Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ми минулого року були в Курортному. Як на мене "нічого так", тобто нічого страшного і нічого особливого. Хоча, ми їхали наобум і місце шукали вже там. Спершу потрапили в курники, там де ліжкомісце по 100 грн., потім пройшлися "санаторіями" старими - в мене почалася реальна істерика. А потім пішли на другий кінець села і там знайшли нормальні бази. По дорозі з нашого краю до центру є кілька піцерій, кафе, барів. Є нормальні магазинчики, базарчик. Для дітей немає нічого (майданчиків 0), але нам вистачало моря і пісочниці з гойдалкою на базі. Наша база була чистенькою, вся в бруківці, де можна висаджені берези і всіляка зелень, готували на вулиці, була загальна обідня зона, зона барбекю. Жити або в три поверховому котеджі, або в будиночках у дворі. Наша база була на вулиці Садова, до моря 10 хв неспішним кроком. Один мінус - сходи вверх і вниз біля моря.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я готова жити в курнику, але в мене завжди одна умова -- перша лінія, щоб до моря 2 хв, щоб попісяти в номер можна збігати). А де та Садова? З того боку, що базар чи з іншого? бо ми там жили (давно) десь посередині між базаром і сходами. До сходів ходитти влом, спускались по обриву -- він під носом, але я від того спуску спилась))) я вранці поки пляшки пива не випила -- ступати туди боялась. ото постійний стрес, а до сходів йти влом. короче, не хочу
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    То вже певне друга лінія, бо як на карті глянути, то найближий пансіон "Едем", (він на карті відслідковується)
    Сходів там є двоє, одні в центрі на косу, там де більший двіж, інші в кінці села, сході крутіші, але коротші. То ми жили в самому кінці села. В центр вибрались аж 1 раз.
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2017
    • Корисно Корисно x 1
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Порадьте гарний аквапарк в Одеській області? Особливо щоб була гарна і безпечна дитяча зона.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Розкажіть з досвіду,яка погода в Одесі на початку вересня?
    До 10 числа.
    Море холодне? Я розумію,що це не вгадаєш,але хочеться мало людей,тому радять вересень,без сімей школярів,та студентів.
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @olerusya я не була. але мені здається він там один? хоча може я помиляюся. на трасі на Білгород-Дністровський напрямок.
    @Naama не вгадаєте. не ті широти. може бути погода як +25 так і +13.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то вже рулетка. Минулоріч було досить непогано. була золота осінь власне на початку верересня. Дощів не було, було тепленько, ну море на любителя ( воно ще не охолоджується до цього часу сильно. Просто не дуже комфортно з води вилазити).
    Я була в Одесі отак в період переходу з серпня на вересень ( була з 20 чисел серпня до перших чиел вересня). То власне зміна відчувається погоди. Стають холодними ранки і вечора. В годинці 11 на сонці класно, але до години 10 ми на початку вересня ще не знімали якоїсь легкої кофточки чи вітровки. Аналогічно по вечорам.З являється прохолодний вітер. Також два дні йшов дощ- не постійно, але отак , як у Львові: сонце-дощ-сонце. було некупально зовсім. Загалом, Одеса на початку вересня дуже нагадух Львів на початку вересня. У нас теж може бути ще тепло, але може бути уже і ні. От так і в Одесі- там досить схожа погода на львівську
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В неті пише що в самій Одесі є два, ну і в Коблево чула що є. При на трасі Білгород-Дністровський не знаю де((
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @olerusya а я розібралась. От той що " Одеса" він за містом, тому я так написала. В сторону Затоки
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sitara

    Sitara Active Member

    Дівчата, плануємо їхати в 10-х числах липня в Одеську обл. з дитиною 10 років. Не можу ніяк визначитись, куди саме їхати, чи в Затоку, чи в Кароліно-Бугаз, чи ще кудись... Порадьте щось, хто там бував, особливих вимог нема, головне щоб чисте, тепле море, без дискотек під вікнами і шалених комарів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Sitara
    І Затока і Кароліною Бугаз досить тусовочні. Якщо хочете спокійного відпочинку то шукайте села, де інфраструктура вночі не працює на клієнта
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Були минулого року на початку серпня. Комарів практично не було, пляжі чисті, в морі один день було дуже багато водоростей, дуже тусовочним місцем я би Кароліно-Бугаз не назвала.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. tsyganka

    tsyganka Member

    Теж цікавить відпочинок в Одеській області.Порадьте гарний готель на березі моря чи апартаменти.Щоб чисто і охайно,сучасний дизайн,чистий пляж і смачна їжа.
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    були в Затоці два роки в тому в цих же числах липня, більше туди не поїдемо в цей період, людей тьма-тьмуща всюди - пляж, магазини, базар... та й море 2 тижні було зелене (був викид сірководню), хоча з цим не вгадаєш зелене море може бути і в інший період...
    але враження залишилось в цілому негативне через велику кількість народу, казали нам якщо ми не боїмось прохолодного моря то приїжджати в 2-й декаді червня і насолоджуватись чистим морем і відносно невеликою кількістю відпочиваючих або кінець серпня, але море вже не буде чистим(
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Ми відпочивали минулого літа і цього знову плануємо. Поки що, для мене, це найкращий варіант в Одеській області. Навіть не можу назвати мінусів і, до речі, ціни на продукти були дешевші, ніж у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    розкажіть, трішки, будь ласка. жили у квартирі? як море? є чим там займатися окрім моря_пляжу? пишуть, що присутній хімічний запах у повітрі...
     
  17. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Це місто, тому там лише квартири. Саме місто невелике (ми його обійшли пішки за півгодини).
    Жили в першій лінії до моря. Місто дуже чисте, гарний парк, багато дитячих майданчиків, декілька супермаркетів і ринок, в центрі величезний фонтан.
    На пляжі безкоштовні тренажери і дитячі качелі, пляж і море чисті.
    А ще перед Приморським парком знаходиться пекарня, де дуже смачна випічка і хліб.
    Немає ніякого хімічного запаху.
    Можете зайти до мене в Instagram nadja.kosinova і подивитися фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчата, що чути про кір в Одесі та області? Бо послухати, там реально епідемія, чи то перебільшення?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Можете поділитись контактами?
     
  20. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Житло шукали в olx, там дуже великий вибір, але кращі вулиці- це Приморська і Десанта .
     
    • Інформативно Інформативно x 1