Одягніть чоловіка!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Happy Fiancee, 11 Травень 2019.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не бачу теми, яка би стосувалася одягу чоловіків та модних тенденцій для наших мужчин. А так як підбором одягу здебільшого займаються дружини, попрошу в цій темі накидати модних луків для чоловіка (розмір XL-XXL), який йде на весілля. І якщо можна то чимшвидше, бо я така погана дружина, що до весілля менше тижня, а я ще навіть не дивилася в чому ж піде мій мужчина )
    Вік 30-35 років, якщо це важливо )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я побуду капітаном очевидність - костюм? Ну на весілля. Чи весілля тематичне? Чи місце святкування специфічне?
    Кольоротип чоловіка? Ну щоб рожеву сорочку дарма не тягнути.

    В чому ви йдете? Щоб гармонійно пара була одягнута.
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2019 ---
    І де той XL зосереджений? В животі, плечах, чи рівномірно розподілений?
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2019 ---
    Модні тенденції зараз переважно на хлопчиків-кузнєчиків. З вузенькими плечима і тоненькими ніжками. Для мужчин все спокійніше і класичніше по крою. З кольорами ще простіше. Весілля зазвичай - подія вечірня там стандартні правила.
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    687D17D2-4DD1-4F11-A4FA-85A48C01DD01.jpeg Тренди чоловічі.

    Хлопчикові не буду - очі вилазєють.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ми на крайнє весілля в лютому вирішили некласично зібрати чоловіка) штани, підтяжки і метелик
    FFC07CFC-A8AC-4289-807F-E7962C476DDF.jpeg
    До речі вихідні дані ті самі ) хл -ххл , 32 роки )
    --- дописи об"єднано, 11 Травень 2019 ---
    Завжди мріяла зробити таке фото)
     
    • Подобається Подобається x 15
    • мімімі мімімі x 3
    • Креативно Креативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Клас! Ви такі веселі!

    На загал.
    Якщо весілля дуже вишукане - всі такі рафіновані і взагалі - не повторюйте фокус з підтяжками.
    За суворими правилами етикету - ніззя. А так можна )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    То Ви про мене написали?))
    Чоловік завжди ходить на весілля в класичному костюмі.
    Цього разу перемкнуло, сказав, що не хоче) Буде в штанах (не костюмні, типу джинсового стилю, але інший матеріал, якийсь кежуал). Купили сьогодні до них темно-синю сорочку на довгий рукав, який при потребі підкочується і защіпається на гудзик.
    Будуть з синочком в одному стилі)))
    Чи то вік впливає (йому за 35), чи що, але як вже хоче, я не особливо парюсь його луком)))
    Головне, щоб у мене гарна сукня була:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата - ви прикольні)
    Трошки більше даних: я - персикова сукня, балетки, бордова сумочка; з донечкою в мене фемілі лук (теж персикова сукня). Може то чоловіка в нашому стилі одягнути... Персикову сорочку має. Є ще темно-синій піджак від костюма (штани вже стали замалі). XL рівномірний всюди :girl_crazy:, тож стиль худеньких хлопчиків не піде. А що з штанами робити? Він в джинсах хоче йти... Взуття - класичні чорні туфлі.
    Саме весілля не тематичне, класичне, маленьке, лише для найближчих, але в ресторані в центрі.
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2019 ---
    @Jusi мій чоловік з тих, хто не сильно париться гардеробом. Загалом я щоденно ним теж не займаюся. Але тут все ж подія - брат одружується.
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2019 ---
    @Orman краватку не обов’язково, правда? Бо він її категорично не хоче...
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Happy Fiancee, напишу власний досвід). В мене чоловік вже років певно 10 не міняється у вазі. Колись давним давно купили дорогу класну білу сорочку, трішки приталену. Актуальна на всі випадки життя. Виглядає завжди урочисто та святково. Воістину дуже потрібна річ в чоловічому гардеробі). Колись мав таку роботу, що ходив у класиці (маринарки, краватки, штани, мешти). Потім то все дуууже набридло. Тепер має 4-5 маринарок. Одна чорна і дуже урочиста, святкова. Ще жодного разу навіть не вигуляв. І не знаю чи колись вигуляє), бо вже дуже урочиста. Має ще одну темно-синю. Теж урочиста. Решта - вже до класики з натяжкою), більше до джинсів.
    Я б вже персикової сорочки не брала), щоб не було перебору. Купила б кльову білу. Тоді можна було б і без краватки. Хоча вона теж дуже додає урочистості). З кольором брюк можна експериментувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мене не питайте чи можна без краватки (чи метелика), на весілля, бо в моєму світі не можна. В джинсах теж. Якщо хоче розслабленіший образ, то хоч брюки повсякденні без кантів, а не джинси. Отут можна експерементувати з кольором, а сорочку білу, і не мучитись.

    Згідна з @Rodionochka що тотал персиковий - це занадто.
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2019 ---
    Хоче менше пафосу - краватку і закотити рукави сорочки.
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2019 ---
    DDEF6DA3-41D4-42A9-9A96-A997E1A1AA63.jpeg Щось таке можна.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мій чоловік класичний костюм одягав хіба на наше весілля:girl_crazy: Буквально вчора ходили на весілля, то він був в світло блакитній сорочці без краватки. Штани чорні, піджак темно синій кежуальні. Кілька чоловіків були в таких же прикидах як і мій. Багато чоловіків було в костюмах, всі без краваток, навіть наречений і дружби.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну от коли навіть наречений і дружба без краваток - це міняє весь формат весілля і тут вже можна розгулятися. Для цього і потрібно вказувати при запрошенні формат події. А так то можна хоч байкерське, хоч королівське - головне не переплутати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    От цікаво, а звідки ноги в того ростуть, що зараз так масово чоловіки саботують офіційний дрес-код? Жінки ж здебільшого не хочуть опускати градус святковості, а от молоді чоловіки повсюдно на святах в кращому випадку - в смарт кежуал вбранні, в гіршому - джинси...

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В тому то й прикол, формат події вказаний не був. Просто всі так прийшли.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вимоги до них зависокі. Жінки завжди мають виглядати красиво, а чоловікам, не забуваймо, треба дякувати хоч за те, що вони є і приймати такими. І яка різниця, як вони виглядають, головне, що прийшли. Ну, думка про себе в них зашкальна деколи. Вже простішо-зверхнього ставлення як на мене бути не може.

    Якщощо, ми теж на весілля. Заїкнувся за джинси- просто заволокла в магазин, вдягнула костюм з тих приталених, але ще адекватних, о, всьо, про джинси забув. Джинси. Джинси!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Все, костюм переміг) Надіюся до весілля не передумає. Але я вам скажу, що вибір для чоловіків не гірший як для жінок, такі гарні і цікаві костюми, сорочки. Я в захопленні. Шкода, що мій чоловік не фанат класики)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я напишу, як мій чоловік носить ;)
    Якщо класичний костюм, то таки краватку одягає.
    Якщо одягає окремо піджак і штани, то тоді не обов'язково.
    Ну якось так.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ноги ростуть із споконвічної ненависті більшості представників чоловічого роду до офіційного дрес - коду. Я не знаю жодного, котрий одягає костюм за бажанням. Штани і піджак - так, штани, метелик/краватку і жилетку- так, штани і сорочку - так. Але не класичний костюм, штани на кант і т.д.
    ІМХО, мені ця бунтарська тенденція виглядає спокусливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я не розумію про яку споконвічну ненависть йдеться, чесно кажучи. Якраз дивно, чому всі так хочуть "спроститися" і усереднити свята-будні-пляж...Мені здається, що в колишні часи, коли було виразне соціальне розшарування, ті, кому по статусу належало носити штивний одяг, цим не обтяжувались, а пишались. Зараз немає таких соціальних шаблонів, але в мене враження, що люди якось по-простацьки бояться костюму і краватки, наче костюм занадто далекий від них.
    І я щось не бачу суті бунтарства в тому всьому, хіба якесь підліткове заперечення, намагання не виділятися з-поміж всіх решти. От чесно, пригадую, як, бувало, на родинні свята приходили хлопці, хто якраз був підлітком, вбрані стабільно в джинси-светр, то в тому віці я погоджусь, що це віковий прояв.
    Мені, до слова, дуже спокусливо виглядає мій чоловік в костюмі і краватці. Ну і загалом, це однозначно красиве вбрання для чоловіків.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2