Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Багіра несалонне взуття теж може мати лоск і характер, відповідний. Просто від нього так багато залежить, що я завелась на слові "скучне". ))) Та не багато, а все залежить від взуття. Та, є універсальні пари, які дозволяють розгулятись, але я б їх не назвала скучними. Зараз спробую знайти ілюстрації.
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Вже мені вибачте, що я тут влізла зі своїми фотками, то просто наболіле від пошуків нормального.
    Маю надію, що фото хоч трохи передасть аморфність одних і чіткість інших (це при тому, що в других шнурівки не зав'язані і коштують майже однаково 100 грн. різниця). То ж, і те, і те - лакові чорні оксфорди.

    Щоб я не офф-топила, взуйте мене))) як хтось знає де є гарні не чорні, а інших темних кольорів такі капці, напишіть будь ласка!
     

    Вкладення:

    • IMG_2384.JPG
      IMG_2384.JPG
      Розмір файлу:
      133,2 КБ
      Переглядів:
      164
    • IMG_2392.JPG
      IMG_2392.JPG
      Розмір файлу:
      122,4 КБ
      Переглядів:
      161
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 5
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    "Скучне" в хорошому сенсі (я вже навіть пішла в тому повідомленні додала лапки щоб не було двояких трактувань :) ). Як і решта базового одягу. Бо не розуміють часто люди навіщо платити 2000 грн за прості туфлі без нічого, якщо можна за такі ж гроші з бантиками-рюшами і отаким цікавим каблуком і ще й зі строчками декоративними :)
    В моєму розумінні скучне - не антонім якісному (бо розтоптане то власне неякісне просто), скучне на противагу складному, взуттю в якому є складні комбінації стилів, матеріалів, фактур, кольорів, фурнітури...
    Так, приблизно так, зазвичай досить зручно коли перші 2 пари - "скучні", а вже аж третя - "з наворотами". Ну і + є ще люди (і їх досить багато :) ) які просто не люблять\не мають часу (натхнення\потреби) надто заморочуватися і вникати в деталі - їм простіше щоб дістав з шафи чоботи, одягнув і не мастиш собі голову а точно знаєш що в підсумку не вийде "як здрастє" :)
    От тобі і ілюстрація - якісна продумана пара і неякісна :) Розберемо "на запчасті": в перших явно і шкіра не фонтан, і дешева формована підошва (коли каблук є не прибивним, а суцільним з підошвою) - в других підошва з рантом що є явним плюсом, каблука правда не видно. Перші дешевить і роблять дещо несуразними куці берці , вони короткі і вузькі - є дуже велика відстань між ними , ну і та рідесенька і дрібнесенька зовсім ніяка перфорація... Коротше - перші напівчеревики яскрава ілюстрація "я тєбя слєпіла із того што било", другі - значно більш продумані і пропрацьовані.
    Ну і так, твої другі в моєму розумінні теж "скучні" (навіть не дивлячись на те що вони лакові :) ) бо це просто класичні чорні напівчеревики з настрочною союзкою без НІЧОГІСІНЬКО настроченого\намальованого\доданого\нафантазованого. Нормальне собі може бути базове взуття :) (звісно то не значить що прямо всім треба, для всіх лакове\чорне і т.д)
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Почну з лірики, бо бачу, що треба тут дещо нагадати, не Вам конкретно, а загалом. Десь так із 90-х (ну, і на пострадянському просторі значно пізніше) прогресивне людство перестало вбачати стиль у тому, щоб пришпендорити розслаблене до розслабленого, елегантне до елегантного, експресивне до експресивного і на виході отримати ансамбль, вся цінність якого в тому, що нічого не вибивається з основної теми. Підходячи так до одягу, змішуючи подібне з подібним, можна отримати добрий результат в єдиному випадку: коли подібність одягу простягається і на власника. Інакше буде простєнько, но скромнєнько, ну або гламурненько, або хто що любить. У всякому разі, 90-ті далеко позаду, одяг пора вибирати не під якесь кожному-базове взуття, а під себе. Кожному своє, для когось універсальні - чорні матові челсі, а для когось - короткі перфоровані черевики. Загальне поняття базового взуття без хоча б примітки, про яку групу людей ідеться, це якийсь абстрактний кінь у вакуумі.

    Пасуватиме. За двох умов: 1) і взуття, і анорак пасують Вашій зовнішності, а не тільки фігурі; 2) розстебнутим, накинутим, такою вільнодумною штучкою, а не справжнім прихистком від вітру; в ідеалі, зі спідницею. Це з тої парафії, коли річ, щоб вона послужила Вашому поєднанню, треба максимально віддалити від її первинного призначення. Повторю ще тихенько, що мені все ж здається, що це засвітлі для Вас відтінки для верхнього одягу-взуття, особливо, якщо вони основа шафи, а не її доповнення.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    То важко сказати, не бачачи конкретно Вас. Залежить від Ваших рис, а також від того, чи плануєте залишатися в джинсах =)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    я практик. І я не дуже розумію навіщо купувати куртку яку можна носити лише розстебнутою :dntknw: Нє, я так теж ношу іноді :) . Але якщо купується навмисно наче комплектом взуття + куртка - то на мою суб"єктивну думку, комплект №1 має співставлятися між собою без ніяких умов (що знову ж не = бути в одному стилі, але співставлятися без складнощів і підходити одне до одного і зі штанами, і зі спідницями, і з шапками...), а вже потім при експериментах з гардеробом знайдуться отакі все таки досить далекі одне одному речі - то так, можна "з подвивертом" тоді, але це будуть варіанти №2,3,4... Я за зменшення кількості проблем принаймі на початковому етапі :pardon:І так, саме ця куртка що на фото, з білою застібкою і шнурком буде складно. Була б вона однорідного кольору, з матовішої тканини - було б вже значно легше.
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Я б тегнула, якби тільки Вам. Не вперше тут подібне бачу, накипіло =)

    Раз Ви практик, то залишу за дужками те, що одяг це не завжди-і-не-тільки-про-функцію-це-поезія-психотерапія-тонкі світи, і скажу, що з практичної точки зору куртка, яка:
    до одного взуття і багааато якого одягу носиться розстебнутою,
    у дощ носиться з ґумаками як заманеться,
    до інших умов і іншого взуття виконує чисту функцію
    - це взагалі непоганий investment piece. Це штука, яка водночас і до міста, і в мадрівки-ліси-дороги. Як на мене, то дуже і дуже "квадратіш практіш ґут".

    Я б не була такою категоричною. Є маса людей, для яких рекомендоване загальне-базове-просте - запросте. Тому думаю, що тут і блиск, і замок - імовірніше, плюс, ніж мінус. Ми ж форумлянки не бачили, щоб так кидатися загальностями.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    Зменшення проблем таким чином вилізе боком настільки багатьом людям, що для мене це звучить непотрібним узагальненням. Я ся вибачаю, я так то бачу.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Це насправді треба одиницям :sad: , не кажу, що то добре і нормально, але так уже є нажаль (а, може, і на щастя). Одяг який пасує до конкретної зовнішності і потреб конкретної людини (а не просто модний\трендовий) - вже рідкісний запит в наш час, а тонкі світи, характер, архетипи\стиль-персони і все решта - то просто надзвичайно рідкісно...
    якщо гумаки взагалі є :girl_wink:У мене, наприклад, немає :girl_haha: Тому тут все одно вийде лише
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мабуть, коли в тебе така робота - одягати людей, то вибірка велика. Але ж можна не казати людині чому саме радиш той чи інший фасон/колір/довжину/поєднання, (бо це розкриває її архетип, наприклад) якщо людина не питає причинно-наслідковий зв'язок. А собі в умі то знати і тим керуватись, чому ні? Тоді порада мала б бути точніша і цінніша, ні?

    Я не права?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Та я і не чекаю від Вас підвоху =) ми ж на форумі, базікаємо собі. Все норм.

    Не знаю, я суджу по тому, з чим стикаюся. Всі щось та й одягають, і шукають те, що їм пасує. А тяга до модного - це, може, специфіка місцева. Я цього навколо себе не спостерігаю уже так давно, що важко всерйоз уявити протилежне. Для чого? Не періс фешн уік же, тим більше, що в умовах обмеженого бюджету/вибору питання відповідності шафи зовнішності постає тим гостріше.

    Ну, я не про архетипи і метафізику, а радше про те, що одяг - це також засіб впливу на власний настрІй, такий собі вид психотерапії. А не тільки функціонал. Стосунки з одягом у багатьох - не просто утилітарний підхід, і водночас це зовсім не про архетипи і Кіббі.

    У Львові ґумаки - така рятівна для замши-шкіри штука, що я за замовчуванням уявляю її у кожному львівському гардеробі. Тому, повторюся, анорак дуже навіть універсальна штука, якщо людині потрібно вмістити максимум ситуативної відповідності у невелику шафу.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я керуюся :) І мені навіть трохи дивно чому ти вирішила, що у мене однаковий рецепт для всіх :sad:
    В психотерапію не лізу Але якщо не брати глобально, а локально, ну там, наприклад, принт з метеликами чи рюшечки піднімають людині настрій - чому б і ні, я підкажу як "вписати" їх у різні образи

    Але не всі готові почути що те що їм дійсно пасує в КК і Форумі не продається :)))
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 8
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Можна іти за попитом, можна створювати попит. Я Вам бажаю його створювати і не піддаватися відчаю через тих, хто не розуміє. Ви не одна в цьому стремлінні, йти на компроміси з совістю - не вихід. Ну, Ви знаєте, do your duty, come what may. Масова свідомість важко, але піддається вихованню, з часом воно прийде. Інакше нам усім з тих рюшок і квіточок не вибратись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2017
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А мама-коза, то доросла жінка чи таки дівчинка, яка буде "мамою"?
     
  15. Harring

    Harring Well-Known Member

    От із за таких добрих "Гуру фешн знавців" у жінок падає самооцінка, тендітна фігура завжди у тренді ІМХО просто вибір дівчини у одязі явно застарілий.І волани, вишивки , штани труби з завищеною талією ,які є у тренді краще виглядають на тендітних "безбедрих" дівчатка , ніж на інстаграмних "фітоняшах"з сраками і ногами як у бройлерів.І дівчат ,які прагнуть , або є 45-55 кг , зараз мабуть більше, ніж за останні 20-ть років.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дякую :girl_crazy:Не в тренді - не в сенсі "не гарна" чи треба щось міняти, а в сенсі виробники одягу зараз орієнтуються на трохи інші фігури і в тренді трохи інші стилі одягу. Дівчина з класичною жіночною фігурою з відчутним перепадом між талією і бедрами має мало шансів знайти готовий одяг який "сяде" на неї добре без корегувань. Не в моді зараз приталений одяг який прикрасив би таку фігуру, його реально важко знайти.
    О, так, це точно піднімає самооцінку :girl_haha:Чого застарілий? І хто сказав що такий вибір є неправильним\недоцільним\некомфортним для конкретно взятої людини? І хто сказав що їй потрібні чи більше пасуватимуть
    ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Harring

    Harring Well-Known Member

    Колекція Gucci це суцільна вишивка на шкірі, джинсів чи сорочках ,взуття теж, навіть такий демократичний бренд як Луі Віттон добавив квіткові орнаменти , звичайно в значно мірі .Колекція Елізабет Франчі це достатня кількість штанів з завищеною талією трубами ,як і комбезів , це звичайно не все, що в тренді і я не позиціоную себе фешн знавцем....
    Якраз у дівчини такий тип фігури, що трохи об'єм її прикрасить ІМХО. І багато чого личитеме, питання в тому чи людині в цьому буде комфортно.
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Я не експерт. Але чисто як погляд збоку, я би сказала, що та спідниця, то не ваша. Не пасує вона вам. Краще донечці якесь плаття пошити з неї і задекорувати. Не ображайтесь за мої слова, якщо різко звучать!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_HZDWf9cp388.jpg дівчата, купила собі такі чоботи, тільки шкіряні. До джинсів, легінси-туніка добре дивляться. Які б плаття чи спідниці до них пасували б?
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Можливо довгі до кісточок спідниці. Я собі чудово їх уявляю в такому поєднанні.
     
    • Креативно Креативно x 1