Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    прийшло і друге платтячко!!!!!
    якість супер, я дуже задоволена!!!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Додайте, будь-ласка, хто має, фото речей з каталогу, які ви отримали. Каталог дивилась, але щось побоялась замовити речі, бо переживала за якість. І ніколи не бачила того одягу вживу. Цікаво було б подивитись. Наперед дякую.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    [​IMG]
    Продаю свіжопошите плаття)))
    Пошите з трикотажного поліестеру( м*якенький і приємний на дотик), на трикотажній підкладці,
    лінія грудей підкреслена складочками,з глибоким V образним вирізом, по центру оздоблене трояндочкою,
    Плаття в комплекті з болерко, вартість 235 грн, розмір 38-42
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    і ще свіженька туніка 38-42 розміру, тканина стрейч коттон з віскозою, з глибоким вирізом по центру з трикотажною квіткою, вартість 195 грн
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    [​IMG]
    І ще одне платтячко, рукавчик летюча миша внизу призібраний на манжетку, спідничка до низу трішки розширена.... воно вже продане, але якщо подобається можу пошити подібне:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Мені нарешті прийшла курточка від "bonprix". Зовсім не те, як вилядало в каталозі, а ще й із розміром не вгадала (замовила 40 розмір, а на мене їхній 38 виявився). А ще не могла довго на пошту потрапити й довелось за зберігання сплатити. :babruysk:
    Все, більше не буду замовляти з каталогів! :agree:
    Як не складно мені ходити на базари та по магазинам, але краще, ніж "кота в мішку" кожен раз отримувати.
    Виставлю фото, може комусь вона знадобиться. Продам її за пів ціни (коштувала 99 грн).

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Ksjyha

    Ksjyha Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я теж на днях отримала блузочку,яку замовляла в Некермані.Задоволена-якість непогана,зараз за таку ціну(145 грн) в наших магазинах набагато гірші речі можна побачити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Ksjyha, а як ви розмір свій вимірювали для некермана, я теж хочу собі щось замовити, але дуже боюсь з розміром не вгадати....
    в їхній таблиці для жінок нічого зрозуміти не можу...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    В Некермане недавно заказала блузку - месяц ждала, мне подошла и по размеру и по качеству. Года четыре назад, они только открылись тут, заказывала у них курточку замшевую розовую. Моего размера небыло - я высокая и мне нужен был длинный рукав при небольшом объёме куртки. Я специально заказала самый большой размер ради рукава, а потом ушила её в ателье. Всё вместе получилось дешевле чем тут на пивденном... А Качество на уровне. Сносила её по полной программе - была моей любимой вещью. Жаль только сетлая замша плохо чистится.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    з німецьких каталогів варто замовляти на розмір менше. принаймі я так переконалась на досвіді з отто. тобто якщо тут купую "m", то краще замовляти "s". недавно прийшло мені з отто джинсове плаття і флісовий светрик. дуже класні речі!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я колись плаття замовляла з БОнпрікс, замовила розмір S-так і підійшло. І платячко нічого собі-спина гола вся. Зара воно коштує в тому каталозі поза сто грн, а 2 роки тому брала за 50
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    мені прийшли коттонові футболочки bonprix - дуже непоганої якості. Простенькі такі, але прємні. А головне, що мого розміру!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовила вчора в бонпріх по нету.
    Тепер чекатиму на посилочку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Це ти напевно дарма. Я замовляла посилку по інтернету з бонпрікса тільки раз - її нема вже 4 місяці :lol: думаю вже і не буде. А коли по телефону замовляю - все приходить чітко десь за 3-4 тижні. Хоча може зараз щось змінилось в замовленнях по інтернету.

    А я в бонпріксі трохи розчарувалась. Замовила собі ось таку сукню:

    [​IMG]


    В каталозі було написано склад віскоза+еластан, а сукня прийшла з бавовни, про що на ній чесно і написано :lol: Просто, вибачте, вартість і вигляд речей з віскози не йде ні я в яке порівняння з більш дешевшими речами з бавовни. :beee: І ще на картинці чорне мереживо по низу плаття йде хвилькою, а насправді пришите прямо. І взагалі мереживо аж ніяк не таке широке як на картинці і зверху і знизу. :tanksmile: Але нічого - зате чоловік від мене в цій сукні просто у захваті :shy:

    Я заходила на сайт німецького бонпріксу - там про кожну річ люди залишають відгуки - в основному більшість відгуків полягає в тому, що річ є не такою як на картинці.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    а дайте лінк на той сайт....може і мені щось пригледиться
     
  16. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  17. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Хочу найти свитер зимний, а такого ни у нас в магазинах, ни в каталогах я не видела, может кто подскажет где есть? Обычный классический свитер под горло - толстый, тёплый, длинный без всяких цацок, поясов, можно с рисунком типа норвежского или с крупными косами. Я не могу найти - все короткие или модели не очень... :umbrage:
     
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    От просте без цацок зараз знайти справді важко :-(

    Стосовно замовлення по нету, вони мені передзвонили, сказали, що щось не пройшло замовлення і потрібно його продублювати.
    Гм..
     
  19. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Назаказывала сегодня в некерманне кучу всего...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Неправильно указала номер цвета в последнем, написала им мэйл... Незнаю, если поменяют на нужный, буду у них ещё заказывать, а нет - значит усё, пиши пропало.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    про перше платтячко точно не пожалкуєте, друге я теж хотіла замовити, але побоялась, що спідничка не підійде :)