Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А щось із серії напівчеревиків? Оксфорди-броги-лаофери і т.д?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ziben

    Ziben :)

    Це вже якщо нічого іншого не знайду. Душа бажає каблуків:girl_in_love:
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Ziben не натирає шкіра ноги? Багато і довго ходити, то мусить бути щось досить зручне, на мій погляд. Якщо ж навіть каблук розглядається, тоді мені бачиться ретро-варіант з квадратним носочком і каблуком, лакована шкіра, може з перфорацією навіть :) усі будуть видіти, жи львів'янка завітала :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Ziben якщо Вам раптом досі замало порад, :P то я ще додам. Взагалі до цупкого плаття, до крою, погоди і Вашої зовнішності потрібна міцність у колодці або/і підошві. Якщо душа більше до каблуків, то краще з відкритою п'яткою і відкритим носиком (знову ж, через цупкість/крій сукні). Про фактуру - я б трималася осторонь і ґлянцевої гладкості, і звичайної м'якої шкіри. Якось так.
    [​IMG]
    Без каблуків і без компромісів у бік жорсткості/спорту це не стільки балетки, як slingback flats

    [​IMG]

    І кроси теж необов'язково кеди, в пумі нарешті додумались оженити комфорт і вигляд, ці сатини-бантики скоро будуть всюди - і добре, мікс спорту і лоску стає мейнстрімом. Ноги не особливо ріжуть, кольори вдалі, підошва з підйомом. Якщо ходити багато, то є сенс пошукати серед такого.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    З чим носити літом отаку спідничку? Тканина шовк, розмір С, коричнева в синю квіточку із мереживом. Вона на талії, рівний крій, не олівець. Зверху має поясок. Щоб нарядно, з каблучком. Так, як на фото я не люблю.
    zara 1.jpg
     
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Monopoliya Краса така!
    Чуттєво+зворушливо - сиріткою в дідусевому светрі - з завеликим, грубим кардіганом і високими босоніжками з широким каблуком.
    Чуттєво+владно/впевнено - з чоловічою сорочкою, оксфордами з вищими підборами. Або з шовковою майкою, чоловічим же піджаком, поясом, туфельками.
    Чуттєво+витончено - з шовковим топом і босоніжками з тонких пасків шкіри.
    Це для уяви - усе вищезгадане можна підігнати під себе і всіляко реінтерпретувати. Аби тільки не чуттєво+суперчуттєво по усіх пунктах =) Краще вже з шовковою/віскозною футболкою і спортивним взуттям - без каблуків, але так гарно, що мушу написати.
    Ще варіанти чуттєво+зухвало, вони різноманітні, найбільш залежні від зовнішості і ситуації - про них так назагал казати менше змісту.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Якою повинна бути довжина довгого плаття/сарафану ("в підлогу"): до кісточок чи довше? Сарафан легкий, широкий і спадаючий, підборів не ношу, то носитиму з балетками. Потрібно його вкоротити, то боюся зіпсувати: хочеться, щоб максимально видовжував, але і щоб довжина була комфортною.
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2017
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    При ходьбі тканина підстрибує вгору, тому навіть моя спідниця довжиною в підлогу - комфортна :) у мене тканина темна, бруд не помітний, це мабуть варто врахувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Насправді гарно і шикарно виглядають речі "в підлогу" (на кілька см вищі землі), але є але - ходити в них на щодень таки не дуже зручно. Я останнього разу пішла на компроміс сама з собою і пошила свою максі-спідницю довжиною десь до середини кісточки. Ну так, відображенням своїм в вітринах я задоволена не на 100% але я бігаю по сходах навіть не підтримуючи її і Влад не наступає мені на спідницю. Спробуйте покрутитися перед дзеркалом, підколовши подол і подивитися, зважте що на даному етапі важливіше - 100% зручність чи краса (мені з дитиною/велосипедами/пісочницями спідниці "в підлогу" зараз не дуже). Ну і щодо видовження - все ще сильно залежить від крою сарафану і відповідності його фігурі :girl_wink: Можна ще з підвісками-намистом трохи побавитися.
    Підозрюю що спідниця не широка а пряма? :) "Циганські" не підстрибують зовсім (у мене принаймі :dntknw:)
     
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене тканина світла, то морально готова до того, що однозначно буде забруднюватися.
    Кравчиня радить довжину до щиколотки як стандартну довжину. Я ж сумніваюся, бо плаття не є вузьким-приталеним, то закоротким виглядатиме смішно.

    Є зайва вага, тому візуально мене потрібно видовжити і зробити стрункішою. Тому більше схиляюся до максимальної довжини. З іншого боку, вже маю комбінезон широкого крою, в якому заплутуюся при хотьбі.)))
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    По-перше у Вас сарафан а не спідниця - це вже + до видовження :) (бо не ріже фігуру по горизонталі), по-друге повторю - в сукнях/сарафанах (і не тільки) часто крій, принт, фасонні лінії більше вливають на візуальне сприйняття ніж довжина. Тому краще давайте фото в студію - тоді можна буде говорити предметно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в мене зустрічне питання. хіба спідниця чи плаття довжиною в підлогу не повнить? мені видається що коли я в спідниці чи платті нижчіе коліна виглядаю стрункішою ніж коли в сп-пл довжиною до підлоги..
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я ж кажу :)
    і від типу фігури та зовнішності теж.
    Не всім треба монохром чи видовжені лінії. І оте "не розбивайте силует\зберігайте вертикаль" часом навпаки робить людині ведмежу послугу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    З власного досвіду скажу, що дуже залежить від типу фігури і від фасону/тканини плаття. Мені однаково важко підібрати і довге, і коротке плаття, а раніше взагалі думала, що плаття/спідниці/сарафани мені категорично не пасують. Тепер ношу, але знайти підходяще плаття ну дуууже проблематично. Методом проб і помилок зрозуміла, що мені підходять довгі плаття тільки з легких спадаючих тканин, але далеко не кожне таке плаття мені пасує. Дуже багато залежить і від ширини плаття, від висоти талії, від того який верх і наскільки воно приталене. Ніколи спеціально не порівнювала, можливо і виглядаю худшою у короткому платті до коліна, але чомусь значно комфортніше і жіночніше почуваюся в довгому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не пряма
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2017 ---
    Залежить що вбрати наверх до спідниці і який пояс в спідниці. Акуратний пришивний пояс певної ширини буде виглядати значно краще, ніж ґумка.
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Бач, а я підтримую на сходах і балдію від того
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж балдію :) тому маю наразі отакий компроміс між зручнісю і красою.
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Тре вибрати: )
    [​IMG]
    [​IMG]

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  20. Mawynja

    Mawynja New Member

    Другі сильно помяті, як на мене краще перші.