Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тут картину робить поза.
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не встигла написати, що я думаю.
    Дуже важко в магазі знайти те, що посує і подобається.
    1. Коротке.
    2. Коротке.
    3. Подобаються. Закрито все що треба і лежить норм.
    4. Короткувате. Як влаштовувати потягульки на робочому місці, то треба ще штани або спідницю на низ.
    5. Це комбез. Мені дуже подобається V виріз, але не на роботу, до мене до столу, люди переважно підходять і стоять, і переважно, це мужики вікової категорії ~ 45 р+. Не хочу не подтрібних розмов. Бо і їх жінки, теж у нас працюють.....
    6.-7.спідниця фасон подобаю ться, але кольорову гамму я б шукала іншу. Верз те, що в руки попало перше.
    8.мій фаворит, це костюм. Закриває все, що треба і навіть кольорова гамма не "смущає"))).
    9. Як на мене, на якесь за парадове. Фото не передає, що тканина атласна і дуже блистить.
    11.по характеристиках закрити все, якраз. Але тканина якась нам не альо, труси просвітлюються.
    11. Коротко.
    12. Погано на грудях лежить, трохи виріз завеликий, ну і не мій колір.
    13. Якийчь мішок.
    14. Трохи за тонка тканина ну якось сіро і не по весьняному. Хоча всі критерії виконано.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ще є 2 таких, але теж V виріз. В сумі більшість, того що я встигла поміряти, має виріз. Але виріз на роботу, ні ні, бо хосеться, щоб сприймали, все ж за те, що є в голові. Просто так давно, так багато одягу не міряла, і так довго в магазині не була))))).[​IMG][​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мені оця на запах найбільше зі всього сподобалась. Виріз абсолютно пристойний. І ще сукня-сорочка.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Даремно Ви так, синя гарна дуже, виріз абсолютно пристойний + смужка теж такий "пристойний" принт, наштовхуватиме співробітників на робочі думки, то ж не цвітуйочки якісь романтичні :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    V обраний вираз вам дуже пасує, витягує силует, ну і про довжину міді я вже висловлювалася:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Basyanya може на фото не видно всієї картини, може той виріз в русі себе не пристойно поводить і щось привідкриває, але в синій сукні виріз пуританський. Якщо він когось наштовхне на зайві думки тоді і гольф наштофхне) Сукня вам дуже пасує по фігурі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    1.Гарно але не до праці. На прогулянку варіант супер.
    2.Дуже варіант.
    3.Ідеально. Виріз можна трохи прикрити і все.
    4.Також- варіант.
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2019 ---
    Перше- дуже класне.
    Друге- ні ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я абсолютно не експерт, але мені дуже подобається сукня-сорочка з перших фото і синя в поломку з останніх.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Синя в смужку на зАпах. Дуже гарно і виріз пристойний. Динамічно, молодіжно, свіжо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Basyanya на мою думку:
    - комбінезон точно ні. Мені не нра як він лежить на животі і нижче. Мені здається в динаміці там не дуже гарно буде "в зоні бікіні".
    - трикотаж.костюм в смужку помаранчеву - ок. дуже гарно.
    - сіра сукні, сукня-сорочка, трикотажка чорно-біла - теж ок
    - Сарафан і коротка сукня в квіти - ні. Сарафан точно ні, коротка ще можна подумати.
    - сукня на запАх в смужку - дуже ок. Сама б таку взяла. Сарафан помаранчевий - ні-ні-ні.
    - спідниця сині в смужку і однотонний верх - перфектно і дуже стильно.
    У мене все)))
     
  12. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Колготи в колыр одягу вкорочують ноги, вызуально, звысно))
     
  13. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Я не знаю, наскыльки у Вас широкы бедра, чи вузькы плечы, але знаю, як ми, жінки перебільшуємо, щодо своїх параметрів)) повторюсь, на є магазини, фабрики, які підшивають під індивідуальні параметри, а також, які мають систему визначення розміру онлайн без примірки, спробуйте)
     
    Останнє редагування модератором: 21 Березень 2019
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А так? Вибачте, не хоче перевертатися
    20190321_094445.jpg
    20190321_094703.jpg
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 5
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так добре. Можна щось у виріз завішати, і я би волосся підняла. Не в сенсі «помпадур», а в сенсі два колоски - вони «корону» роблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Нє, знайшла готове, на чохлі. Взагалі супер сіло.
    Колоски і корона...не зрозуміла. Як дітям роблять?
    kolosok1.jpg
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зверху так, внизу не так. Я знайду картинку і пришлю.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А які прикраси на шию вішати? Натуральне каміння не люблю, біжутерія мені важко дається, тим більше, вона якась така "не моя", я б повішала хібі золотий ланцюжок, та і все.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Варіантів два: або завішати майже повністю декольте, або кулон-кулю (як в пістолет) і так аж у виріз, щоб треба будо заглядати )))
     
    • Подобається Подобається x 1