Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я замовила каталог Quelle на цьому сайті, сказали що прийде до кінця січня.... а його так і немає:confused::umbrage:
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Обов"язково:bazar:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Отримали сьогодні розвиваючий куб від neckermann-за поштові послуги я заплатила 20 грн,тобто майже 10% від вартості
     
  4. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А нам сьогодні прийшов! Хоча обіцяли до кінця лютого...
     
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Мені сьогодні прийшло чергове замовлення від Некерман. Усі речі дуже якісні, розмір одягу підійшов ідеально (але то вже після того, як виявилося, що мій 36 по їхній таблиці насправді мав би бути 34). Загалом можу сказати, що саме від Некерман - речі хороші. Тато собі замовляв кросівки Найк (шкіряні). Зекономив десь гривень 200 на тій моделі кросівок. І причому кросівки прийшли чудової якості. Одне є "але" - в останньому каталозі ціни відчутно зросли :sad: Криза... І пошта також бере більше за доставку.. То вже не знаю, чи аж так буде вигідно купувати по каталогу..
    Маю ще досвід бон-пріксу.. Наразі ним незадоволена. Замовляли мамі гольф синього кольору 38 розміру. Прийшов 42 (а на вигляд і того більше), чорного кольору. Тепер його носить тато:lol: Добре, що хоч гольф може зійти як за жіночий, так і за чоловічий.
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Отримала сьодні повідомлення з пошти. Піду завтра забирати. Аж не терпиться подивитись, що ж з того вийде
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    І з нами поділіться враженнями.
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Звітую. Забрала сьодні з пошти. Замовляла нетом. З розмірами так: мій топ абсолютно мій розмір (замовляла 32-34), мітєнкі теж прікольні, а футболка на чоловіка трохи завелика, хоча тут я з розмірами довго розбиралась.
    Якість абсолютно нормальна. А зважаючи на ціну (65 і 56грн), то суперова.
    Так що якщо побачу щось файне в каталозі, буду замовляти.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовила ще вна початку лютого пару речей з bonprix, і до сьогодні немає. Дівчата, хто замовляв, через скільки часу приходило?
     
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Megan, мені з бонпріксу замовлення прийшло через 1,5 місяця.
    А, наприклад, з того ж таки некерману могло іти від 3 тижнів до 3 місяців (якщо нема на протязі 90 днів - замовлення анулюється).
     
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Десь місяць йшло
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    як вам той куб?, бо мені також сподобався, але наразі замовила лише іграшку "перші кроки" . І скільки часу йшов?
     
  13. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Куб мені сподобався (головне,що він сподобався власниці-Настюші)Йшов рівно місяць.І міг би бути дешевшим,але в наших магазинах я такого не знайшла
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Парадокс в тому, що дуже багато виробів, які пропонують нам в каталогах,..:8:.. шиються тут в Україні з давальницької сировини., платять нам копійки за роботу..:8: готові вироби їдуть за кордон:8:, там фотаються в каталоги і потім знову до нас,:8: але вже в кілька раз дорожче...:8:
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Так я ж про це вже раніше і писала-з бонпріксу прийшло мені платтячко made in Ukraine,причому чудової якості.А у нас я таких не бачила
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    В мене просто слів бракує,.... я працювала на швейній фабриці, в нас там по розцінках штани пошити виходило десь до 1,5 гривні,( це потік, в день випускалось не один десяток виробів) правда часу від тоді минуло, але....... чому у нас не можна забацати такий каталог і магазин, чому ми платим гроші німцям за наші ж вироби( ну тканина їхня, а робота наша, хоча я впевнена що її теж куплено десь тут:8:
     
    • Подобається Подобається x 15
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Мені минулого тижня прийшла посилка від Некерман (замовлення я робила в жовтні))))
    Я замовила шкіряну крточку від Том Тейлор за 799грн. Тут я за неї заплатила 850грн... але якістю я дуже задоволення, хоч шкіра "свиняча" але дуже мягка, дуже акуратно пошита і взагалі, супер_пупер... я така задоволена:radist:
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    нічого собі.....:confused:...так довго?
    то ж скільки я буду на розвиваючий центр чекати:confused:?
    моя мала вже виросте......:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Ми до них дзвонили в Київ, то вони казали що куртки немає в наявності... напевно під замовлення спеціально для мене пошив... сам (!) Tom Taylor:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Не переживайте,мені розвиваючий центр (разом з лялькою-манекеном для нанесення макіяжу і зачісок) прийшов за місяць.
    В бонпріксі знов поназамовляла маєчок (були по 39 грн,от і повелась :))Сподобалась тільки одна з чотирьох(одна трошки завузька,а ще дві маєчки ну дуууже вже простенькі-хіба дома носити)І йшло мені це щастя півтора місяці.
     
    • Подобається Подобається x 3