Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну як Вам сказати... Аркадія - це тусовочне і дуже дороге місце (Морозиво рік тому коштувало 80 :hang1:ОМГ :hang1: гривень).
    Левова частка пляжу зайнята платними пляжами типу Ібіци і Ітаки. На тих шматочках, що лишалися, ябку ніде впасти.
    Є розваги для дорослих типу "американських гірок", бомбера.
    Є співочий фонтан (дуже класно і романтично подивитись на шоу ввечері).
    Якщо не помиляюсь, вже відкрили аквапарк на Аркадії.
    Словом, на море там ніхто акценту не робить :beach:.

    Будучи в Одесі, поїхати, подивитися однозначно варто.
    Але, якщо є бажання на Аркадії відпочити біля моря з комфортом, доведеться розщедритися.
    Щодо погуляти, мені особисто подобається старе місто.
    Як варіант для екскурсійного маршруту, почати від Морпорта IMG_1189.JPG
    , потім до Оперного, потім Дерибасівська і заблудитися вуличками.
    Поїсти в Котелку (вул. Садова, 17). Ціни вище середніх, але смачнішого закладу в Одесі не знаю.

    На мою думку, в Одесу їхати для пляжного відпочинку не дуже варто. Але якщо відпочивати на морі десь поблизу, то заїхати тре обов"язково (бажано з ночівлею, щоб не бути обмеженим в часі).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мене цікавить буквально 2-3 дні побути там,
    теж так думаю, ну але хоть раз сходити глянути.
    Бачу, що там є кілька пляжів, але як між ними щось нормальне вибрати?
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Там всі пляжі недалеко один від одного, не сподобається один, за пару метрів інший. Відпочивала років десять в Одесі, іздила на 16 станцію фонтана. Не подобається ця станція, то йдете по пляжу і шукаєте де краще. Є платні, є безплатні. Подивитись в Одесі - морвокзал, оперний театр, дерибасівська, можна в зоопарк сходити
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Дівчата, а що ніхто на Одещині не відпочиває? пишіть щось, бо вагаюсь між Южним і в іншу сторону від Одеси
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви вже їздили? Як враження? Ми планували щось в Єгипті чи Турції, але ціни дуже великі, де чуть дешевше - відгуки погані... Порахувала і задумалась про район Затока- кароліно бугаз. Рута, яку схвалила Кандя, вся зайнята, дивилась і на Солн.Позитив, взагалі там по косі викидає багато готелів, садиб і т.д. І ціни різні, до моря бачу кругом недалеко...
    Чи виправдались Ваші сподівання і уявлення про відпочинок? Які пляжі і захід в море, чи полого (цікавить для дітей).

    Упс. Вже побачила Ваші враження в сусідній темі (а тут в профільній як зможете, продублюйте, бо там не всі знайдуть)
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, ми були, насправді дуже задоволені. Від нашоі бази до моря було 5 хвилин, тому трохи дешевше, бо не перша лінія. Там насправді багато номерів, велика територія, є дитячий майданчик, аніматор працює протягом дня в певні години. Також поблизу є ще ярец, дельфін. Більше не памятаю. То ті, що на станціі сонячна.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як з парковкою? Платна чи входить в послуги ?
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    За парковку окремо, але ми без машини тому цін не знаю. І там на тій базі великий плюс не має мінімального заізду, тобто можна бронювати навіть 3 доби.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    переважно платна, 20-30 грн
    --- дописи об"єднано, 11 Липень 2018 ---
    в якусь ніч пройшла сильна злива, і той прохід до моря біля Ярца, по якому ви ходили, повністю затопило водою, десь по коліна дорослим було:girl_crazy: то був капець, а люди так і пливли по ньому, нє шоб обійти по іншому:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    я вже відпочивала на трьох станціях - Дружба, Сонячна і Бугаз(центр Затоки, не той шт Кароліно), то реально Сонячна зе бест - пляжі найширші(біля 100 м), бази пристойні більшість, людей в міру. Дружба - непогано, малолюдні пляжі, але майже все лищ приватний сектор, і до моря пробиратись через піщані дюни, і поїзд близько дуже їде, мене він напрягає:)
    Бугаз - жах! Сам центр, а пляжі вузесенькі(максимум 20 м), сама Затока в тій частині широка, навіть багатоповерхівок пару, тому і відпочиваючих значно більше, дискотеки-кафешки на кожному метрі оруть... не раджу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ого, ото екстрим люди мали. Та я теж з деякими людьми говорила, які вже неодноразово приіжають лише на сонячну, що тут найкраще. Але для кожного своє "краще".

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. Olli S

    Olli S Member

    Дівчата, можливо хтось відпочивав на базі Оболонь, Затока і кінці коси. Ми забронювали, на фото так нічого, але багато негативних відгуків, от тепер хвилююсь. Може у когось знайомі відпочивали.
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    За базу нічого не знаю, але пляжі там шикарні і малюлюдні, в порівнянні з іншими районами, а це вже + ;)
     
  15. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Дівчата,хто минулого року був в Рибаківці від Лісотеху?Які там умови і харчування?
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ми відпочивали позаминулого року.
    умови жахливі (брудно, смердить каналізацією)
    територія вся в ямах, заросла кущами-травою
    харчування теж :hang1:(по столі лазили мурахи ), ніби і великі порції і меню різноманітне, і фрукти, цукерки, булочки , але я там їсти не могла(
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Я відпочивала в той же час що й Іра. Загалом згодна , але все вирішує компанія) голодні ми не були , урізноманітнювали меню булочками і кукурудзою на пляжі ) так, досить брудно , я по приїзді прибирала в номері , бо таке враження що з попередніх хіба сміття з відра викинули . Нас було дуже багато і нам було весело. Сама б сім’єю не їхала точно .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Ми теж компанією збираємось.А в номері є холодильник?Беремо будиночок на 2 номери.Хочу взяти мультиварку,щоб щось може дітям готувати.Чи буде реально де її поставити?
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @pulpa в нас у всіх здається був (7 сімей було) там навіть якщо нема, то можна домовитись щоб донесли. Загалом коли оплачуєте путівки , то беріть ті де покращені умови. Бо там ще є такі як колиби , то це взагалі не дуже ) були вже навіть будиночки з кондиціонерами , але на час як ми бронювали , всі були зайняті . Якщо їдете машиною , обов’язково вітряка візьміть. Ми були на другому поверсі, то дуже пекло в дах, в обід було спекотно . Ну і одні друзі мали теж мультиварку , то дитині повністю готували окремо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Дуже дякую за відгук.Ми беремо окремий будиночок на 2 сімї без кондиціон.але з душем і туалетом в номері.Ще скажіть,будь ласка,чи далеко до пляжу і чи є якісь магазини,розваги близько?