Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, як такий образ трохи прикрасити для весілля? Яке б сюди підійшло взуття, може щось срібне. чи беж теж би пасував?
    Сорі. бо не вдається зберегти саме зображення.
    Vestido largo fluido - Vestidos de Mujer | OUTLET España
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Burberry мені здається, що прикраси, аксесуари будуть сильно залежати від того, яка історія про Вас. Чи Ви Леді, чи лісова мавка, чи царівна :) наприклад :) так і вибирайте. Тоді Вам буде дуже комфортно і органічно в тому. І всі казатимуть як Вам личить. Бо сукня така, як полотно, можна намалювати на ньому що завгодно. Майже.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    дізналась ціну на макіяж. жаба давить. не буду фарбуватися зовсім(
    @labisqwee, дякую за посилання. але боюся експериментувати на захист, а до того - часу нуль - краще доповідь підготую краще, ніж перед дзеркалом стоятиму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та ню, дві години - 5 спроб, буде весело. не ставтеся до макіяжу надто серйозно.

    Доповідь ви і так знаєте, ви ж її писали.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую за підтримку. Ще попитаю кілька салонів.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Знайшла один салон. Ціна не така шокуюча. І думаю, варто заплатити, а не ганяти всьо купувати і псіхувати потім що не виходить.
    Щоб не офтоп. Скажіть мені, що колготки не обов'язкові. В мене будуть туфлі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Кажу :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, порадьте що б таке придумати на голову на щодень від сонця? ну тобто якийсь головний убір, щоб а)сховати лице в тіньок і б) не пекло то сонце так шалено в голову. ну і щоб красІво до кежуалу підійшло в умовах міста Лева. чи то нема універсального капелюшка - до джинсів одне, до сукні інше?
    бо щось я гублюся навіть в яку сторону дивитися...
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене є кілька. Широкополий пляжний капелюх. На пляж.
    Tilby Hat - треба купити нову. І мушу міряти. Бо буває всяке. Найбільш для мене універсальний варіант.
    [​IMG]

    Ще маю одну "дзвіночком". Дуже дівочу. Дуже рідко ношу. Бо з нею треба ходити милою, повітряною ходою, а не за дітьми носитися.

    Ще маю оригінальний баф (не парить, не димить, не піниться).

    Хусточки а-ля 50-ті зав'язую для краси.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    З голови капелюхи не злітають? В мене якщр на вузлик косинка не зав'язана, то ...баф ще сяко-тако тримається, але очі не прикриває, а то мені найгірше.
    Бо я ж зараз 4ока, то в зимових шапках так смішно було..,,хоча я знаю, треба іншу оправу, мені давали міряти, ну бо ж дівчатка хочуть красиве, а потім так шустро забирали, бо вигляд ще той
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Злітати можуть тільки коли сильний вітер. Але я не ходжу вулицями коли сильний вітер (я його не переношу). Слабенький вітер не зносить.

    З окулярами треба дивитись в три рази уважніше. І так в дівчинки має бути двадцять оправ, якщо треба носити постійно окуляри. Я на вулицю ношу рідко - в мене дуже маленька короткозорість, а астигматизм не тисне. Тому в мене тільки дві. Одна умовно-класична, інша Гаррі Поттерівська фіолетова (хвалюсь).

    Капелюхи, баби і хусточки можна страхувати шпильками-невидимками. Хоча я особисто капелюхи не страхую.
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Треба мені до цієї сукні поясок. Фігура "яблучко" вимагає, але крім атласної стрічки в голову нічого не приходить. Рятуйте.
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2018 ---
    Ну і взуття і аксесуари для обидвох. Спочатку буду в довгій, потім, на вечір переодягнуся в коротку.
    Срібні босоніжки?
    [​IMG]

    Пи.Си. Маю золоті прикраси з сапфірами. Пасуватимуть до сукенок. Але тоді срібні босоніжки не будуть вписуватися в загальну картину. Маю золоті і срібні босоніжки. Але, як золоті босоніжки пасуватимуть до короткої сукні?
    Клатч маю чорний з срібними вставками. Або золоту міні сумочку.

    Щось я зависла.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    я за срібні босоніжки до обох плать, за прикраси тільки до довгої, бо коротка дуже мереживна і може бути забагато всього в одному, але проти срібної стрічки. Може нічого, або тоненьки срібний поясок?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж за тоненький срібний, чорний чи синій поясок. ПС. А де таке класне коротке можна знайти? Мені таке на осінь треба буде.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мені здається, що якраз золоті і пасуватимуть. Той набивний орнамент має наче теплий відтінок, такий блідо-блідо оливковий, мені золото сюди більше проситься. І фасон сукні такий, що я навіть не знаю як туди поясок припасувати...Хіба пояс-кушак, але тоді мені бачиться тоді однотонна спідниця, без орнаменту.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @flame а чому ви думаєте, що до першої сукні потрібен ремінець ? Може воно пошито таким чином що саме робить талію? Поясок тут складно підібрати, кушак я ніяк тут не бачу, хіба що щось тонесенька і в тон орнаменту. Але я думаю коли воно доїде, ви поміряте і побачите, що гарно і без пояса)
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    @flame, я ні разу не стиліст, але щодо пояска - приїде сукня, поміряєте, а може і не знадобиться. А ні , то вживу буде легше визначитися щодо кольору, фасону поясочка.
    Обидві сукні дуже достойно виглядають на фото, а Ви їх однозначно прикрасите собою:girl_spruce_up:.
     
    • Подобається Подобається x 1