Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Myroslava82, 9 Серпень 2009.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    На рахунок лактулози, то вона використовується як осмотичне проносне в тому числі перед діагностичними процедурами. "Клізма" зсередини. Як при прийомі магнезії. Рецептів в інтернеті є багато.
    Особисто я пробувала щось схоже, там було чи 50 чи 100 мл лактулози розмішати з 100 мл кефіру і випити натще. Робила це ще до першої вагітності. Процедура мене повністю влаштувала, все пройшло номально. Робила зо два рази. А от після народження дитини десь через рік хотіла зробити - все чого я добилась - сильне вздуття, такої чистки як в минулі рази не відбулось, чому не знаю... Може кефір не такий, може спайки якісь після КР завадили... Я би хотіла повторити, але боюсь знову такого вздуття, хочу попробувати з магнезією, але ще не наважилась.

    І до речі, це йде не тільки очищення кишечника, але і міжлітинного середовища і лімфи, бо лактулоза притягує її на себе. Протягом процедури треба багато пити обов"язково.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2015
  2. марі177

    марі177 Well-Known Member

    ЩОБ НЕ БУЛО ЗАСТОЮ ЖОВЧІ ТРЕБА ЗРАНКУ НАТЩЕ ВИПИВАТИ ДЕСЕРТНУ ЛОЖКУ ОЛИВКОВОЇ ОЛІЇ(ЦЕ ЛІКАР СКАЗАЛА)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1