Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я зареєстрована і там і там, правда купували тільки на Stilago. Ми купували чоловіку годинник за 817 грн. Доставка була за 2,5 тижні додому. Оплата при отриманні товару. Я заплатила за доставку 5% вартості. Загалом вийшло 858 грн. Як на мене, дуже зручно, що нікуди ходити не треба за посилкою. В комплекті був сертифікат-гарантія, і заява на повернення товару (на всякий випадок, і договір).
    Задоволена повністю.
     
  2. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Колись замовляла одяг з Неккерману. Загалом була задоволена якістю і дуже розчарована, коли він закрився. Тепер шукаю альтернативу. Бонпріх взагалі не сподобався. Дуже багато синтетики, браку і фальшивих даних на сайті. Навіть помітила, що здирають старі фотографії з Неккермана і видають за свої, а речі приходять зовсім інші - вицвілі, безформенні і знабагато гіршої якості тканин. З Отто-трейд замовляла речі лише малому. Впринципі, досить непогано, але достатньо дорого виходить, якщо порівняти з їх цінами на німецькому сайті і доставка тривала 1,5 місяці.
     
  3. yusha

    yusha New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    очевидно,як кому пощастить. Вже протягом 2 років замовляю речі з Бонпріксу - поки не скаржилась ні на що. Перші ніж замовити річ, читаю відгуки не лише на українському сайті ,а й на німецькому ,російському та польському.