Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ні, підтримувати треба чорний. Леопард сам по собі з різними кольорами досить добре поєднується, а його коричнево-золотистий для Вашої теплої весни взагалі рідний, на відміну від чорного :)
    Пояс не тоненький, а середній або ширший, бо від тоненького шкоди точно більше буде. Тканина цупка, щоб тримала форму.
    Погоджуюся з
    Складка краще, бо вона гарно підкреслить чіткі лінії які є у @Haidee в зовнішності(обличчя, підборіддя...) І асиметрія (знову ж на нетекучих тканинах) тобі теж буде класно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    І мене одягніть і взуйте.:girl_angel: Дано : я і отака сукня, але мені вона по-за коліна. Що взути, щоб не "шпильки" і який верхній осінній одяг підійде. З-під стандартного пальто в рівень колін стирчить, в довгому я , як копиця, в а-ля "піджачок" дивно виглядає
    [​IMG] [​IMG]
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я от краєм ока помічаю ті чіткі лінії і десь уникаю м'яких тканин і фасонів, але сформувати якось те, що категорично не пасує, не вмію. А фото треба певно збоку робити, тоді добре видно гострий носик і вилиці:connie_pull-pigtail дякую, дівчата, як вийде щось цікаве, покажу результат.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Orman, спідниці дуже гарні, я про такі мрію давно, вони ідеально дивляться зі светрами, ... але вже похолодало, потрібен верхній одяг, і я ніяк до них нічого гарного не можу допасувати, нічого до них підходящого в нас не продається, тому я закинула свою мрію :sad:
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я ходжу зараз в спідницях "майже олівцях" з пальтом, в тюлі і шерсті з шкіряною курткою. Буду мати час покажу flat lay
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це як?
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2017 ---
    дівчата модниці- а букле зара актуально? задумала пальто без підкладки пошити.. сижу і думаю - а зимно не буде..
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @ГаЛоЧкА маю тюлеву спідницю - не годна наноситися. Шерстяна - окремо.
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    цікаво) а можна фото?
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А я мрію про оксамитову спідницю. Тільки не впевнена, що вона пасуватиме моєму типажу. І одягти до неї нічого не маю))) Так що поки лиш мрії.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    оксамит для мене-вечірній варіант..але перша картинка так нічо дивиться)
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2017
  11. Altera

    Altera зачарована птуха

    о, Віка, а підкажіть мені, пліз, які лінії в мене переважають і які показані в одязі?
    Мені по духу ближче все графічне, строге й драматичне, але десь п"ятою точкою відчуваю, шо то "не по феншую":)
    А сама розібратися з рисами своєї моськи не можу:girl_blush2:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 5 Жовтень 2017
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    IMG_6357.JPG
    @ГаЛоЧкА @Jusi

    Спідниця максі. Для більшого тепла можна замість футболки світшот тонкий, але не дуже м'який.

    Я більше люблю утеплюватися шарфом і машиною.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    прикольно) молодіжно я б сказала.. а чогось подумала про іншу тюль.. не холодно?.. моя фігура такого не дозволяє одягти(
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, там чохол є.
    яку?
    хм, задумалась. Звісно, я вічно молода мама малих дітей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    молодіжно. не в образу) я теж вічно молода.. ))
    тюль.. зара тканина така продається-знизу шерсть. зверху тюль з візерунком.. а чохол з якої тканини?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    напівсинтетика якась.
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Orman супер-супер :girl_tender: А давайте пофантазуємо про спідниці-міді і холодні місяці (листопад, грудень, січень, лютий) :girl_blush2: Знову таки питання про верхній одяг :girl_in_dreams:
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Jusi я бачу тебе в пальті :) кашеміровому, до коліна
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Дівчата, я за порадою щодо комбінування кольорів.
    Хочу на святкування 1 рочку доці - собі спідницю-пачку за коліно, а малявці таку ж, але пухнасту.
    Порадьте, які кольори найкраще обрати спіднички і яким кольором обрати верх, щоб було не в стилі 80-х, але і щоб не біло-чорно-рожево (ми худенькі і світленькі як тьотя на фото, але я весна). Святкування буде в кінці листопада.
    yubka-pachka-9.jpg
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2017
  20. kaszuba

    kaszuba миється в бані

    Прохолодненько буде без підклади))) та і в експлуатації таке пальто не дуже комфортне, хоча все залежить від тканини, в мене таке пальто є, жалкую, що купила. До одягу "прилипає", задирається, весь час поправляти тре, перетягується на різні сторони, за обробку криву взагалі мовчу, я к я його купила, досі не знаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1