Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ух ти, з камінням дуже гарно:girl_in_love:
    А народу взагалі нема:girl_curtsey:
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А дн люкс дуже відрізняється від Бризу? Вони поруч чи як? Мені 4 корпус Бризу пропонують
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В них спільна територія повністю. Просто де люкс ближче моря
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Той #4 найдалі від моря, але з Бризу всього виглядав найкращим
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а що вам вже вдається бронювати номери? Бо мене переважно відсилають на потім, бо ще ціни невідомі і на багатьох сайтах пише, що ціни будуть доступні після 1 квітня.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    То в кого яка акція, кому як гроші потрібні. Наприклад в "Гірському Орлі" якщо до кінця лютого оплатити, то знижка 27відсотків. В бризі бронювання з 1 березня, і теж при повній оплаті 10 знижки. Але справді не всі уже продають
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2019 ---
    А найдалі -- то на скільки далеко до моря? Басейну? Є там футбольне поле?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А якщо бронюєш зараз(навесні) то треба якийсь завдаток переводити чи як? Взагалі розкажіть мені хтось про оті нюанси з бронюванням...
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    До речі, згадала ще одну дуже класну базу "Чорномор" в Рибаківці. То для таких активних як я) там анімацію веде команда Квк, вся територія в сосновому лісі, перша лінія, але виду на море немає, бо якраз оцей ліс і розділяє. Але я була вже в Рибаківці, тому цей пансіонат як запасний варіант
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2019 ---
    Кожна база свої правила. Хтось вимагає завдаток (і часто це не 10 відсотків, а половина),хтось взагалі всю суму. Ну але тенденція така, що чим раніше і більше ви плаьите -- тим дешевше виходить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    На Букінгу будь-коли можна бронювати)
    Передоплата як де, але в більшості цю передоплату можуть повернути за скількись там днів до заїзду, якщо не виходить поїхати.
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я б не сказала, що дуже далеко, то таки одна територія, там нічого нема надто далеко. До одного з басейнів, той котрий біля дит.иайданчика, певно метрів 40, там його певно з вікон видно.
    Футбол грали на початку пляжу, там відокремлений ніби шмат піску. Здається ворота були
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми забронювали і скинули завдаток у розмірі вартості першоі доби і все.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Зовсім випадково попався мені один готель на покупоні із знижкою 77 відсотків) Правда, це перша половина червня. Але за такі гроші я можу і три рази за літо відпочити) 2-місний номер люкс 2800 за 9 ночей. Я взяла два номери. Є кафе, 200-250 грн комплексне харчування, кухні немає
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Здайте який. пліз
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2019 ---
    Вже побачила, Адам і Єва?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так, він. Дуже гарні відгуки, повітря між морем і лиманом. Короче я повелась на знижку. Там бронюєте і протягом доби оплачуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    А як ви вибирали дати, бо щось не бачу. Ви оплатили на покупоні і це 100%, що номер буде за вами?
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Там у відгуках є телефон. Це служба резервування покупону. Набираєте, кажете який номер (люкс чи напівлюкс), на скільки ночей і з якого по яке. Прізвище, телефон. Він вам через 10 хв передзвонює (певно за той час звязується з госпо дарем) і сказав що на моє прізвище з такого то по таке два номери. Купити сертифікат протягом доби
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    На нього і на Букінгу непогані ціни, єдиний мінус що перше спадає на думку - це його розташування біля самої траси, і близько від залізничної колії, ми так відпочивали 2 роки тому, тоді не звернула увагу на розташування при бронюванні, то було пекло, вікно неможливо відкрити , від поїзда все трусилось в номері(( добре що ми були тільки 5 днів.
    До речі, на Букінгу на фото є спільна кухня для приготування їжі, щ двома плитами, але все одно явно не розрахована на те, щоб весь готель там готував :)
     

    Вкладення:

  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    На початок червня на букінгу 5700 грн на 2+1. Великий мінус, що до моря потрібно переходити трасу і ще і колію(((
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Та ще та траса така прєлесна - пару років тому її поремонтували, і вона рівна і без ям:) відповідно водії там не їздять, а женуть, особливо багато там помітила вантажівок, бо дуже багато де відбувається будівництво. Так от, тротуарів нема ніде вздовж тієї траси, тобі елементарно щоб пройти до магазину чи до проходу до моря(вони там приблизно на відстані 200-300 метрів один від одного), треба йти тією трасою, або по самому краю дороги, де щосекунди тобі зносить голову від проїжджаючи машини, або по таких низьких засохлих кущиках пробиратися, де сидить купа невідомих мені комах, типу комарі, але з великими крилами, і вони кусають;)
    Це більше стосується станції Дружба, вже на ст.Сонячна коса набагато ширша, і всі бази там знаходяться по морську сторону від траси.
    А взагалі моя думка така - всі ці одеські бази і готелі вартують тих грошей тільки власне коли є отак і знижки, от зі знижками вже більш-менш нормальна ціна щоб відпочити з сім'єю на морі і оздоровитись, і терпіти ось такі незручності.
    Помоніторивши трохи ціни, бачу що ціна за номер на мою сім'ю стартує від 1000 грн без харчування. Ну не вартують вони тих грошей.
    Я цього літа не планувала саме на море, бо маю інші плани на свої відпускні:), але от випадково знайшла готель з номером за 375 грн зі всіма зручностями на першій лінії фактично, в Санжійці в 2 половині червня. Готель не люкс класу, але за ці гроші мене більш ніж влаштовує. Забронювала, а там видно буде. А той же номер з липня вже втричі дорожче - не вартує:girl_nea:
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2019 ---
    Але що поробиш, альтернативи мало, тому я вже третій рік буду відпочивати 2 половина червня - початок липня.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Поділіться тут або в пп, будь ласка, де саме в Санжійці забронювали?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk