Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Фасон їх взуття мені дуже нагадує асортимент Plato :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А як можна замовити bonprix? До речі, коли я була в Штатах, то замовляти речі по каталогу там дуже вигідно. Так що це можливості майбутнього. На мою думку не варто так негативно ставитисьдо цього. В будь-якому випадку товар можна повернути. Головне знати свій розмір. Втому ж таки некермані можна визначити свій розмір.
     
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    29 грн. за обробку замовлення і ще відсотки від вартості замовлення. Раніше було 7-8%, а тепер вроді подорожчало до 10 %, так мені сказала їхня оператор по телефону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    За замовлення на 310 грн коліжанка заплатила 385 разом із поштовим збором і ще там чимось. Речі не підійшли, то повернули аж через 1,5 місяця рівно 310 грн.Єдине, не пам"ятаю чи це Неккерман чи Бонпрікс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    може вона ще платила за "простой" на пошті, тобто, якщо посилку зразу не забираєш, а вона лежить на пошті, то за кожен день росте певна сума. Бо то щось дуже бегато аж 75 грн переплати.:8: хоча..тре порахувати відсотки.
     
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    До речі, дуже підняли поштовий збір за переказ коштів і поштовий збір взагалі. Я вже на отриманні книжок відчула, практично на третину більше заплатила...Плюс ще якихось 5 чи 7 грн обов2язкового платежу, що то таке?:ninja:
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    замовили дідусі з бабусями в НЕКЕРМАНІ коника, прийшов нам той коник минулого тижня, жалітись нема на що, крім того, що Настя його боїться.
    але не про те.
    прийшло мені сьогодні повідомлення з пошти про ще одну посилку, сума така,як за коника:confused::confused::confused:
    оце мені цікаво, як то тепер буде виглядати.
    якщо там справді коник, то я його брати не буду. за послуги пошти хто платитиме, зщоб переслати назад потрібно купу документів:ninja:
    ох,я вже "розборок" хочу:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    То на пошті бардак: мені теж часто приходять повідомлення, як посилку вже забрано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я так хотіла замовити, щось із тих каталогів, але пішла на базар і вирішила, що так робити покупки набаато краще!!!:):):)
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    зразу згадалось....купила мама коника
    а коник без ноги...
    яка цікава іграшка
    гиги гиги ггиги:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А я на рекламці Некермана побачила кубик розвиваючий дитині, ціна була 139 грн, зайшла на їх сайт там 249 грн. Лож і провокація називається чи як?!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мартуся

    Мартуся Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Переглянула каталоги... Там є багато досить хороших речей і за помірною ціною, але порахуєш поштові витрати, збір за перерахунок грошей( чи як там то називається?) і перехочеться тих речей:sad: Вже краще влаштувати похід на базар.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Та ні. Просто в неті на той самий товар в різних секціях може бути різна ціна. У вашому випадку на брошурі міг бути розпродаж, а ви просто могли зайти у секцію дитячих товарів.
    Я теж знайшла купальник за 150 грн, а потім зайшла у секцію розпродажу, а там по 50 грн. Правда вже лишилися тільки великі розміри((((((
     
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Напевно просто замануха-зайдеш,подивишся і,вже раз зайшла, щось таки купиш.Я цей розвиваючий куб замовила ще місяць тому,якраз за 249 грн,часом заглядаю на їх сайт,та і каталоги з розпродажами мені їх приходять,так на цей куб ніяких акцій не було.До речі,він мені ще так і не прийшов.Ждёмс.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Каталоги тим хороші,що часто робляться розпродажі,а у тому ж таки bonprix,речі набагато дешевші,ніж на базарі.Я завжди рахую наперед приблизну суму,яку доведеться заплатити,і тоді вже роблю висновок,чи вигідно це мені.Я вже раніше писала,що назамовляла футболочок по 39 грн.Так навіть з поштовими витратами,мені це обійшлось дешевше,ніж на базарі.Ну і звичайно,краще замовляти рідко,але одразу багато речей,тоді за послуги платите тільки один раз,навіть якщо посилку вони розбивають на декілька.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Привіт! Я декілька разів робила замовлення в Некермані, перший раз не вгадала з розміром, а потім, коли вже робила наступні замовлення була дуже задоволена якістю речей. Та і ціни, порівняно з нашими "бутіками" в ценральній частині міста, просто смішні. І повірте це не турція!!! Посилки приходять з Австрії. В Києві у них просто філіал
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я подивилася bonprix, речі мені на вигляд сподобались. Замовила пару речей, десь тиждень тому. Подивимось що прийде і коли.
     
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    І будь ласка, "прозвітуйтесь" тоді нам - якість, розміри, плата, поштові витрати, так би мовити весь інфопакет:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А мені більше ніж некерман подобається каталог quelle тепер український:naci: але речей ще не замовляла. До речі, всі бажаючі можуть собі безкоштовно каталог замовити www.quelle.ua
     
  20. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А як замовляли? по телефону, чи по інтернету?