Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповім за себе), бо в мене з руками пунктик). Завжди подобались худенькі-тоненькі, а маю навпаки), тому мені ЗАВЖДИ хочеться їх прикрити). Мені з відкритими не комфортно. Але, ясна річ, що в мене є речі з відкритими рукавами на випадок страшної спеки).
    @Akina, я завтра ще раз перетрушу свою коробку з біжу. Бо якось давала малій періодично, і там все збилось в один клубок))). А взагалі якби я мала хоч пару днів, то щось би зварганила). Бо мала колись таке хобі. З брошками печалька, є десь дві-три, і зовсім не в тему). Та і взагалі в мене все там таке на щодень, до джинсів-сорочок. А сукні я практично не ношу. Але тепер мене на них потягне). Ще б якось кольоротип визначити...
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, ще підкажіть за чоловічі брюки. Зараз носять з кантами чи без? Має чоловік такі вузькі. Не знаю як попрасувати краще. Підкажіть, будь ласка)!
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не треба кантів, якщо це не костюм і вузькі. А що за тканина?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka , як на мене - канти для класичних "костюмних" штанів. Решта - без.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Orman, @nibysh то такі вузенькі брюки з тонкої тканини, але не літні). Не костюм, але маринарка буде), і біла сорочка.
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Подарували нам з малою однакові вишиванки. А я в тому зовсім ніц не шарю - треба би якісь спіднички однакові нам забацати, але які?
    Якого то фасону ?
    IMG_0569.jpg


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я своїй отаку до вишиванки шила

    vyshyvanka.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Рясненьку, або плісе, але з цупкої тканини. Колір можна вибрати з тих які є на сорочці, але той якого там мало. Я би жовті зробила. Але ми з старшою дочкою просто фанати жовтого. Якщо хочете класичний стрій, то такі сорочки вимагають запасОк, або плахту.
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А червоне то дуже стандартно буде?
    Чи може зробити малій фатінову пишну спідничку, а собі шось просте пряме ( бо я тепер малий колобок зробилася)?
    Чи не можна фатін до вишиванки ?
    Йой, я навіть в тканинах не розбираюся. Якби прийшла в магазин, то навіть незнаю як сказати що мені треба.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, червоне буде дуже стандартно, але якщо вам так подобається, то можна.

    Фатін можна. І не тільки дитині. Але вам не червоний.
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2019 ---
    Пряме можна, але тоді дуже уважно з довжиною. І пряме може дати ефект «вчителька на лінійці», якщо вам таке підходить, то дуже навіть варіант.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Retaret Зараз не маю інтернету нормального, не можу нашукати вам картинок, в блозі колись писала, гляньте, може знайдете там собі якусь ідею :)

    Вишиванка у вас гарна, і така, що цілком дозволяє експерименти з тканинами і фасоном
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    купила таке
    [​IMG]
    до верху питань немає, а от штани вимагають придбати відповідне взуття. В реальності вони світлішого бежево-сірого відтінку, цупкі, досить теплі, мають трохи шерсті, висока талія.
    Яке взуття на холодну весну підійде до таких штанів? який колір?
    яка довжина верхнього одягу підійде до цього комплекту?
     
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Знайшла ось таке. Колір вибрати можна самій:
    Screenshot_2019-03-10-23-31-08-058_com.android.chrome.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Щось у мене наявні сукні спідниці під отаке пальто не пасують
    В який бік дивитися?
    Мені щось все не те....
    Чи хоч порадьте як отаке гуглити :) [​IMG]
     
    • Баян Баян x 1
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я б підкотила трохи штани і можна носити з хорошими черевиками, які міцно огортають щиколотку, кольору Вашого волосся було б ідеально або Вашого кольоротипу. Краще би було, якби Ви написали яке взуття є чи яке подобається, так само з верхнім одягом. Бо розгін може бути аж до сусідньої галактики.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    подобається те що на сторінці Лев любінін (якщо хтось купував в них не міряючи - дайте знати відповідність розмірів)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    свій кольоротип ще не визначила. Волосся темне, на світлі каштанове з темним рудим відтінком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    ті, шо посередині - дуже круті! я б таке носила під все) колір моху, чи як там) дуже класний