Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Якщо хочеться шукати, то відштовхуйтеся від кольору сорочки і кольору Вашого волосся; якщо не паритись, то беж.

    Це складне філософське питання, чи воно того варте :D Проблема переважно в тому, що доки людина не орієнтується в тім, що її прикрашає, то на місце такої спідниці в гардероб прийде щось інше, і буде воно, скоріше за все, таке ж не-дуже-прикрашаюче. А якщо знаєш, що прикрасить, то, скоріше за все, також знаєш, як і з такою спідницею навести для себе порядок. =) Іронія долі. Тому такі танці навколо неоптимальної спідниці інколи допоможуть багато про себе зрозуміти і перенести ті знання на наступні покупки. А іноді - просто втрата часу і грошей. Ніколи не знаєш =)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    За 2 роки я спромоглася купити аж 3 спідниці літні, з них одну завеликого розміру і переливала ще. Ну нема такого, як я хочу, нема. Тому купила цю (власне третю) спідницю, тепер танцюю біля неї.
    Отаке ще надивилась:
    [​IMG] [​IMG]
    Подобається перша. Що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вона далеко не є радикально поганою та спідниця. Силует +, довжина +, принт непоганий, не перевантажена деталями. З мінусів для конкретної людини: гумко-пояс і не зовсім вдала тканина.
    Яка трохи "не в тренді" зараз, як і все приталене загалом :) . Тому ідеальну спідницю (як і будь-що інше) купити готову дуже складно. В ідеалі - шити, але для того щоб шити треба точно знати що треба (і знайти хорошу кравчиню), а для того щоб знати що треба - варто власне отак багато-багато міряти і головне фіксувати деталі та робити для себе висновки.
    Робить Вас баришнею-крєстьянкою :) ( сорочка за рахунок тих "ситцевих" квіточок, фасону, тканини + поєднання з цією спідницею)

    Зовнішність у Вас значно класичніша і "благородніша" загалом тому такі речі Вас відверто "простять". Добре подумайте чи воно Вам треба :)
    А футболки як на другому фото, як на мене, Вам особисто в поєднанні з тою спідницею варто ностити лише у якості нижнього кольорового шару під досить цупким жакетом.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тоді я шукаю світлу трикотажну футболку максимально в тон спідниці + шарф, який би перегукувався з смужками на спідниці. Футболку шукатиму, щоб в обліпку сиділа.
    Зараз ще мене висипало в області декольте і мені здається, що ніяка футболка з вирізом хоч мінімальним не підходить.
    П.с. І до цієї епопеї з шопінгом додався пмс і криза трьох років в доці, тому геть все бісить))
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Залишу таки темну кофтину. Але ще і світлу пошукаю. І на сорочку червону піду гляну ще раз.
    А можна я вас, дівчата, вже зовсім задовбаю сьогодні. Маю ще такі штани, які вже й не конче добре на мені сидять, бо схудла. Тако нормально? Що до них ще шукати можна?
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Я би той резиновий пояс ховала під шифоном, довшою футболкою. Аксесуари б пов'язати з спідницею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    На першому фото гуд, на другому той самий прикол що з спідницею -скучно і без форми.У вас гарна фігура, не бійтеся коротких топів, нехай не дуже відкривають животик, а так на 1-2 см, при русі. Ви вибираєте верх занадто об'ємний і довгий для вас, як на мене. Що штани, що спідниця такі собі стримані і консервативні, верх до них я би брала сміливіший.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel перше і найсуттєвіше, решту тре пиляти по живому:
    - штани посадити по стегнах і вкоротити на (на око) см 5, до довгих брюк вони не дотягують, тому робіть із них capri;
    - поділ верху нижче тазостегнової кісточки не опускати;
    - ключове для верху до штанів - об'ємність, просторість, одягнете до них облягаючий топ - побачите, як автоматично фігура перетягується додолу і стегна стають домінантними у силуеті, це останнім часом притерлося вже - наприсідати і показати - але візуальна цінність такого поєднання сумнівна;
    - об'єм верху має бути не провисаючий, а скульптурний, автономний. У цієї кофтини є потенціал, можливо, щоб його краще виявити, пригодиться пояс (може, навіть не стільки широкий і жорсткий, як "мотузковий");
    - якщо штани лляні, можна спробувати знайти для них такий же лляний піджак, бавовну так облагородити не вийде;
    - для Вашого поєднання обличчя/фігури вкорочені штани можуть виявитися чисто кежуальним, пікніково-біговим варіантом, якщо Вам від них хочеться більшої елегантності і вишуканості, то тут може чекати розчарування.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Баян Баян x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я тут поруч проходила - мені теж подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дивна трохи потреба :
    На дитяче свято в садок треба одягнути маму-козу.
    Козенята будуть в різних костюмах (які батьки в прокаті візьмуть)
    Перша ідея - український костюм (вишиванка і червона спідниця), вінок з гарних квітів і маленькі ріжки.
    А як ще можна?
    Що скажете?
     
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @fiesta , так і бачу))можна ще жилетку на хутрі у фолк стилі)Сіру)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    подобаються мені вони
    [​IMG]

    От думаю чи це практична річ у гардеробі
    до спідниці їх носити можна?
    якого кольору спідниця має бути? коротка?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @lilochok У Вашому гардеробі це може бути (потенційно, бо бачила лише фігуру) go-to item, короткі черевички для Вашої комплекції і створені. Єдине, що саме у цих - неуніверсальний колір (і в плані практичності, і в плані вписування в шафу, і потенційно для Вашої зовнішності, далекоглядно дозволяючи собі судити з волосся) плюс виразно утилітарна підошва і, здається, досить круглий ніс.

    Спідниця має бути кольору, який сумісний з Вами і водночас із взуттям - в ідеалі. Може бути коротка, може бути максі, може бути між ними, може бути цупка, може бути легка, може бути стретчева. Головне для цього взуття - щоб вона була досить вузькою, з широкою отримаєте на порядок більше клопоту. Особливо це стосується довших спідниць.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @labisqwee, на Ваш погляд, якої довжини чобітки на осінь-весну мені слід обрати? Хочу більш-менш універсальне взуття
    переважно я ходжу у джинсах і кросівках, але інколи хочеться бути гарною)
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    а ось цей верх пасуватиме до них?
    [​IMG]
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Насправді не дуже :) Гарні, але як 3-4 (а не перша-друга універсьлні) пара взуття і бажано ще й при наявності відповідного стилю у верхньому (і не лише) одязі
    Універсальне і "пасуюче майже під все" взуття має бути "скучним". От направду - чим простіше і непримітніше - тим менше проблем з ним матимете. В сірих черевиках на Вашому фото забагато всього щоб бути універсальними, вони складні (і перфорація, і поєднання кольору черевиків з кольором підошви, і матеріал підошви...). Вони такі собі "з характером", мають свою цілком конкретну "історію" тому доведеться з ними добряче "повозитися" щоб вписати у різні образи. Насправді універсальне взуття запросто може бути і сірим (але краще трохи темнішим, графітовим), і бажано щоб воно було з чорною невигадливою підошвою і мінімумом деталей :)

    як на мене, спільний у них лише колір і дуже багато протиріч, а якщо спробувати ще й спідницю якусь в це поєднання додати - стане ще складніше.
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Як на мене, якщо ціллю є формування гардеробу чи практичних композицій то може бути і скучне взуття) і тут не питання чи воно має бути салонне чи степове) оте описане лоскове це просто салон, але таки скучний в тому розумінні що пише @Akina (якщо я теж правильно розумію))
    Для когось весь образ починається з взуття, можна його взагалі робити центром, навколо якого все крутиться. Якщо хочеться, то чому ні)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та просто якщо людина може собі дозволити 1-2 пари взуття, то відповідно треба шукати десь як пише Віка. Щоб максимально пасувало до всього наявного одягу. Якщо ж є можливість придбати кілька різних пар чобітків, то чому ні? Тоді можна підібрати різні, і прості і не дуже, і під якісь зовсім окремі луки. Як душа забажає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Alexina

    Alexina Member

    @Almariel не гарна мені ця спідниця( На вас я бачу спідницю типу карандаш. Довжина на рівні коліна. Вам ще гарно будуть штани 7/8 приталені до ніжки, з легеньким кантиком.
     
    • Подобається Подобається x 1