Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @pulpa, я б брала білий піджак і білі туфлі
    Ще свтло-голубий буде гарно дивитися
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    можна забрати волан. а з відрізу зробити короткий рукав реглан. або з волану-рукав. з відрізу манжет до рукава
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я не бачу цю сукню з піджаком, в неї гарний багатий низ і дуже гарний простий верх - я б не переобтяжувала. Якщо не зимно :), то краще без піджака.
    Тілесне, чорне або темно синє, модель як в модельки у зеленій сукні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Ziben

    Ziben :)

    взуйте мене)))
    замовила таке взуття (дуже зручне та легеньке). Але щось неврує мене та біла підошва. Так виглядає що і блискітки і контрасна підошва- то трохи забагато акцентів. Хочу почути ще думку з боку
    ПС. ту прикрасу-цукерку я зніму))
    2-495x742.jpg.pagespeedаааа.ce.NrU4b8hnop-495x742.jpg
    --- дописи об"єднано, 21 Серпень 2018 ---
    можу їх поміняти на такі. але біле взуття для моєї болотяної місцевості- то зайві проблеми
    1-495x742.jpg.pagespeed.ce.7b9EN9oUIN.jpg 1-1920x2880.jpg
     

    Вкладення:

  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ану порадьте мені щось, бо я зовсім не в темі. Йдемо в суботу на весілля. Треба щось вдягнути-взути. З наявного одягу мені нічого не подобається, бо після пологів все ніяк не повернусь у свою вагу. Купувати щось грандіозне ні часу, ні бажання. А раптом я ще таки схудну)? Треба мені щось, щоб стильно і на всі випадки. Якусь таку штуку (чи плаття, чи блузу), щоб форми прикривало), і на весілля можна було б піти. І де таке можна купити)?
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Якщо взуття вже куплене, то особливо вже не переграється концепція:) Я думаю, що якщо решта одягу буде стримана (або принаймі ще в якомусь одному елементі вашого вигляду ці блискітки повторяться), то буде добре.
    Якщо говорити про болото, то я б не боялася його, бо брудниться і так підошва, а не верх, а вона і в тих, і в тих - біла. Більше дивіться в який сезон і з чим будете це взуття носити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ziben

    Ziben :)

     
  8. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Купила собі такі кросівки. Тепер ламаю голову як би то їх поєднати із в'язаним платтячком.
    Чи то буде дуже сільський гламур?
    По фотках багато бачу носять спортивне взуття із сукнями, але саме з такими не знаходжу поєднання.
    І ще тип фігури, думаю, пісочний годинник, тому прямі сукні не дуже мені йдуть. Більше підходять пишні внизу.
    Порадьте? Чи можливе таке поєднання? Пишна сукня та кросівки. Бо хочеться чогось такого зручного із взуття...
     

    Вкладення:

    • 11111.jpg
      11111.jpg
      Розмір файлу:
      36,4 КБ
      Переглядів:
      246
    Останнє редагування: 14 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Як на мене такі кросівки до плаття взагалі не підійдуть. Краще із кедів дивіться щось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так якщо сукня в'язана, то вона не буде пряма, а якраз гарно пісочний годинник обійме. Я ношу кросівки такого типу з в'язаною сукнею (і не тільки з нею).
    Зараз сиджу в темно-сірій трикотажній сукні з невеликим натяком на tailored look і кросівках оранжевих, які тяжіють до кедності. А до в'язаного я ношу сині з кислотно-салатовими шнурівками.
    тут головне аксесуари не запороти.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  11. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Ці кросівки виглядають практично як аутдор-взуття, я б не рекомендувала їх з сукнею, а тим більше в'язаною. Єдина сукня, з якою я бачу ці кросівки - спортивна, кольору хакі (в колір кросівкам), тканина типу джинс, тоді вийде гарний спортивний "лук".
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    @CAMPUS GROUP на мій погляд, то залежить чи зможе зовнішність "витягнути" такі кросівки з сукнею. Комусь на обличчі пише -"та які підбори? Кроси!"
    Моє улюблене бунтарське поєднання - класична сукня-футляр і кросівки, та я люблю порушувати правила :) а ще як знаєш як то робити, то виходить красиво
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      42,7 КБ
      Переглядів:
      222
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @CAMPUS GROUP кроси із сукнею - взагалі не проблема. А ці конкретні, з сукнею, і на Вас... можуть виявитися клопотом. Я би спробувала до таких лише довге облягаюче трикотажне міді (таке, як маю на профільній картинці - я теж клепсидра) у комплементарному до сірого відтінку, але навряд чи в'язане врятує і така довжина. Проблема в текстурі кросівок, перфорації, профільності підошви, поєднанні тонів, їх контрасті - у всьому цьому разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Підкажіть но мені, порадники, цікаві посилання на фасони одягу для типу фігури " перевернутий трикутник". Мої широкі плечі часто завдають клопоту при виборі фасону.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Sofijusia я не дам цікаві посилання, але як перевернутий трикутник перевернутому трикутнику :) візуально вирівнювати пропорції можна:
    1) принтами - внизу принт, вгорі однотонне;
    2) кольором - вгору темне, вниз світле;
    3) кроєм - навмисне скроєна "пишність стегон" тканиною (складки, защепи, міцна тканина і прям викройка по колу), вертикальний плечовий шов чуть вужче, ніж насправді є плечі;
    4) топи без рукавів або навпаки "летюча миша", коли не ясно де там плече закінчується;
    5) v-подібним вирізом горловини;
    6) структурними тканинами верху - обтягуючий трикотаж вгорі виглядає так собі;
    7) кишені в спідницях не лише зручно, але й чудово додає об'єму де треба :)
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, одягніть мене дуже терміново!

    Чи можна подружити сукню з кросами?
    Кроси таківо:
    AA65DF35-5115-4C77-86F9-BF336357B5D2.png
    Сукню точно ту знайти не можу, подібна на ось цю:
    [​IMG]
    але чорна і тканина цупка, з такими ніби вибитими візерунками об"ємними.

    Якщо дати цупкі колготи марсала, темно-зелені - що вийде?

    Чи та біла підошва усьо псує??

    @Akina @labisqwee та інші небайдужі, відповідь треба буквально "на вже"
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2018
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Kroshka Enot, мені здається, що з голими ногами дружба вийде легше. З колгот я би спробувала якісь графітові.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Для голих ніг сукня надто тепла. Мені так здається. Вона на осінь-зиму, тканина така цупка-цупка
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нормально будуть голі ноги, і темно-зелені колготи теж.
    Марсалу (можливо) треба лицем витягувати. Це вже треба лице бачити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Kroshka Enot можна-можна, я б узяла між жакардовою чорною сукнею і цими кросами колготки такі ж темно-сині, грубі, але текстуровані (з візерунком ялинкою, наприклад, або з блискітками навіть). Ідея не достосовуватися до спорту, несеного взуттям, а приголомшити його ударною дозою свята і фактур (жакардове тиснення інакше буде самотнім бідним родичем). Я тут нечасто, вибачайте, якщо питання вже втратило актуальність...
     
    • Подобається Подобається x 2