Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чудова ідея, дякую!;)
    Малюк якраз має підходящий піджак з червоною хустинкою і гудзиками.
    image.jpeg
    Ще б щось чоловікові знайти...
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    на 4-му фото просто короткий светрик, не заправлений.

    шукатиму зимову спідницю ще.
    ех...
     
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel добра спідниця на зиму, не здавайтесь, з Вашою фігурою з неї і взимку можна витиснути лимонад.
    Чому вона підійде і на зиму: хоч не груба, але її тканина має досить цупкості і тримає форму, і додатково - мереживний шар додає їй виміру. Під неї можна взяти чорні цупкі колготи, витримає. Примхливою її робить довжина і крій-сонце, для Вас довжина поза коліно + приталеність були б набагато простішим варіантом, або міні, при певних додаткових умовах.

    Що робити з верхом і де проблема: в облягаючих топах, як от останній бавовняний, все нормально для цієї спідниці, крім їх довжини і вирізу - для Вас потрібно, щоб топ, якщо він незаправлений, закінчувався над тазостегновою кісточкою і мав чіткий поділ (найкраще це втілюється у цупкіших, ніж бавовна, матеріалах), і щоб виріз був або геометричний-широкий, або глухий, під шию (уже згадувані тут човниковий виріз, вузенький rollkragen), або високий, стояче-скульптурна горловина (hochstehkragen, funnel). З таким вирізом топ носіть поверх спідниці, незаправленим, все буде добре. Або заправте, і додайте пояс, він тут незайвий. Чим більше такий топ повторює лінії тіла, тим краще.

    2_top_ribbed_lilac_amisu.jpg 2_top_boatneck.jpg fall_anna_molinari_2004_fall.jpg fall_blazer_2.jpg

    Якщо верх нетонкий, то хай буде короткий, з високим коміром, з перепадами об'ємів, - з формою, яку він сам диктує, а не за образом і подобою тіла. Тут якраз проблема Вашого першого светра - довжина, брак об'єму, опадаюча форма. Тут без поясів, без підкреслювання талії.

    fall_knit_ki6_who_re_you_mohair.jpg fall_knit_neck.png fall_alejandra-alonso-rojas-white-amparo-sweater.jpg fall_skirt_turtleneck.jpg

    З верхнього одягу - якщо він короткий, то насправді короткий, не нижче тої ж кісточки. І високий комір, знову.

    fall_jacket_iro.jpg fall_puffer_jacket_piero_guidi.jpg fall_peacoat_wetpaint.jpg
    Взуття тут ще одна розлога тема, якщо дуже коротко - чоботи і ankle boots у чорній замші, biker boots, наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....


    Мені якість середини устілки не подобається. Хіба на фото бліки. Не подобається спосіб прикріплення бірки. Інформація про модель є на бірці? Підбитий каблук теж сумнівно, виглядає,що сам каблук ширший за набійку.

    Вчора попалась дівчинка в інсті, дивлячись на море фото в цих туфельках,вона їх обожнює)
    Screenshot_2017-12-08-20-28-20.png Screenshot_2017-12-08-20-27-39.png Screenshot_2017-12-08-20-26-44.png

    І сьогодні Олена Рева у "Світському житті"
    20171209_192908.jpg
    Якогось дива загрузилось фото не так як треба.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Теж так думаю. У Вас як питання стоїть? Не "з чим я маю скомбінувати цю спідницю взимку", а "з чим я маю її носити взимку".Тобто спідниця не разовий вихід під відповідний настрій, а спідниця розглядається у Вас як зимовий варіант. Мені не виглядає вона такою.
    Лєна Галант в минулорічні роки любила створювати зимові образи з літніми речами.Але в неї відповідний образ до кінчика носа. Все прекрасно, як вона сама)Це лайтові варіанти.Там ще були і мереживні спідниці поверх цупкіших та в яскравих тонах.)
    cold-weather-outfit-by-fashion-blogger-ellena-galant-girl.jpg lady-like-winter-outfit.jpg asos-striped-coat.jpg


    Недавно попалась мені цікава стаття.
    Про схожість образу на перший погляд, але які ж вони різні))
    Тщательность или небрежность? Два дискурса современной моды - Модный блог
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    а що таке приталеність в спідниці? я не дуже зрозуміла, що це за крій.
    міні - не моє.
    маю щось отаке:
    DSCN7836_shoes.JPG
    --- дописи об"єднано, 10 Грудень 2017 ---
    я минулого року розв'язала собі питання верхнього одягу - купила довге пальто, довше всіх спідниць.
     
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ой, це я сама Вас заплутала, мала на увазі просто вузьку спідницю. Вузьку і довшу, за коліно.
    Про міні - а Вам би дуже пасували короткі прямі спідниці, саме от з цими черевичками. У мене така ж фігура-клепсидра і я теж боялася міні і не розуміла, як їх підвести до спільного знаменника зі своїми ногами і талією, а потім пошила зимове міні-плаття з грубої шерсті і виявила, що на зиму комфортнішої довжини спідниці не знайти. Якщо колись натрапите на коротку пряму шерстяну спідницю, або нейлонову такого типу Dibari Rock Gr. 36 braun | Mädchenflohmarkt - беріть, не пошкодуєте. Головне з ними - вибрати верх, який не буде "викривати" талію, оті всі скульптурні светрики з попереднього мого допису сюди дуже підійдуть.

    Ваше взуття із чорною спідничкою буде цілком ґут. В ідеалі - чи на майбутнє - Вам тут би лаконічніший дизайн (без цих необов'язкових ремінців-пасочків-металу), такі ж гострі або і гостріші носи, вищий і рівний каблук, і якщо ankle boots, то трохи вищі і не такі широкі довкола ноги, і краще, якщо замша штивна і тримає форму рівно, без зморщень і складок (переважно складки у замшевому взутті ідуть у парі з casual дизайном). Можна і без каблука взагалі, але тоді найпростіше - чорні замшеві облягаючі чоботи аж під поділ спідниці, або боти байкерського крою і елегантної душі. Каблук все ж всіляко ближче до того, що вимагає спідниця, ніж взуття на низькому ходу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    до речі, вони знімаються. я, мабуть, так і зроблю, бо щось вони вже мені набридли.
    є правила висоти чобіт і довжини спідниці? якщо міні вище колін, то яка висота буде пасувати? а також до такої спідниці, яка якраз по коліно?
    якщо спідниця довга, то можна заховати чоботи під поділ спідниці, правда ж?
    такі сукні в мене є. я, власне, спідницю хочу на зиму.
    відверто кажучи, в коротких сукнях почуваюся не комфортно, тому шукаю вже щось не-коротке.
    --- дописи об"єднано, 10 Грудень 2017 ---
    на скільки цупкі? навіть бавовняні чи просто цупкі капронки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Закономірності, які довжини-висоти виглядатимуть краще або гірше, є, але тут важко вивести щось загальне... Колись я робила спробу, можете підглянути тут, може, щось почерпнете для себе Дайте джинсам відпочити: зимова сукня на щодень
    Ефективніше коментувати якесь конкретне поєднання. Якщо міні вище колін, то з огляду на холод оптимально замшеві ботфорти за коліно + колготки в тон чобіт. До Вашої спідниці я б не ризикувала з чоботами, нижчими за її край, - краще вже короткі боти до щиколотки. Безперервна лінія нижче подолу спідниці тут пасує більше, - сама спідниця своєю шириною уже достатньо "розмазує" силует по горизонталі.

    та, це завжди безпечний варіант - вузькі чоботи під поділ.

    І лайкри-капронки, і бавовняні, і кашемір-вовна - єдине, що я б сюди вже не радила, це грубі фактурні шерстяні зимові колготи з візерунком/рельєфом. У бавовняних і шерстяних колготах краще шукати гладшу поверхню - можуть бути суміші з шовком або тою ж лайкрою-еластаном. В Müller є, наприклад, лінійка базових бавовняних колгот, - вони водночас і цупкі, і мають менш шорстку і мнуту поверхню, ніж зазвичай у бавовни.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дано: сукня чорного кольору з пайєтками, дуже лаконічний крій (овальний не глибокий виріз, без рукавчика, довжина вище коліна)
    IMG_0540.PNG і замшеві "човники" на масивному каблуку, який оздоблений блискітками. Ось ці: 91C4FD99-F2CD-4556-9281-ADB4B480AA89-341-00000094BFC77AAF.jpeg
    Питання: які мають бути колготи? Мені хочеться не прозорих матових чорних. Чи правильно я мислю?
    Щось з прикрас потрібно? На руку?
    Чим доповнити образ, щоб на новорічному корпоративі виглядати бездоганно?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Як на мене, та.
    Прикраси я б сюди додавала сяючі і важкі, або на руку, або сережки-люстри.
    [​IMG]

    earrings_kruk.jpg jewelry_earrings_marchesa_2017_spring.jpg
    Темний макіяж, мерехтливий блиск для губ, - а більше ніц і не треба =)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Двчата, порадьте, яку біжутерію на руки-шию-вуха одіти, щоб цей комбінезон виглядав по-вечірньому і стильно на корпоративі?
    На ноги - лодочки на високому каблуку, чорні.
    Screenshot_20171218-135005.jpg
    Screenshot_20171218-134951.jpg
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Monopoliya кажуть, зараз час statement earrings, тому думаю, що масивні красиві кульчики будуть виглядати добре і браслет блискучий (багато камінців неправильної геометричної форми)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    о, то ще має бути "шляпна вечірка"
     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Monopoliya тоді спершу вирішити капелюшне питання, а після цього підбирати прикраси. То залежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    модні експерти, допоможіть, будь ласка
    купила собі подібні черевички від Kangaroo на весну
    підкажіть з яким верхнім одягом їх можна носити.

    і загалом - то тепер тільки в кантрі стиль дивитися? джинси, шкіра і т.д.?
    черевиуки.jpeg
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Khrystik далеко не лише кантрі) Спідниці широкі, кашемірові куртки, коттонові штани ( типу джинси, але кольорова гамма інакша), шорти джинсові і не дуже, сукенки кежуал - розлітайки, мереживні, з квітковими принтами!
    D1672D1E-02EC-4A4C-B90F-827895994CB8.jpeg 1715B5D3-D776-448A-A4C9-D09EF9C1AD8A.jpeg
    Взагалі тут фантазувати можна безкінечно. Я би старалася від класичного образу « шкірянка- сорочка в клітку- джинси - ковбойки» максимально віддалятись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Насправді на усіх Ваших фото якраз кантрі :) бо кантрі то не лише чоловіки-ковбої в шкіряних штанях і картатих сорочках, а й їхні дівчата та дочки якраз у "в"язаних гачком" сукеночках:girl_wink:
    Перше - з таким взуттям треба бути досить акуратною з довжиною спідниць бо вони низенькі і досить широкі, можуть зробити нехороший ефект на нозі, тому вважай і побався перед дзеркалом навіть зі шматком тканини щоб зрозуміти про що я кажу :)
    Черевички досить складні для комбінацій загалом. Щоб не йти у стандартне кантрі пробуй щось нейтральне - трикотажну сукню, чи в"язану сукню-светр
    77fef22ec013016820ddf548e859b3ea--green-shift-dress-shift-dress-outfit.jpg images.jpg 8e04dd993dd2a8abc88a5b0bcafb33d8-.jpg
    Якщо вже сорочка - то краще не в клітинку, а більш класична і однотонна, можна сорочку-туніку, то вже трошки менш кантрі і трошки більш кежуал :)
    fbbf7805679500efd1e1993be9af3921.jpg dd89ad7e3e0b03cbacfea652f627d1f5.jpg
    як варіант - легінси з подовженим кардиганом ще чи просту однотонну сукню (бо всі дрібні квіточки і крупніше мереживо знову зміщуюють вектор більше в сторону кантрі)
    8e04dd993dd2a8abc88a5b0bcafb33d8--navy-dress-the-dress.jpg
    Ше можна побавитися контрастом фактур. Одягати до них легкі шифонові сукні, урівноважуючи трошки грубою в"язкою светрів і кардиганів
    cfe8117b375b420ca7307f7f09b59f21.jpg
    Загалом краще уникати додаткових шкіряних та дерев"яних прикрас, ременів, аксесуарів краще метал, наприклад.
    І ще питання - який у твоїх черевиків носочок вживу - видовжений овальний і худенький чи трошки "бульбатий"? Колір теж рудий?
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    колір коричневий
    DSC_2810.JPG DSC_2811.JPG DSC_2808.JPG
    дівчата, а що з куртками-пальто...?
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2018 ---
    @Akina з спідницями\платтями "за коліно" можна? короткі не моє