Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хто там зараз в Затоці...Що там з цінами? Цікавлять промтовари - пляжні капелюхи, панамки, пляжні парасолі і т.д. Якщо різниця несуттєва, то чи є сенс везти звідси той вантаж? ну і на продукти теж що там? щоб хоч орієнтуватись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В мережі супермаркетів Таврія В цілі великі розділи з оцим, сміло можете не везти- ціни низькі, думаю на базарчиках значно дорожче.
    В Таврії на Сонячній найбільший вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А на Сонячній є відділення Нової пошти? якщо так, то зорієнтуйте в якому боці від базарчику...
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А цього не знаю))
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    На сонячній нема, є трохи далі десь через 2-3 зупинки, або електричкою наступна після сонячноі і треба трохи пройтись. Ми так сумки передавали і туди і назад.
    Щодо Тавріі то ціни там ле відсотків на 5-10 більші ніж у львівських супермаркетах.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    На ст. Бугаз точно є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Дівчата, хто відпочивав на чорному морі, як там з медузами? Бо бачила на азовському зараз компот з медуз . Цікавить Чорноморськ, хто відпочивав в серпні, там дійсно так багато людей?
     
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Vinnikomachka незнаю як у Чорноморську, а в Кароліно бугаз медуз майже не було
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    були в чорноморську в липні. медузи були поодинокі, але водоростей часто було багато.
    людей на пляжі там теж до фіга. нам пощастило, бо жили поблизу пляжу чайка (від приморских сходів наліво). Там народу набагато менше, ніж на міському. правда спуск тільки сходами
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Зараз відпочиваю в Лебедівці ( Одеська обл), то медуз немає. Десь-колись можу натрапити на 1-2 шт, але нашестя немає))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Діачата, цікавить як в Затоці з м‘ясом? Є вибір? Свіже? Чи краще з собою взяти? Також цікавить, які ще продукти краще тут купити і везти (плануємо повністю готувати самі)
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Везіть все що можете:), хіба якщо поблизу є їхня Таврія В, тоді не знаю, хай дівчата підкажуть який там вибір і ціни.
    Ми були, я вже писала, центр Затоки, то ціни жесть, а якість мяко кажучи, не дуже. Про м"ясо взагалі мовчу, ми ні разу не зробили шашлик, я просто боялась його купувати, хоча наші сусіди по готелю мангалили і нічого. Як на інших станціях то не підкажу, але моя суб"єктивна думка, якщо машиою їдете, краще закупитись тут, а особливо тим, що не псується (макарони, гречка, олія, цукор і т.д.), бо в курортних містечках в сезон всерівно ціни будуть дорожчі.
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюсь з попереднім дописом. Ми були минулого року біля кароліно-бугазу не пам'ятаю, яка станція, можливо, лиманська, то господар готелю (там був мангал) рекомендував лише певного постачальника, в якого купує м'ясо собі, але то треба раненько спеціально бігти "ловити". В "супермаркетах " була хіба заморозка. Але то було маленьке селище (2 вулиці) між Затокою і Бугазом.
    В Болгарії цього літа проблем з м'ясом чи рибою не було, все свіже, магазини чистенькі, касові апарати, термінали... чоловік мій сказав, що українські курорти його втратили надовго...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Якщо на Сонячній, то зразу навпроти Таврії минулого літа був магазинчик зі свіжими м'ясом, перед вами за склом одразу все розробляють і маринують при потребі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж так казала 6 років тому після Лазурного. А цього року вирішили дати шанс:girl_crazy: Ми трохи поїздили Україною і заїхали до моря - в Лебедівку і в Одесу. Лебедівка - море чисте, пісок теж, людей не багато. Це в порівнянні з Одесою, де на пляжі нема куди рушник постелити, двометровий килим з водоростей в перемішку з медузами, а пісок смердить так, наче сів в попільничку. В Одесу я б їхала хіба не в сезон, і то, тільки містом гуляти, без пляжного відпочинку. Якщо задатись метою, то можна знайти і гарні умови по житлу, і по харчуванню. Але треба бути готовим платити за це високу ціну.
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Власне ми платили торік дуже недешево - 2000 за добу за кімнату 20м.без кухні. Правда, перша лінія і море було з балкону видно, можна було в купальнику прямо йти. Але вдень сонце, ввечері комарі, то не дуже на тому балконі сиділи, хіба снідали і вечеряли чай-кава-канапки-йогурт.
    Їжа в їдальні моїм дітям не дуже пішла, то викручувались піцою на обід.
    Водорості спочатку були такі, що вода була як зелений борщ, лише колір ясно-зелений, як реклама Зе. Потім були фіолетові медузи. Ну і чистота пляжу бажає кращого, смітників навіть в нашому керунку не було, а той трактор, що пересіває пісок, заїхав лиш раз і то однією "смугою". Мала з першого дня мала розлад шлунку і понос, і так тиждень, певно причина в тому, що хильнула випадково води... Погуляти не було де, дерев мало, добре, що хоч в магазинах було холодно і молочні продукти зберігались в належних умовах, хоча все дорожче ніж у Львові на 30-50%. Овочі-фрукти -ціни були на рівні львівських.
    Через понос малої я весь час була "На стрьомі", часом на море ходили по черзі. Я не розслабилася, а змучилась.
    Може, ще й тому такі враження.
    Цьогоріч в Болгарії я заплатила менше ніж 1700 за добу за студію 40м з кухнею, закрита територія апартготель, чудовий басейн (коли шторм або просто після обіду не хочеться другий раз йти на море), лежаки. Правда, не перша лінія, але містечко зелене - пройтись до моря саме задоволення. Все чистенько і культурно, продукти трохи дорожчі львівських. Я дуже пильнувала перші дні дітей, щоб все чисто було і не повторився минулий рік, навіть фрукти обмежувала, та все було добре. Я могла готувати звичну їм їжу з "швидкого" переліку. Я відпочила і фізично і емоційно, діти були здорові а ми розслаблені. Тому тут і враження інші :girl_curtsey:. І деякий час я точно не буду шукати відпочинок з нашим сервісом, хіба колись щось зміниться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Повернулись з Затоки.
    Станція Лиманська.
    Таврія В чудовий маркет з помірними цінами, потреби везти всі харчі з собою нема.
    М‘ясо, шашлик брали готовий та дууужее смачний прямо на дворі при тобі смажать з лавашем.
    Морепродукти, фрукти і все інше є на базарчику хорошої якості. Люди привітні, розказують що і де краще взяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    люди, по яких ви магазинах ходите? в Чорноморську в АТБ ціни практично, як у Львові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В тому місці не було жодних мережевих магазинів, я тому і написала "супермаркети" в лапках, а їздити кудись далі не хотілось, в принципі машину рухати не хотілось, бо виїхати по тих вуличках, де снують купа відпочивальників, а потім ще й вертатись то ще той квест. Та й можливості готувати не було, інакше звісно виїхали б раз та й закупилися.
    Ви були в іншому місці, то й враження інші. Кожен пише про свій досвід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то люди про затоку пишуть. я б її з чорноморськом не порівнювала. Це досить велике місто, багато магазинів, мережеві супермаркети. Ціни дійсно супер. Я була приємно здивована. Навіть на пляжах націнка не така велика