Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    "Чоловічі" черевики-напівчеревики у різних варіаціях?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    якщо уявити, що оте срібне=чорне - такі будуть норм? В них підошва як в кедів, самі шкіряні, + текстильний верх. Чи то уде надто важке й брутальне взуття для худих ніг?
    to2ri51clpnp7gr7dt8uo0d6m10o21io.jpg
     
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Monopoliya , о, я такі люблю)
    Минулу осінь і весну теж відбігала в подібних, чекаю відкриття сезону)
    Screenshot_2017-09-05-19-42-30.png Screenshot_2017-09-05-19-42-02.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я такі схожі маю, чорні з бронзовим відливом)
    а от ті , власне, бульше спортивні і вищі, ззаду майже до кісточок. Але мені вони пам"ятаються. Напевне, треба їх піти ще раз поміряти і купити)
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Чи є універсальна модель взуття, щоб зручно- до джинсів з дитиною гуляти, і делікатно по жіночому - до спідниці, і штанів???
    Щоб не тінейджерське і не "для тьотки"
    На осінь - щось від закритих мештів до черевичків...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    челсі на невисокому каблуку. як на мене досить універсальні
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Оксфорди підходять під все. Я просто балдію, що нарешті можу носити спідниці зі своїми худими ногами і не бути на підборах.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2017 ---
    @Monopoliya можна взяти спідницю і колготи, як йтимеш за тими кросами, міряти і фоткати себе аби могти глянути збоку. Але думаю, що тобі має бути файно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Підкажіть ідею святкового костюма топ + спідниця. Для дня народження.
    Щось не надто вечірнє. До коліна.
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Можете знайти спідницю-олівець цікавого кольору і тканини з високою талією і коротенький атласний топ, довжиною до початку спідниці, вільного крою. Кольори у Вашій палітрі, гарно дивиться чорний вверх-червоний низ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @fiesta
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не можу зрозуміти чи підійдуть отакі снуди до мого тренчу(фасон і колір ідентичні)


    [​IMG]
     
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Dominika відтінково, другий дуже в тему, в ідеалі йому б ще мати вдвічі більше об'єму. На ділі може виявитися, що при такій довжині цупкості шарфа недостатньо, щоб резонувати з жорстким матеріалом плаща. Шукайте або благородну тканину, або щедрий об'єм, а найкраще два в одному.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Другий по кольору краще, перший занадто блідий буде для яскравого плаща. Але... Плащі (принаймі з мого досвіду) зі снудами (отакими тоненькими віскозними) не дуже добре вживаються - їх важко гарно вкласти в отому вирізі тренчу. Хустки і шарфи значно зручніші бо їх можна зав"язувати-крутити і знайти таки компромісний варіант. А снуд (особливо при замовленні онлайн) може підвести - на рекламних фото вони на рівній поверхні кофтинки викладали їх, а тепер уявіть якщо його з двох сторін затисне між лацканами плаща - він перетвориться в малюсіньку скомкану тряпочку десь там в глибині.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дівчата, навіяли ви мені тут з приходом холоду спідниці не закидати =), а на господарстві хіба кросівки і курточка до них... Вигадалось-підібралось мені отакі капчики (колір ще є сірий)[​IMG] та отакі [​IMG]
    і потребують вони мені пальто...
    Попались чи таке [​IMG] чи [​IMG]
    і тут я загубилась... Бо ніби руденьке до душі, але не мала речей такого крою, тому сумніваюсь.... Перше - моє єдине пальто було схожим, і у нас з ним дика любофф була завжди, але воно мені стало замале.... І хоч роздерися, бо речі геть різні :girl_impossible:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @lovikyou не закидайте спідниці, вони і з кросівками і куртками в хід підуть.
    Якщо до такого взуття Вам інтуїтивно хочеться пальта, і перше Вам пасувало, то припущу, що його крій "рідний" для Вашої зовнішності (виразно жіночні риси обличчя, домінуючі стегна, low hip - низьке розміщення тазового поясу, тендітні плечі). Те, що Ви схиляєтеся в бік урочистішого взуття замість кросівок, теж на це вказує. Тому: друге пальто для Вас - варіант (його тканина і оздоблення з Вами в тон, хоч крій дещо врізнобій), який, гіпотетично, згладжує жіночність Вашого силуету. Відповідно, з ним можна гуляти від легкого загравання з темою чоловічо-жіночого гардеробу (лакові оксфорди, шифонова "ярусна", танцююча в русі спідниця) до повного буденного спорту (кросівки, вузькі штани або міні-спідниця), в останньому випадку шию і оздобу краще маскувати великим шарфом.
    Колір другого пальта для більшості неконтрастних слов'янських облич надто зрадливий, в відтінках, наприклад, сіро-коричневого або сіро-синього воно має шанси вписатися у більшу кількість ситуацій/контекстів і ефективніше на Вас працювати, проте, не знаючи Вас, не стверджуватиму напевне - можливо, Вам якраз потрібен такий високий заряд і теплота кольору.
    Додаю приклад спідниці, щоб було зрозуміліше.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @lovikyou
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @labisqwee щось ніби геть не я з Вашого опису =
    @Rona от не можу змовчати, що то після твого посту мене ото приперло, тому прошу долучитись =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @lovikyou Ага, тепер бачу. У Вас домінують не стегна, а плечі, але при цьому риси обличчя традиційно-слов'янські лагідні, згладжені, м'які. Це найважливіше, що Вам треба тримати "на тлі" думок при виборі одягу. Тому пальто, схоже на перше, Вам так полюбилося: воно достатньо вигідне для такої фігури (довжина, фасон) і водночас додає потрібної структури, підтримки тій ніжності, яку транслює Ваш лик (високий комір, вдала фактура/цупкість шерсті і, ймовірно, колір). Ви майже достеменно належите до літнього кольоротипу, тоді другий відтінок надто жовтий, теплий, земляний, перший - кращий, проте менш чисто-насичений пігментом, попелястіший, легко "сіріший" і дещо темніший - ефективніший для Вас (пасуватиме до більшого спектру одягу і оказій). Другий фасон для Вас складніший в буденному оформленні, і за умови невідповідного кольору я не раджу завдавати собі ним таких клопотів. Перше пальто (можете також пошукати схожий крій у темно-шоколадних, холодно-сіро-коричневих, фіолетових тонах), оксфорди/черевички, як вище, і будь-яка вузька спідниця від міні до міді точно не підведуть. У спідниці для такого пальта важлива фактура тканини - або об'єм зібраного шифону/віскози, або оксамит, досить "м'ясиста", товста вовна/альпака чи довільна тої товщини і цупкості імітація. Розширені спідниці - більш нюансна і розлога тема, там важливих дталей більше, тому коротко і нашвидкуруч - така порада.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, виручайте. Купила собі лосини чорні, матеріал латекс.
    Купувала через нет і чогось собі уявляла геть іншими, думала, що це просто лосини з легким блиском, а ті, що прийшли якісь такііі:girl_crazy:...блиск дійсно легкий, але матеріал якийсь такий... еммм... навіть не уявляю під що їх носити.

    Тепер сиджу, думаю, чи то їх взагалі не носити, чи можна якось виправити ситуацію, щоб не виглядати якось вульгарно, чи що...:girl_blush2:

    пс: я не високого зросту, відносно худа, фігура -пісочний годинник.
    Люблю взуття на грубих підошвах та грубих каблуках, на низькому не ходжу.

    Бачила сьогодні дівчину в схожих штанях, курточка і туфлі-лодочки. Виглядає жахливо.:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2017
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @jalla приблизно так
    111-3.jpg
    З верхом як на мене треба дуже обережно, бо щось обтягуюче, декольте, короткі светерки можуть зробити образ вульгарним. Взуття масивне , або низький хід ( не в вашому випадку)
     
    • Подобається Подобається x 3