Одяг з каталогів

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем хельга, 3 Жовтень 2008.

  1. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    а я на замовлення в бонпріксі з лютого чекаю, прочитала ваші дописи зрозуміла, що це ще не довго

    хоч два тижні тому дзвонила їм - сказали, що моє замовлення укомплектоване, але на доставку не поставлене:cesored:
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    хочеться провести маленьке опитування, а на що Ви спокушаєтесь, вирішуючи купити одяг он-лайн, чи по каталогах,
    варіанти відповідей:
    - оригінальні фасони,
    - прийнятні ціни,
    - проста цікавість,
    - відсутність часу для шопінгу,
    - ваш варіант.
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я замовила ще на початку лютого. Минулого тижня по пошті прийшов лише каталог, без замовлення:8:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    для мене це відсутність часу в першу чергу, і прийнятні ціни на непогані фасони теж відіграють свою роль
    і ще товари з онлайну приходять на поштове відділення. яке знаходиться біля дому, куди можна зайти з каляскою і там же можна розрахуватися, безпосередньо після того як товар надійшов
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Значить, десь за тиждень маэ прийти посилочка. В мене так було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Не купувала, бо для мене трохи забагато з тим клопотів та й без примірки тяжко собі це уявляю. Але мало не спокусилась одного разу файними фасончиками. Бо направду базарів просто на дух не переношу, а магазинів замало, щоб обирати саме те, що хочеш в певний момент. От зараз суконки на щодень знайти ніяк не можу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Я хоч і не купувала ще з каталогів одягу, але кілкьа разів задумувалась, бо спокушають оригінальні фасони за прийнятну ціну
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ясочка

    ясочка New Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Дуже втішилася,коли прочитала ваш допис.мені теж дуже подобається ця курточка,я давно до неї приглядаюся,та все не визначуся з розміром.порадьте,пліз,замовляти варто розмір в розмір,чи все таки менше на один. Ну дуже не хочеться прогадати!
     
  9. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А я вчора після 1,5 місяця чекання отримала посилку від Бонпріксу.Замовляла светрик,платтячко і мітенки.Ну дууже задоволена;-)Якість самих матеріалів потішила,якість пошиття також без жодних нарікань.Тепер збираюсь зробити замовлення чоловічих футболок і платтячок для малої!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Напишіть, будь ласка, вартість пересилки та поштового збору.Тобто, скільки заплатили окрім вартості товару. Дякую наперед!:)
     
  11. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    напишіть будь ласка,чи Вам підійшов саме Ваш розмір,чи брали менший/більший,дякую.
     
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Розмір брала менший на один,після того як дівчат начиталась)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    не скажете, коли ви замовляли
    бо моє замовлення бон прікс 10 лютого ще не прийшло:confused:
     
  14. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Замовляла 5го лютого на сайті.
     
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Мені вже давно руки сверблять щось замовити, але здоровий глузд підказує, що річ яку хочеш купити тре приміряти(не у всіх ж такі фігури як у демонструючих моделях).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    дякую
    а я не змогла на сайті замовити по кілька разів оформляла замовлення, а коли доходило до останнього кроку вибивало помилку:confused:

    тому відправила замовлення поштою, але дзвонила до них - сказали, що замовлення вже сформоване, а на доставку не відправлене:bad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    І я замовляла 10 лютого, досі немає. Зате поштою прийшло вже 2 каталоги. Я би і ще щось з літнього замовила, але якщо так довго буде йти, то і літо закінчиться:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    А я все-таки отримала своє замовлення. Вчора. Задоволена, як слон. Розміри підійшли і якість супер. Напевне буду ще замовляти. Урааа.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    і я отримала вчора повідомлення, а сьогодні забрала
    я не задоволена, тобто перечитавши дописи я на щось назвичайне не розраховувала, але те що прийшло не знаю куди діти чи відправити як повернення назад, чи знайомим пристроювати
    Спідниця, хорошої якості, непоганий фасон - більшого розміру, блузка, на яку мала надію у плечах/грудях нармально сіла, а нижче висить (напевне одяг/лекала розраховані на високий ріст)
    :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Одяг з каталогів

    Про ріст це точно,бо в мене 186см і все повкладалося,як на мене шите.Я ще собі думала,що це дивно,бо параметри в мене стандартні(38ий європейський),а ріст не у всіх високий(точніше,майже нівкого:ninja:)
     
    • Подобається Подобається x 1