Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Ага.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2019 ---
    @svoybox, суперова річ, маю парочку, то супер на літо під сукні-спідиці
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 2
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я ношу і не сповзають :) але в мене фігура "перевернутий трикутник"
    Безшовні труси обожнюю, переважно їх і ношу (VS).
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    + до безшовних трусиків. Купила колись в Б'янці бавовняні безшовні, то лежать супер, не сповзають, і не синтетика
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    3F072212-C2DE-4258-9C5D-6A4744B39BD0.jpeg
    Я зробила як моя баба). Не даремно ж я її внучка))). Зі всіма порадилась і зробила по своєму). Отже, купила туфлі, які мені дуже сподобались. І ніби навіть пасують до сукні). Скажіть, що ви на мене не злі, і що вони пасують))). Ну і мушу сказати, що я чесно шукала сірі, але після цих вже не могла на інші дивитись)))
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka та пасують, однозначно. Просто стиль не той, в якому пропонували обіграти сукню. Тепер класика однозначно. Я би на шию нічого не вісила, обійшлась би сережками. І тепер мені пояси відпадають.
    Але треба чекати вердикт стилістів )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    FC15402E-4533-48A1-9147-6FA45A51C38D.jpeg
    Відкинула майже одразу). Доречі, мешти темно-сині замшеві. Як хтось тут пропонував. Думала, що не піде, але якось ніби пасує таки. Маю таку темно-синю шаль з вишивкою майже в тих же кольорах. Зараз знайду і гляну чи підходить. Відносно шиї навіть не знаю що робити. Люблю там щось мати. Сукня рівна. І якщо шия без нічого, то мені якось не дуже. Треба ще думати).
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 3
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, темно-сині - то добре! (я вже побачила перше фото і трохи засумувала що вони чорні :girl_smile:)
    Шаль не треба
    Що ще маєш з прикрас? (але не етно. я б сказала що якусь лаконічну недрібну геометрію...) Ну і колготи з сірих теж відповідно переграються тепер :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поняла))).
    З прикрас так навскидку не скажу, бо не пам’ятаю). Треба дивитись. Завтра пориюсь і тут покажу. А не дрібна геометрія - то як)))? І які кольори краще?
    Колготи будуть тоненькі тілесні, непомітні. Нормально?
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тихенько підглядаю, в свої 5 коп не вставляю (хоча темно-сині мешти хотіла запропонувати, просто повстидалась, бо куди мені :girl_blush2:)
    Але я думаю, що тілесні непомітні колготи сюда нє.
    Я би краще купила в колір взуття щось. В Форумі в кальцедонії точно є темно сині, один в один до Ваших нових мештів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, тілесні колготи - це ненормально. Мої таргани влаштували акцію протесту.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я чомусь не уявляю себе в темно синіх колготах). І в помаранчевих. Тоді які?
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka якщо не уявляєте - треба побачити. Я обожнюю всякі кольорові колготи. Спочатку вдягала їх лиш під сукні в спортивному стилі, зараз і під класику, і на офіційний захід раз було ( колготи не були акцентом) і дуже від того тішуся. Я би шукала відтінки синього, але не плотні, щоб нога просвічувалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як казала Mrs. Smith - звикай(те) )))

    вам зараз в ліцах розкажу: колготи кольору туфлів зроблять вам вельми довгі ноги.
    і я би брала такі щоб нога не просвічувалась.
    Зараз профі прийдуть, щось мудре скажуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    помаранчеві під Ваш образ - на мою думку, ні.
    І погоджуюсь, теж помаранчеві вже б не одягнула, хоча колись мала і з задоволенням носила під джинсову міні, та на все свій час.
    А щодо кольовових колгот - я десь пів року тому купила собі в кальцедонії бордові і темно зелені колготи, так від того заторчала, що пішла і докупила собі ще темно-сині, шоколадні і з тих пір жодного разу не вдягала чорні/тілесні. (працюю я в офісі, з дрес-кодом, і ці колготи - своєрідний прояв бунту "білого комірця" :girl_crazy:)
    І ті помірно кольорові колготи (бо вони всі, як маленька чорна сукня для мого кольоротипу) однозначно додають барв в моє життя.

    Взагалі в кальцедонії такий великий вибір красивих колгот та панчіх :girl_in_love:
    Я там просто слабну і хочу згрібати все підряд.
    Але мушу відзначити, що колготи кальцедонія, куплені в форумі, гірші по якості за колготи, куплені в Німеччині.
    Не хочу думати, що тут підробка, але тим двом парам, що привезені з-за кордону, півроку нічого не є, хоча носила я їх через день місяців 3.
    А на двох парах з трьох, куплених в Україні, на пальчику протерлась дірочка до місяця часу.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2019 ---
    погоджуюсь!
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    темно-сині колготи - це дуже-дуже! Спробуйте!
    Я теж не уявляла, а тепер скупила всі темно-сині свого розміру в магазинчику :)
    Вони темні, але ефект не "як чорні", а такі привертаючі увагу... але не "вирвиоко"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене є колготи куплені на Асосі, їм вже шість років, і їм ніц не є. Коштували 6 фунтів. Жовті.
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну мені уявляється щось таке в міру масивне і не цвітуйочки, а ромбики якісь чи кубики чи щось таке.
    Про колготи дівчата вже дуже добре порадили - сині. Не треба тілесних!
     
    • Подобається Подобається x 1