Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Для тих, хто шукає істинно чисте море і помірні ціни, можу порадити курорт Катранка. Людей небагато, бази і ціни є різні. Напр, ми жили на базі Бригантина, 750 грн трьохмісний номер + до 200 грн харчування з особи (але кухня така собі). Там же є 4-місні новенькі хатинки по 1000 грн, і трохи старіші по 600 грн за трьохмісний. Можна готувати самим, є літня кухня. Дуже сподобалася їжа в базі Журавка, 300 грн з дорослого з 3-разовим харчуванням, діти здається півціни. Але там совдепія, купа комарів (бо велика затінена територія) і загальний душ-туалет.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну але ж там до моря далеко?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А я тепер дивлюся на Очаків) Точно знаю, що ми їдемо в кінці липня, тільки нічого не забронювали. Вирішила теж: краще на місці знайти, ніж потім шкодувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, а хтось був у Вилково, Одеська область. Варте уваги?
     
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Бачила знайомих фото-казково!Але дорога 2роки тому була страшна.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    на фб майже всі пишуть що там не море, а калюжа:dntknw:
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    міський пляж невеликий і брудний , вода зелена, водорості. Правда добре, що дерев багато. На вихідних приїжджає купа відпочиваючих з Миколаєва.
    Можна їздити на Кінбургську косу -зранку відправляється катер, ввечері назад. Там море чисте, гарний пляж. Але я як побачила той катер :girl_impossible:, я б в нього в житті не залізла.
    Була там 2 рази, більше не поїду ніколи, тим більше з дітьми.
    але ми жили в приватному секторі, можливо пляжі від баз в кращому стані
    http://photos.wikimapia.org/p/00/01/97/94/34_big.jpg
    очаків море - Пошук Google:
    фото міського пляжу з інтернету
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, дорогу кажуть трохи підрехтували, цікаво які умови, ціни.
     
  9. Stefani

    Stefani New Member

    Дівчата, хтось відпочивав в Южному? Які враження?
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Знайомі з дворічною малявкою поїхали відпочивати в Кароліно-бугаз.
    Дуже вимучилися в дорозі всі троє (виїжджали над ранок, фактично основний кавалок дороги іхали по спеці, кондюк не включали, бо дитина).
    Житло шукали на місці, дуже довго.
    По 500-600 грн кімнати в жахливому стані, з старими меблями, "трущоби", як висловилась коліжанка.
    Більш-менш симпатичні варіанти - від 1200-1300 грн.
    Після тривалих пошуків знайшли кімнату в приватному секторі, в будиночку зі зрубу, з власним сан-вузлом, з новим ліжком-матрацом та шафою за 700 грн за добу.
    Більш детально поділиться враженнями пізніше - наразі відходять від дороги.
    Але вже казала, що в Одеській області відпочивають вперше, і, мабуть, востаннє - оце відношення до туристів - "вдерти вже і негайно максимум бабла, нічого не вкладаючи в розвиток" їх просто вбило.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ви вже повернулись? як там?:)
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Тому ми вибрали цього року Болгарію, що тут дешевше і ставлення, як до людей. Минулого року теж їздили в Кароліно-Бугаз з дитиною в неповних 2р. Але ми виїжджали по обіді і на ранок вже були там. Правда ми кондиціонер включаємо. Шукали теж на місці і були шоковані. В нас на укр.мову дивляться, як на ворогів, а тут навіть розуміють трохи. Сьогодні зустріли в готелі цікавого Українця, який на моє слава Україні довго мовчав, а потім через зуби таки відказав
     
    Останнє редагування: 18 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Треба йти через міст 10-15 хв.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2017 ---
    Я була. Просте село, просто замість головної дороги Дністер. Були в музеї, каталися на катері, їли уху. На 1 раз можна поїхати. Але нам то обійшлося в 150 грн з людини, дорога до години часу. З Одеси я б не їхала точно.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2017 ---
    Я була там 10 років тому востаннє, їздила по путівці через профспілку в дитячий табір. До моря треба було спускатися по сходам і воно було гарне і чисте (навіть креветки лоскотали пальці), людей небагато. Правда совдепія там страшна і крім моря нічого немає.
     
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дівчата, хто може поділітися контактами власників квартир в Одесі? Цікавить, перш за все, Приморський район.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, не повернулась, ми тільки вчора приїхали сюди. Мені супер. Море, пляж -- чисті, без медуз і водоростей, погода супер, на базарі львіське пиво розливне дешевше, ніж у Львові -- 13 гривень бокал. Я в раю) Їжі в їдальні достатньо, в нас 4 порції на 6 -- і я не добираю. Їжа така, як в їдальні, але діти їдять -- і я щаслива! Ми теж вроді ситі (в мене чоловік не вибаглививй -- вранці літру каші за всіх доїсть -- і ок))) Принаймні ще не дохарчовувались, хіба криветки їмо у необмеженій кількості. Вино купили -- 50 гривень літра, -- але я ше не пила -- не мішаю із пивом) Ше поки особливо не гуляли, але треба нам ще щось шукати, бо після зміни ми ше на тиждень хочемо там залишитись -- в нас квитки на 5 серпня. Що ще? От були в таборі на дискотеці, я навіть участь в конкурсі брала (ну не можу я без публічності)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. lunti

    lunti Member

    подивіться на одеському форумі, там власники квартир дають оголошення, є телефони. Ми там шукали, знайшли. Думаю там безпечніше, ніж на олх
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Ми минулого року відпочивали і зараз знаходимося в Южному. Я вже писала про це місто. Для мене - це найкраще місце в Одеській області.
     
  18. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Привіт, дівчата може хтось може поділитися контактами власників будинку в Затоці, Кароліно- Бугаз на 8 осіб бо на олх страшновато гроші кидати
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Ми недавно знімали будинок в Одесі, якщо цікавить дам інформацію?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а вода не холодна? бо читаю, що в Одесі море 12-14 °C ((