Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вони актуальні наразі. Але в якості базово-коктейльних я б не радила їх розглядати... Якщо коротко:
    по-перше (не знаю яке поняття Ви вкладаєте в базово-коктейльний :) ) але мені здається вони занадто яскраві і досить сильно запам'ятовуватимуться (в т.ч. за рахунок оксамиту) таке взуття загалом найчастіше виступатиме акцентом в образі - думайте чи воно Вам треба ("подопасовуйте" в голові до суконь які маєте чи плануєте мати)
    по-друге вони досить яскраві (якщо згадати ще й про кольоротип, то прилаштувати їх до різного одягу буде досить складно)
    по-третє - форма туфельки і глибокий виріз робить їх знову ж, не дуже універсальними (але в ідеалі то треба бачити на Вашій нозі)
    Якщо плануються як №-ні туфлі для таких випадків - можна розглядати, якщо "вихідних" туфель планується загалом лише 1-2 пари то щоб одягати їх багато разів до різних коктейльних варіантів краще все-таки щоб взуття було більш нейтральним і по кольору, і по фасону, та й велюр чи шкіра були б трошки більш універсальними загалом ніж оксамит.
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я в курсі, пів інтернету обрила, але от ніде не можу знайти підтвердження того, що то не репліка. А за підробку такі гроші платити не хочу.
    омг! Що саме змушує засумніватися? :scratch_one-s_head:ми знайомі? (для мене це була б велика честь)
    оце я вже добре засвоїла :)))
    я і так не любила ходити по магазинам, тепер мені стало ще важче, бо треба: а) не вмерти біля стенду, вирішуючи, чи то осінній колір; б) бити себе по рукам, коли хочецця купити щось таке, що в теорії осінньому кольоротипу протипоказано.
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не все так страшно насправді :girl_wink: Головне - триматися подалі від того, що однозначно не Ваше (бо принесете додому зайву проблему): світлих, акварельних відтінків ну і дуже яскравих (особливо холодних - от як ці туфельки наприклад :) ). Все інше в принципі можна підправити-підкорегувати і "дотягнути" до потрібного ефекту. Трооошечки практики і вибір кольору вже не буде так лякати :girl_smile:
     
  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Важко сказати, на фото вони ідентичні до моделей з їх візантійської колекції 2014р., що, з одного боку, виправдовує нижчу ціну, з іншого - означає, що всі, хто хотіли скопіювати, мали вдосталь на це часу.

    Ми не знайомі, але те, що Ви так про це пишете, дуже мені приємне! Це була б честь і мені. А причини сумніватися більше інтуїтивно-здогадкові. Осінній кольоротип назагал в'яжеться із певною будовою тіла, саме тою, для якої ремінці на туфлях взагалі не завада, і для якої туфлі - остання потрібна на світі річ, а як уже туфлі, то радше не класичні. З цього правила є винятки, але у більшості воно так. І ще чомусь саме у Львові мені траплялося багато дівчат, які схилялися до варіанту осені, часто тому, що гама осінніх відтінків дуже густа-багата, "тактильна", зігріваюча, дуже приємна для ока і затишна. Вони виявлялися зимами, літами і ким тільки не, але точно не потребували осінньої палітри. Часто ця помилка стається тому, що палітри кольоротипів сприймаються як незалежні одиниці, у відриві від того, що взагалі споріднює всі осені чи всі зими, або ж людина орієнтується на шкалу "теплий-холодний", яка тут частіше плутає, ніж допомагає. На мою скромну думку, палітра, яка в системі 12 кольоротипів називається темною осінню, є міксом з осінніх і зимових відтінків у приблизно рівних пропорціях. Не дивно, що найбільше збентеження і плутанину я зустрічала саме в тих, хто типував себе темною осінню.
    Оскільки Ви пишете, що шопінг "під темну осінь" став для Вас ще більш клопітним, я схильна підозрювати, що річ тут у самій темній осені.

    Якщо у Вас нейтральний чи теплий тон шкіри, Вам пасують природні, хижі і етнічні мотиви, багаті охристі і землисті відтінки, замша у "стандартних", мілітарних і мідно-рудих-іржавих відтінках, гама зів'ялого листя і шершаві фактури, - Ви і справді осінь, тоді Вам недоречний саме цей синій, але також і не потрібен малиновий-фіолетовий з палітри темної осені, як і всі вибілені-вибляклі відтінки, які там зустрічаються.

    Якщо ж у Вас висока контрастність зовнішності, то ні те, що очі наче тепло-карі, ні умовна теплота волосся чи шкіри не визначальні. Для зими потрібні зовсім інші фактури, інша палітра, інші якості одягу. Те саме стосується літа, найважливіша характеристика якого - рожевий підтон шкіри - повністю диктує правила для його палітри. Головне - визначити, що з тих категорій найближче Вам. А всередині однієї з них обов'язково знайдеться відповідна палітра і чітке пояснення, що - і чому - Вам слід шукати.

    Зазвичай мої дописи на тему кольоротипів викликають зауваження, тому додам, що не маю наміру дискутувати з адептами улюбленої тут дирекційної системи. Якби Вам з цим знанням про кольоротип жилося добре і спокійно, я б не стала ділитися своїми сумнівами. Але тут мені здається, що Вам вони можуть допомогти і внести ясність.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    А можна з цього місця розгорнутіше)))
     
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Raven можна =) на моє щастя, Наталія natlaurel якраз прегарно це виклала в останній статті. У другій половині, присвяченій осені, відповідь на Ваше питання. Осені то найчастіше атлетична, міцна тілобудова з домінуванням плечевого поясу над стегнами, і з рисами обличчя, відповідними її типу Амазонки. Саме тому осені в наших краях нечисленні. Теплый подтон. Разные цветотипы.
    Винятки бувають, Софі Лорен осінь, наприклад. Дуже жіночний і curvy виняток.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Я туди не вписалась). Але типаж лиця мій.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ггг, прямо в ябко. Але робота, дрес-код, коло спілкування, вік :girl_haha: врешті-решт. Обставини вимагають :girl_crazy:
    Я не зі Львова родом, і моя мама - не української національності.
    По кольорах, які мені (на мою скромну думку) пасують, так і є. Я себе органічно почуваю в такому димчастому чорному і ще деяких кольорах, котрі, класично, мали б собі дозволити тільки зими.
    В мене так і є (і це було дуже добре помітно до того, як я набрала кілька (зайвих) кг і в мене з"явилася попа, і я тепер можу собі дозволити спідниці-олівці:haha:.
    В меншій вазі я класичний перевернутий трикутник, якщо правильно зрозуміла Вас.
    Ось цього не зрозуміла :blush: але то й не дивно. Для мене хоч трошки зорієнтуватися в питаннях стилю - то гірше, ніж вивчити хімію і фізику разом узяті.
    Мені точно пасує болотний зелений, "бутилочний", глибокий бордо, чорний, марсала, темний шоколад. Загалом, я себе не надто комфортно почуваю у всіх відтінках рудого, у темно-фіолетовому, хоча вони в моїй палітрі ніби є.
    І маю одну сукню коралового (напевно :blush:) кольору, від якої "торчу", і завжди збираю купу компліментів, хоча, згідно кольоротипу, її давно треба було кудись спихнути.
    Типувала себе не сама, мені допомагала @Akina
    До речы, Вікторіє - мої скарги на походи по магазинам не пов"язані з тим, що я шкодую, що визначила свій кольоротип. Просто то для мене завше було каторгою. Просто я тепер витрачаю значно більше часу, щоб щось купити. Зате результат мені подобається більше. Якщо вже щось куплю, то як правило, ношу і легше комбіную з усім іншим гардеробом.
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В темної осені в палітрі якраз і не так багато, а от
    якраз є :) В цьому і "фішка" темної осені, кольори класичної осені часто для неї занадто руді, в той же час як деякі темні холодні досить рідні.
    Бо Ви почали це загалом робити це більш уважно і усвідомлено, і поки воно не доведено до автоматизму (десь там в голові не "вшито"на рівні підсвідомого розуміння як кольорів, так і ліній та фасонів) так, вибір може займати більше часу :) Але, як бачите, воно того вартує :girl_wink:
    Не здавайтеся на півдорозі :girl_smile: - практика, спостереження, як за іншими, так і за собою (тут, дореч, дуже помічне фотографування себе у всякому-різному щоб побачити "зі сторони") і аналіз обов'язково дадуть свої плоди :girl_yes:
     
  10. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Raven типаж за шкалою S-Z - то цілий спектр, там багато проміжних варіантів, і обличчя тут важливіше і визначальне, тілобудова вторинна. Зрозуміти своє місце на цій шкалі - надзвичайне полегшення, майже усі гардеробні питання отримують через це відповіді. Зв'язок цього спектру рис обличчя/тіла і кольоротипів елегантний і логічний, але, як усі речі такого плану, потребує певного занурення в тему. Коли все складається в чітку систему і опиняється на свому місці, жити стає легше. За це я Наталію надзвичайно люблю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    То добре) я свій смуглий фейс з темним каштановим волоссям оприділила до темної осені і мені там добре, крім болотних кольорів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Згідно з системою кольоротипів, якою я користуюся, це б рокувало Вас потенційно або в зиму, або в сутінкове чи рубінове літо (темніші з літніх підтипів, з густою палітрою, замішаною саме на тих відтінках, які Ви перелічили).
    Я бачу теорію кольоротипів так, що, якщо якась система каже, що відтінок не Ваш, а він Вам найочевидніше і найбільше пасує, - то викинути чи як мінімум переглянути треба цю систему. Скоріше за все, той відтінок коралу зливається в симфонію з рідним Вашим рум'янцем, чи підтоном шкіри, і тому так беззаперечно Вам личить. Значить, Ви ще не знайшли своєї палітри, чи не там шукали, - якщо він відсутній у темно-осінній.

    То не дивно не тому, що складно, а тому, що мало досліджено і поширено =)
    Ось тут матчасть :) Салонная и Степная і детальніше-глибше пояснення Типажи S и Z. Салонная и Степная
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, хелп!:girl_smile:
    Через тиждень планується сімейна новорічна фотосесія, а я досі не визначилась з одягом. Точніше, для себе я попередньо задумала таке плаття
    image.jpeg
    А от що для чоловіка і малюка (3 роки)? Низ напевно джинси, можливо чорні, а верх думала якісь светри (побажання чоловіка - не з оленями:girl_crazy:) або сорочки, напр., червоні в клітинку в стилі фемілі лук.
    І головна проблема - катастрофічно нема часу ходити по магазинах, а онлайн нічого нормального знайти не можу:dash1:
    Що скажете? Може хтось десь бачив щось підходяще?
    Нові цікаві ідеї вітаються!:girl_wink:
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    А то все має разом «грати»? Бо сорочка в клітинку до вашої сукні не в‘яжеться ніяк. Може якісь піджаки хлопцям і сині джинси? Щоб якось врівноважити ваш врочистий образ?
    Або піджак+метелик+ потерті джинси
    F92BE47B-A80C-41DF-812D-AC3729664811.jpeg
    Десь так, тільки піджак я би однозначно інший взяла, цей мені шкільну форму нагадує. Темно синій, або кремовий.
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Купила спідницю на зиму, хочу до неї шерстяні светрики носити (зима, холодно, все таке). І щось я в тому всьому ... Скажіть мені щось.[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    А це для порівняння в тоненькому бавовняному светрі:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Almariel це точно зимова спідниця?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не літня, як на мене.
    Вона не шерстяна, звичайно.
    А як їх розрізняти: зимова чи ні?
     
  18. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Мені подобається, коли таку спідничку носять з приталеним верхом, де в топі чи светрику виріз - лодочка, або короткий рукав і гольфик, або сорочку з комірчиком - так силует видовжується, верх робиться легкий, тоненький, а спідничка не "грузить".
    А так, як на фото спідничка ніби "мереживна", то верх би брала однотонний.
    І талія у Вас тоненька - я б полюбому тим користувалась)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel я десь так само виглядаю в трикотажі і спідницях :)
    Пробуйте заправляти верх не туго, а щоб він робив такий наплив (щось схоже бачу на фото 4), або заправляти лише перед. Светри затонкі, тому так виглядають. І та спідниця певно хоче чобіт.

    Формула Два: New Look Тут є про светри для салонного типажу

    Для себе я вибираю або носити сорочку замість отакого трикотажу, або шукати вірний светр (один таки знайшла, за притомні гроші, хочу ще), або розвертати трикотаж задом наперед, або не заморочуватись :)
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Almariel я теж вчора зауважила, що по структурі спідниця не пасує до шерстяних светериків, а з трикотажем досить нічого так.
    Як на мене перфорований верх, у вашому випадку, сам по собі за важкий для шерсті. І ще спідниця додає об’єму в талії, на верх проситься щось легке і приталене, щоб зробити силует.
    Мені до цієї спідниці проситься тонкий верх + кардиган, можливо піджак
     
    • Подобається Подобається x 2