Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    там власне підкупляє те, що платите лише за двох, ліжка для дітей безкоштовно, а харчування можете докупити на місці, а можете і ні -- поруч є кафе. де є і комплексні обіди, і так хороше меню (і господарі зі Львова). Саме тому воно так дешево і такий попип

    Пансионат «Бриз» - Главная | Отдых в Затоке огромный бассейн, свой пляж, ресторан, Wi-Fi, Номера люкс
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дуже вразив мене ось цей готель, ми відпочивали в 2018 поруч з ним, я пообіцяла собі що якщо повернусь в Затоку, то тільки сюди:)
    Новенький, тільки в червні 2018 відкрили Аппарт отель в Затоке европейского уровня - Leopolis Lux
    Ціна в 2018 починалася від 1200 грн/добу за стандарт з видом на море, але цей стандарт досить великий, за ці гроші могли розмістити всю мою сім'ю)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    то станція Сонячна? Якщо так, то на якій він відстані від базарчику на п'ятачку(якщо він там ще є, звісно)? Хочу зрозуміти для себе його розташування
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
    @olerusya а ви на якій базі були?
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Сонячна :), але, чесно кажучи, базарчика не бачила, тому не знаю як пояснити.
    На фото де червоне
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Базарчик трохи вліво від того готелю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ОРК Ярец
    http://yarez.com.ua/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Начиталась відгуків, то неоднозначні, переважно набагато гірше в реальності ніж на картинках. А в якому Ви були минулого року?Ви ж теж десь в затоці були, поділітся відгуками
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ми були в Руті. Позиціонують себе як перший український олинклюзів. Номери-ремонти-пляж шикарні, прибирають щодня. Їжі дуже багато, але така, як я готую дома, тобто витрибеньок немає: кури, котлети, риба смажена-тушена, всеможливі гарніри, тушковані капуста-кабачки, перше смачне, з того кращого і по 3-4 на вибір: солянка, борщ, росіл, грибна юшка, чанахи (поварята з Львівської області). Кефіри, йогурти, булочки, круасани. На солодке переважно бесквіт -- чи рулетом, чи пляцком. З фруктів яблука, черешня, салатів немає, максимум -- грецький. Зате купа овочів, сир соломкою, шинка, соуси -- міксуй і заправляє. Дуже смачно і ситно, але звично.

    Короче все там класно, але щось не то. Чи то замало анімації, чи що. Я хочу повернути оце відчуття табору, команди. А тут кожен по собі. Ну і дорого. Ми були в червні, то трохи знижки (але нам менших двох безплатно, а старших по 50 відсотків) тобто платили за трьох, хоча нас шестеро -- з 15 по 25 червня 30 тисяч.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А 30 то з харчуванням чи лише проживання? І який брали номер?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Звісно, що з харчуванням. Ще там рушники, парасолі, лежаки входили. Три надувні гірки на халяву, більярд, теніс, бєсєдка, дитмайданчик, футбольне поле, ще лунапарк був на території, але вже платний. Але дітям за різні конкурси давали в подарунок білети на колесо огляду (60 грн коштує). Так як мої активні, то весь час мали ті білетм
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2019 ---
    Двокімнатний люкс у великому корпусі, але він не на пляжі. Ті корпуси, що на пляжі не мають таких номерів, щоб нас розмістити
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    І як той готель? Ціни і харчування? Розваги?

    А я тут сама питаю, сама відповідаю. Додзвонилась у "Бриз". Вперше в житті мені про умови розповідав дядько. Карочє , у нас тут всьо как заграніцей -- намєра, басейни, анімация...

    Ну от до 20 червня в них найдешевше: двокімнатний люкс 1500грн, то на 4. За найменших по 100 грн доплатити. Обов'язково харчування дворазове (обід-вечеря) 200 грн з людини. Сніданок +60. Але мої діти не снідають вранці, тому мені добре, що сніданок окремо. Ну і нам можна купити не 6, а 4 харчування (так, як мої діти їдять, то і 3 б вистачило). Отже, до 20 червня доба нам вийде 2500, а після 200 -- 2800.
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    То ось ця рута Відпочинок в Затоці 2018 ▷ готель "Ruta Family" ▷ база відпочинку в Затоці
    І скільки часу від номеру треба було йти до моря?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Та то перша лінія, 2 хв. Просто наштклрпус не на пляжі, а там далі, такий найвищий
     

    Вкладення:

  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Kandya
    О, я про той Бриз багато можу сказати. То довга історія як ми туди попали, і перші 3 дня я вперто намагалась нафік виїхати, але не вийшло.
    Це є станція Кароліно-бугаз
    Пляж широкий, територія повністю закрита, спільна з Бриз де люкс. Всі фото реальні.
    З сусідами їхала на авто на базарчик - охорона перевіряла браслети у всіх в авто при поверненні. На території два басейни, мега активна дитяча анімація - в їдальні з нами за столом була мама з сином 6 чи 7 років - вони фактично, контактували коли були на морі годинку, в їдальні і коли спали. Все. Малий постійно був дуууже зайнятий, за територію дітей самих не випускали.
    Харчування посереднє, якщо в їдальні, і не надто "об'ємне". Ми ніби й голодні не були, але й не 100% ситі.
    Є мангали-альтанки, компанії часто після вечері ще собі щось смажили. Ми доганялись пивл-риба-криветки-мідії.

    Ще щось цікаво - питайте.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А
    Чому виїхати? Що не подобалось? Посередня їжа мене не лякає
     
  16. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Ми були там минулого року, в кінці червя-початок липня, потрапили випадково, бо поселились в Чорноморську, але я як потрапила на пляж, була не в захваті від кількості людей, купи продавців,кричащих на вуха. Ну і ми з чоловіком і дітьми на другий же день взяли таксі і поїхали "на розвідку" в Санжійку. Після того, ми туди їхали щодня , але вже маршруткою, бо виявилось що їздить як раз коло дому,де ми жили (10-15хв і ще 10-15 до пляжу йти), але то було того варте! , особливо, якщо від центрального входу пройтись трохи вбік, де практично немає людей, там затишно, діти мали де подуріти, позапускати змія, побавитись м’ячем. Ми бачили дельфінів)) Звичайно, там на пляжі немає розваг для дітей, але ми і не хоітли того, рідко носили солодку вату, та інше, є при вході кафе, туалет. Пляж був досить чистий, не рахуючи водоростей, що деколи прибивало хвилями.
    Цікавились житлом, було повно варіантів 500-800 за добу. за 800 була база Патрік, непогані умови, гарний двір з ландшафтним дизайном, мангалом, умови в номері, була і кухня там. Магазинів бачила декілька, ціни трохи вищі ніж в місті. Люди біля своїх будинків продають овочі, фрукти.
    Я б хотіла туди поїхати ще раз:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 2
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ви спускалися до моря по плавному спуску чи по сходах?
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Там була довга історія. Якщо спрощена версія - нам продали де люкс, а селили в бриз
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Переглянула купу варіантів і таки поідемо знову в сонячну позитив! Дуже нам там добре було минулого року. Тому дівчата хто буде з 15 до 27 десь в затоці пишіть зробимо форумівку!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    ми були один раз, де по сходах, потім вже їхали на зупинку далі, де памятник дельфінів, йшли до маяка і далі до головного входу на пляж (там рівний захід, не треба йти вниз чи вгору) і ліворуч до каміння (фото).
    20180701_135322.jpg 20180701_135807.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2