Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. olichkasp

    olichkasp Member

    І ще короткі, теж було б гарно:girl_yes2:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради.
    Маю таке плаття. В ньому на поясі є полоска зшита, яку і б воліла сховати, але з боків нема смужечок для ремінця. То хіба так ходять з такою смужкою? Я думаю, що кравчиня могла б їх дошити. Як краще з поясом чи без також можна ходити, з тою полоскою?

    Ну і друге питання. Те червоне плаття мені дуже подобається, але воно вже стало коротке на мене. Яким способом його можна продовжити? Треба десь 5 см. Я думала дошити чорне мереживо. Чи може це буде без смаку? Які у вас ідеї?
    IMG_20170427_103031.jpg IMG_20170427_103136.jpg IMG_20170427_102820.jpg
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    А чому мереживо? Може краще однотонну поломку в колір плаття? Не бачу чи там є чорні полоски, можна було б в чорну, навіть з такою тканини під шкіру- вона легка і тягнеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Блакитне, на мою думку, гарне і без ремінця. До другого плаття — в жодному разі не мереживо. можна з подібної тканини чорні смуги внизу, і на рукавах вужчі дати. Або зробити вставку на поясі, за рахунок цього опустити нижню частину до бажаного рівня. Під шкіру, або замш матеріал — гарна ідея. можна або навіть з в'язкою поекспериментувати, максимально простої фактури. В будь-якому разі тонкі тканини будуть виглядати дуже екстравагантно, та ще й з мереживними орнаментами...
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Kazkivnycja відсутні петлі - не проблема, скоріше, навіть навпаки. Готові сукні з вшитими петлями для ремінця зазвичай не сідають у талії як слід, та і потрібність поясу в них переважно спірна. Тут пояс доречний, але не такий, як на фото. Для нього тканина занадто тонка-гладка, а відрізний крій і комірець занадто врізнобій: пояс традиційний-коричневий-пряжковий і плетений, крій - жіночний, класично-простий, комірець - грайливий, багатий. Тут підійшов би менш контрастний по кольору, але лаконічний елемент (гладкий сріблястий пояс без пряжки і дірок, наприклад).

    Стосовно другої сукні, подумайте, чи при неідеальній посадці в плечах-руках-грудній клітці інвестувати час і клопоти в неї дійсно варто. Звичайно, якщо Вам хочеться продовжити її життя, то щось у цьому фасоні Вас приваблює і з Вами перегукується. Можливо, краща ідея - піти з нею до кравчині і пошити за її образом і подобою трохи довшу, яка при тому буде перфектно на Вас скроєна. Дошивати тут мереживо клопітно, та і взагалі щось дошивати - вимагає певного знання/чуття стосовно комбінування фактур, якщо Ви не чуєтеся з цим комфортно - то така авантюра може більше Вас втомити, ніж втішити.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Дівчата, поможіть мені подумати.
    Маю кілька 10-15 см в ширину і більше метра в довжину гачкованих виробів (колись такі вставки робили в подушки, скатертини..). Вони гарні, нові, але зв*язані вже дуже давно, ще моєю прабабцею. Де їх можна використати в одязі, щоб хотілось носити? Я думала може вшити в спинку (по довжині хребта) в сорочку довгу і таскати до джинсів подертих? Яка тоді тканина сорочки має бути? Ті вироби такі ніби трохи молочні, як брудний білий. Що ще можна зробити цікаве і заодно універсальне?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Зразу згадала собі давню хотілку :)
    [​IMG]
    правда буде не дуже універсальне, зате цікаве.
    Можна і без пояса. Петлі частіше заважають ніж помагають. Якщо ремінець - то не такий "грубий", можете спробувати і поясок з тканини.
    Червона сукня - подумайте 2 рази чи варто бавитися, там крім вищезазначених питань з посадкою колір такий темний для світлого кольоротипу :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Маю проблему- потрібно розбавити темно-синій.
    В блузки така форма, тільки без вирізу і тканина не така важка(поліестер).
    blusenshirt-mit-falten-detail-blau-33.611.31.5121.5958_outfit.jpg
    Спідниця мені чуть вища за коліно.
    JR421B01U-K11@8.jpg
    Потрібен клатч і аксесуари.
    На думку спадає срібний( ніби не погано) і білий( робить мене дуже строгою). Підкажіть якісь інші кольори, щоб знати, куди рухатись.
    Туфлі хотіла бежеві, але прийшли, і я зрозуміла, що в них довше ніж годину не витримаю. Відправила назад, бо дубові.
    001-16-22417-28-452_02.jpg
    Тому зараз чорні босоніжки.
    007.JPG
    Маю ще 2 дні- може інші знайду.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  9. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @famenlviv я тебе, правда, не бачила, але якщо відштовхуватися від темного-синього і того, що з білим надто строго, то пропонувала би далеко від синього не ходити і не гратися з контрастом світлого-темного, а додати споріднений відтінок з малиново-пурпурового спектру. І знайти клатчі-взуття в такій тональності ніби неважко. Якось так. Ще варіант замінити білий на світло-небесний, з відповідним тобі вмістом сірого, якщо з чистим блакитним виходить все ще надто ріжуче.
    base.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Дуже гарно. Але- ніби не моє. Я не така смілива.

    Тут ніби вже ближче, тільки де знайти такого кольору клатч?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @famenlviv ага, тобі потрібна ніжність, особливо до цього строгого синього. Крім сірого, блакитного, ще є варіант пудрово-персикового рожевого, світлого і гладкого, під шовк - такі клатчі досить вюдисущі, а тобі то пасуватиме неймовірно, я б пошукала таке. Часто трапляються в точках з весільно-вечірнім, особливо а-ля турецький гламур, проблема там лише одна: як його знайти без тонни стразів. Якби було більше часу, то можна б замовити з yoox/ebay, але за два дні навряд чи. Можна глянути, чи на ebay kleinanzeigen часом немає чогось такого у твоїй околиці.
    Ще варіант - світлий фіалковий.
    Ще є дико красива опція світлого, згашеного шавлієвого сизо-зеленкуватого, але знайти його непросто.
    З банальнішого, але все ще терпимого - м'ята, графіт, taupe, але це скоріше офісні поєднання, сюди душа просить чогось такого щемливо гарного.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @famenlviv трошки більш повний кольору і "блакитності", трошки менш близький до білого - така маленька різниця (ти її відчуєш візуально сама) багато значить для твоєї зовнішності. Фіалка, бузок, heather violet, верес.

    welna-sukienkowa-crepella-premium-pastel-lila.jpg violet_silk_crepe_lavender.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Я бачу в палітрі смарагдовий- маю гарну сумочку, але не зовсім весільний варіант.. Правда?
    001.JPG
    Ну і прикраси також маю. Тільки треба ще кольє. Вчора бачила, тому з тим проблем не буде.

    До синього він також ніби нормально- трохи незвичний контраст. Але, як варіант, що більш нічого нормальнішого не знайду?

    Мені подобається, але буде важко щось знайти. Бо зараз тренд іде або в беж, або в вінтажний рожевий.
    Знайшла, але каблук мені не подобається.:sad:
    2017-Neu-Gabor-Damenschuhe-Damen-Gabor-Pumps-Helllila-Schuhe-KOR6204737_12.jpg
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @famenlviv кольорово прекрасно пасує, тільки вона кежуальна, непафосна =) Залежно, яке там весілля, але як варіант цілком. Свята не зіпсує =)

    Взагалі оці всі складнозмішані, благородні літні відтінки знайти, звісно, - чиста кара. Але що робити, тримаєш їх десь там на тлі у голові, як раптом десь бачиш - скуповуєш відразу три пари, і такими хвилями можна перебитись. Воно (принаймні, особисто для мене) того дуже варте, коли потім бачиш результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ти виявилась права- я якось боялася того ніжного кольору, думала- він швидше для молоденьких дівчаток, але мені й справді пасує, особливо з синім.
    008.JPG
    Якось так вийшло- клатч з тієї самої тканини, як і блузка, навіть ті складочки перекликаються з складками біля вирізу.Бо всі зі шкіри чи замінника були "загрубі".
    Дуже дякую!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Ziben

    Ziben :)

    Дівчата, яке взуття пасує до таких суконь? Зелене- тоненький вельвет, бордове- замша. Цікавить з якого саме матеріалу (замш, матова шкіра, лакована шкіра)?
    CA440dr04.jpg CA2352dr14_2.jpg
     
  18. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Ziben, а де ви зелене купляли? Дуже класне)
    Маю коричневе замшеве плаття на короткий рукав то одівала до нього будь-які босоніжки. І на низькому і на каблучку.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Ziben мені туди бачиться досить грубе взуття, нежіночне тобто. Оксфорди, грубі босоніжки з широкими лямками, товстим каблуком. Матеріал більше залежатиме від зовнішності, думаю, тобі б було гарно в лакованих варіантах або замш. Просто шкіра буде надто будденно, хоча, може ще залежить яка модель. На днях бачила такі класні снікерси, я б їх з'їла))) пухкенька тоненька шкіра кольору попелу троянди, мррр
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Ziben

    Ziben :)

    розпишу проблему детальніше:girl_crazy:. Їду на 10 днів у відрядження, тільки з погодою не пощастило- там +12+18 і майже кожного дня дощі. Для роботи є блузки/штани/спідниця/ і класичні лакові лодочки вишневого кольору. Після зустрічей і у вихідні буду багато гуляти, стандартний набір джинси/футболка/піджак не хочу:d23:. Вибрала собі такі сукні і тепер вибираю взуття щоб і в +18 не жарко і щоб не промокло. Давно шукаю щось більш-менш універсальне. Але... цікавих балеток не знайшла, кеди- не моє, та і у взутті хоч з мінімальним каблуком мої ноги виглядають знааачно краще (довші, рівніші...) Останнім часом в моді мюлі, але... навіть в інтернеті не можу знайти те, що намалювала собі в уяві, не те що оффайн:girl_cray:.
    дякую, мені б такі як на першому фото, але з каблуком як на другому- було б супер:girl_in_dreams:.
    Щодо лаку, то такий варіант навіть не розглядала, буду сьогодні приміряти:girl_spruce_up:


    images.jpg muli_seryeid-60002907241384.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1