Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    а Вы заказывали первое? И как впечатления?
    Ругаю себя что недоглядела цвет в блузке... там он по умолчанию чёрный стоит... Эх нафига мне чёрная? Сижу и переживаю, поменяют ли?
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    краще б Ви їм перезвонили і сказали, що не той колір обрали.
    платтячко у нас фіолетове, якість хороша, дуже приємна тканина.
    правда доволі цупкеньке як для літа, але я все одно дууууже задоволена.
     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    а ви не пробували дзвонити? Найкраше завтра подзвонити і все залагодити по тел. В них там є телефони. Як не знайдете напишіть мені в приват
     
  4. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Да, я как-то звонила, давно правда, телефоны есть, спасибо. Обязательно позвоню. Напишу потом )
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Скільки коштує таке платячко?

    А я собі в БОнпріксі придивилась блузки дві і думаю чи замовляти чи пошукати на Південному подібне?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    платтячко коштує 65 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    з січня місяця в Україні з"явилось ще http://www.quelle.ua/
    подобається мені, але ціни місцями кусаються :))))
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    отримала їхній каталог. Не знайшла нічого цікавого. Навіть розчарувалася, бо очікувала більшого
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    і я каталог маю.
    з жіночого мені теж сподобалось практично нічого :)
    а от дитячі футболочки - це моя хвороба.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Дічата, колись салон німецьких каталогів знаходився по вул. Дорошенка.... там і Отто,Квеллі,Баур, Баден, Некерман, Мадлєн,каталоги Рабіновича були.......єх.... Ну ціни у марках спочатку а потім у Євро... +до тієї ціни ще в залежності від товару були відсотки.... але менше 15% не було... сказати шо дорого то не сказати ні чого... але клієнти були, товарів там і вибору НАБАГАТО більше ніж в некермані.... замовляли все... і меблі, и золото, техніку.... часом було таке шо на картинці товар краще виглядав ніж реально... але повертали якщо шось не таке. Ну і звичайно що більше такого ні в кого у Львові не було )). Дуже хороше і якісне взуття. А те що зараз пропонує некерман то це ті товари які в тих каталогах йшли по знижках... хоча Некерман ні коли і не був одним з най... так собі. Ну це було раніше.... а зараз по тих каталогах можна замовити з Росії, чи з інших країн....
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Не раджу, бо там самий розмір менший - то на мене, а я покрупніше буду, м"яко кажучи. Он моя подруга поназамовляла і довелось передаровувати: все завелике.
    Мені чергова футболка прийшла... вони їх по одній пересилають.:8:
    А мені треба кожен раз пертись на пошту із малим на руках та оплачувати кожен раз поштові розходи. В кінці кінців не так вже і дешево виходить.
    Ще облом: я повернула блейзер та штанята, бо дуже вже гидотні здались мені. Натомість назамовляла футболок, а виявилось, що за футболки мушу тепер платити, а щоб отримати назад гроші, треба факсом переслати копію паспорта, інд. кода та чеків із пошти. А чеки я не зберегла. От і вийшло, що намахали мене на 300грн, бо коли я питалась по телефону, що треба для повернення, мені ніц такого не сказали.
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    О на маєш. А я вже пригледіла гарні платтячка, заходила на їх сайт, то декілька ! плать сподобались. І що його робити? У мене грудна клітка мала, важко знайти щось по розміру, щоб не висіло.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    :)
    шити:):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Можете сміливо замовляти в Бонпріксі 34 розмір. Він якраз на дуже худеньку дівчинку. В мене в грудній клітці 82-83 - і цей розмір мені замалий. Не слухайте нікого, а поміряйте себе згідно з табличкою розмірів http://www.bonprix.ua/ua/sizing_her.htm

    Розміри там йдуть нормально, просто треба себе добре обміряти.

    А щодо якості шиття в Бонпріксі - якість доволі хороша. Всі речі які мені приходили зроблені в Литві і в Румунії. Все рівненько, нічого ніде не стирчить.

    Спробуйте ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Дівчатка,напишіть, будь-ласка, мені-темній скільки на пошті платити за посилку від BONPRIX?дякую
     
  16. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Здається 7 чи 8 відсотків від суми переказу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я довгий час замовляла деякі речі в некермані,але тепер перейшла на bonprix.В першій посилці замовила ось таке платтячко http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?cat=1.10.114.2.30.1.&pr=28556 Дуже мені сподобалось по якості,на мені сидить ідеально.І що найсмішніше,зроблено в Україні :) Ще мені прийшла така кофтинка http://www.bonprix.ua/ua/offer.htm?cat=1.10.371.1.2.1.&pr=28468 Замовила чорну-теж задоволена.Для доці прийшов комплектик джинсики,футболочка і маєчка.Хоч і зроблено в Китаї,але симпатично-якраз на весну буде.Замовлення мені прийшло рівно через місяць.Замовляла знов місяць тому маєчки для себе і кофтинки для малої,так прийшли тільки дитячі кофтинки,а маєчки,написали,прйдуть ще через місяць...Щодо розмірів,я ношу наш 44,а в каталогах замовляю 36 (в грудях мені замалий,але 38 ну вже дуже в бедрах широкий)Так от,чим мені подобається bonprix,що там подвійні розміри.Тобто я собі замовляю 36/38 і все супер!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Черепашка, дуже гарне плаття.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Дівчатка мені дуже подобаються літні босоніжки такого типу: http://www.bonprix.ua/pub/0/bfu132x01_328.jpg. Що порадите відносно якості?
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3