Одягніть чоловіка!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Happy Fiancee, 11 Травень 2019.

1. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

до речі, раджу вест фешн за костюми на стрункий тип фігури. Худенький мужчина в їхній цьогорічній колекції виглядає не як вішак, а як такий собі модель :)

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Rona

Rona Мама-йожик

А ще цілком таке може бути, що ціни у Вороніна львівського вищі, ніж в івано-франківського :)

Як деякі у Львові ТМ мають магазини в центрі з тим самим асортиментом дорожче, ніж в спальних районах.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Retaret

Retaret Well-Known Member

Та то від бюджету залежить .
    Мій чоловік любить на південному Ramsey . Недавно взяли там просто штани і піджак (шей на якісь знижки попали, то взагалі за нормальні гроші взяли ) , останній такий наче смужки в клітинку, то воно так гарно сходиться на швах, сам рисунок тобто. І дядько-продавець мені там подобається, тямущий, добре на око визначає що треба людині дати, знає які виробники які мають лекала і відразу пропонує максимально підходящі варіанти. Ми б самі з тим вибором не дали ради, бо я в тому не дуже, ну і чоловік взагалі майже в спортивному ходить - набрав штанів коламбіі і флісових светрів і так пів року ходить від середини осені до середини весни так точно.

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

4. raspberry

raspberry Well-Known Member

Ну бо для нього це буденний одяг, який набридає і хочеться змінити. У жінок асортимент більший. Якщо на роботу костюм чи ділова сукня, то на вечірку чи весілля є море варіантів на заміну. А в чоловіків - класичний костюм чи комбінований, на щось дуже урочисте - смокінг.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2019 у 08:51 ---
    Є Воронін у Львові, а в Франківську є ще гарний магазин DeLux. У Львові, нажаль, нема здається.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2019 у 08:52 ---
    Плюсую, в чоловіка теж є класний костюм від них.

• Подобається Подобається x 1
  5. Orman

Orman Модератор-бомба

2A46B0F9-1F5B-4216-800F-4D229E7AC0EF.png Щось про краватки.
    Хто без краватки, той виглядає як директор бази. Градус імпозантності різко зростає з краваткою. «Кто бы он ни был, что бы он не платил». Хто знає чия цитата (без Гугла) - подарую шоколадку.

• Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

Є щось в тому, коли чоловік в піжамі... :)

+1 ВестФешн. Роки 3-4 тому, родичка підсказала про закриття однієї з фабрик, що ці костюми шила. Чи не закриття, а перепрофілювання на військовий одяг... То тоді по 3 костюми взяли чоловік, батько, свекр. Чоловік та батько носять костюми майже щодня - якість супер. Я і прала в машинці делікатно - наче в хімчистку здала :girl_crazy:. Дуже практичні.
    Чоловік костюми любить. Носить. Але і спортивні костюми поважає (в юності (до шлюбу) тільки спортивне і було на районі :girl_haha:) та купує фірмове, щоб подовше носити.
    Єдине, що мене непокоїть, це краватки (галстук)... Їх 3, а носить 1, вже багато років... :girl_nea:
    А ще класно виглядають вишиванки. Маю мрію, щоб штук 5-7 мав. Може, сама колись навишиваю.

7. Orman

Orman Модератор-бомба

В чому проблема однієї краватки. Якщо якісна, то не бачу чим перейматись.