Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Не стану доєднуватися до порад у стилі "бєднєнько, но чістєнько", - для того Вам вистачить і власних очей. Натомість от що Вам підійде безумовно, не на "так собі", а по-справжньому красиво.
    Довга, в підлогу, сукня з щедрої-густої і водночас досить гладкої тканини - шерсть, грубий шовк чи їх імітація у віскозі, оксамиті або трикотажі (правда, трикотаж з такими характеристиками знайти чи не складніше, ніж шерсть-шовк). З рукавами або зовсім без. З закритим, лаконічним вирізом, можна також із драпуванням, або крою ампір і без лямочок. Густого, попелястого, неоднозначного відтінку, "стара троянда" або переливи сірого, або блакитний дим, або бузково-сірий, або холодне какао. Нагору - коротку шкіряну куртку, або коротке-коротке пальто з високим коміром, або короткий і дуже об'ємний грубо-в'язаний светер.
    Так - для Вас - це буде не компроміс. А все інше, щоб не бути компромісом, вимагатиме від Вас такої ретельності в "організації" цих черевичок, якої одним дописом на форумі не охопити. Ви можете взяти основну ідею з цієї поради - вкриваюча взуття довжина, щедрість тканини - і переінакшити її злегка, у довгу спідницю, наприклад - вона все ще буде працювати. Але відійти від неї далеко без наслідків для вигляду ніяк не вийде. Тому далі краще, мені здається, дивитися не в кантрі, а на себе =) І знайти свої, безпрограшні і універсальні саме для Вас, фасони і моделі, з якими все буде просто, легко і без цих роздумів, як же то до себе прилаштувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, та вони геть інакші :), твої кращі бо тут більший простір для маневрів, ніж у тих, що на першій картинці. З такими можна і в натяки на гранж чи рок побавитися трооошечки
    можна. Але та ж історія - подивися в дзеркалі як змінюватиметься форма ноги від різної довжини подолу і тоді для себе вирішуй :) Можна і зовсім максі
    семе собою розуміється шкіряна куртка :) . З пальто складніше трохи і швидше коротеньке півпальто. Можна і короткий пуховик. Ну і, як я вище вже згадувала, светри крупної в"язки
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, порадьте. Маю дублянку чорний замш (купувала років 10 тому) такого плану [​IMG] (не ідентична, але дуже схожа). В дуже доброму стані бо мало носила. Останні роки надаю перевагу пуховикам, тому які зараз в моді дублянки не орієнтуюся. Але маю йти на весілля і туди мій спортивний пуховик не вписується. Чи можна одягнути ту дублянку, чи не виглядатиме вона як з минулого століття? Чи думати про якісь інші варіанти?
     
  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Я далеко не експерт з українських весіль, але ця дублянка виглядатиме краще, ніж багато що, що мені на них траплялося бачити, з пуховиками включно. Лейби з датою покупки на ній немає, чого соромитись! Вона пасує оказії, і якщо пасує і Вам самій - то чого взагалі думати про те, коли вона пошита. Мода померла, хай живе здоровий глузд.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    дублянка більш ніж класичного крою. думаю, зараз Південний такі ж продає)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
    Задовга куртка, так?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не до цієї спідниці. імхо. а довжина нормальна. знову імхо
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    та я, власне, до цих спідниць шукаю куртку. в мене всі спідниці схожі по крою.
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    але це інший стиль..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я собі до них бачу коротеньку куртку. я одну міряла коротшу, але не було мого розміру.
    треба саме куртка, щоб можна було на велосипеді їздити.

    [​IMG]
    Отака. Але нема фото зі спідницею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на велосипеді в спідниці? бо якщо на велосипеді в джинсах- буде спина гола.. а інша тканина не підходить? куртки бувають не тіки з плащівки
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    на велосипеді в спідниці)))
    інша тканина не дуже підходить: тут така погода, що 80% часу або дощ, або моросить.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    поняла. тоді дійсно задовга для цієї спідниці..
    в мене чисто питання з цікавості. а спідниця не намокне?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    До цієї спідниці і взуття точно не підходить, і довжиною, і тим, що то зовсім спортивна курточка. Ота друга значно краще би Вам сюди пасувала.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    намокне, якщо злива.
    але виїжджаєш з дому - нормальна погода, а повертаєшся додому - дощ. то куртка би допомогла.
    так отож(
    ота друга куртка мала на мене - ледве застебнула.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    розумію. а плащ з відрізною талією?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я дивилася на все: пальта, куртки, ... такого короткого нічого не бачила.
    але більш прихильна до куртки. мені плащ якось дуже далеко від мене - не уявляю на собі.
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Almariel, а якщо мати компактний спортивний дощовик, щоб можна було з собою завжди возити, і тоді вже вибір варіантів курток до спідниці розшириться.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @Almariel , тут вище згадали)) велодощовик всі проблеми знімає, і спідниця суха буде і куртку будь яку можна купувати.
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Так, можна пробувати підвертати всередину низ. Але так виглядає, що саме цю ні, бо кишені низько. Можна позаглядати в підліткові відділи ;)
     
    • Подобається Подобається x 1