного, і печінки, і підшлункової залози (тому лежати треба обов'язково на ПРАВОМУ боці), і всіх десяти метрів кишківника (сім тонкого та три товстого). Результат (в унітазі) з'явився на другому тюбажі, на третьому-крутіше, тому вірю Заболотному і збираюсь після десяти разів робити їх регулярно (один курс з 3-5 процедур на 2-5 років).
    Кого цікавить, запитуйте, все розповім, а можна подивитись курс Заболотного "Технологии здоровья" на екс.юа."