Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Погоджуюсь з @Haidee. Якщо брати кросовки до суконь, то класичний вічний варіант, Reebok classik чи Nike air force.
     

    Вкладення:

  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А оффлайн вони у Львові є? Бо я в магазинах нічого толкового не моу знайти:girl_sad:
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я кислотно-сині найки з кислотно салатовими шнурівками ношу вже три роки. А тут всього-навсього рожевий.
    Бежеве і сіреньке буду носити на пенсії. Но не факт.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я про модель, а не про колір. Ну і так, про смаки не сперечаються, але я такі "шузи" до спідниці не одягну нізащо, хіба якщо буде стояти питання в них або боса.
    А колір гарний, я б в такому собі купила.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я спокійно ношу з спідницями таке взуття.
    Зараз маю такі:
    CAB3EEF5-2E10-4641-9E79-2BD608A531EC.png
    Вони пасують до білого, чорного, всіх відтінків зеленого, бордового, синього, рожевого, джинси само собою. Дуже подобається з темно зеленою сукнею.
    @Materynka мені теж перші найки най-най, і по кольору і по формі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Adidas Superstar забули! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Та якщо колір взуття підходить до кольоротипу власниці, то ніяких проблем, хоч фуксія. Я, наприклад, біле універсальне взуття ніколи би не купила, не змогла би комбінувати.
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2019 ---
    Хіба у фірмових магазинах.
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Якби я вибирала спортивне взуття до сукні, то це були б кеди або снікерси типу Адідас Газель. Взагалі не сприймаю тих сучасних трендів і спортивного взуття на грубій підошві до суконь. В мене три пари спортивного взуття - адідас респонс, найк ізітон і джеокс дейнна, і я ніколи не ношу їх з сукнями.
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. OksyTh

    OksyTh Member

    Раніше ніколи б не вдягнула кросівки до спідниці або сукні. А от останній рік тільки так і ношу - декретна відпустка далась в знаки. Правда, довелось багато чого змінити в своєму стилі - наприклад, підібрати відповідний верхній одяг.
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2019 ---
    Рібок є в ЦУМі на Княгині Ольги, а от Найк там був теж, але десь 3 роки тому закрився. Дуже сумою за цим магазином. Є деякі моделі Найк в Мегаспорті, в тому ж самому ЦУМі, але вибір обмежений. Зараз доводиться замовляти з інтернету з приміркою.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можете порадити перевірені інтернет магазини з можливістю повернення. Бо я без примірки взуття не ризикую брати. Ось ці Nike Zoom 2k на мій 37 підійшов 38.5.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, чи можна такі кросівки носити з спідницями/сукнями?
    0000200879895_02_ek.jpg
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Моя перша зустріч випускників - - 20 років (чому раніше не зустрічались не знаю) що ? Що вдягнути? Щоб це була я, а не штучно створений образ.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я не знаю яка ви, особливо якою вас сприймають однокласники. Але я бачила, що у вас гарна фігура, нічого видумувати не треба. Одягніть облягаючими сукню до коліна, без декольте, ну без глибокого точно. Або з більшим вирізом на спині, ніж на грудях. Дуже люблю коли жінка прикрашає сукню, а не навпаки
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    В мене якраз така є. Але я тяготію до ультраміні)
    Але в такій сукні я буду вся така елегантна, волосся, мені здаєттся, під таку сукню треба праскою вирівняти і якийсь макіяж нюдовий, бо сукня малиново бордова і яскравий макіяж не буде ОК.
    Але то буду не я. Я не елегантна, і волосся прмчесане мені не подобається, і я люблю бойову розкраску на лиці. От тому і в роздумах
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kandya Юліана, а може щось з чоловічого гардеробу, а під низом ніц? Тобі дуже гарно було в тому білому жакеті і з високою зачіскою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Всьо, високу зачіску вже всі бачили і відлайкали. Непайдьот) треба щось ще. Де взяти піджак я не знаю. Я мрію, марю ним, але де купити навіть не уявляю, все, що міряла ужас. А шити не ризикую.
    Зрештою,той образ із фото всі однокласники бачили. Тому щось інше.
    Оце плаття, що мені радять, то якраз перше, що на думку спало:закрите, елегантне, не дороге (бо народ уже в групу постить такі картинки дядька всього в золоті.) але я все ж ще шукаю ідеї. Мене на дп не раз вже вдягали
     

    Вкладення:

    • Смішно Смішно x 4
  17. OksyTh

    OksyTh Member

    Замовляю з Мегаспорт - там набагато більший вибір ніж в офлайн магазині. Ще часто замовляю тут: Взуття жіноче, чоловіче і взуття дитяче, eobuv, онлайн магазин еобувь - www.eobuv.com.ua. Це польський магазин, доставка додому міст експресом, можна приміряти. Часто бувають хороші знижки, один раз купила взуття яке в Інтертоп було дорожче майже на 2000 грн.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. OksyTh

    OksyTh Member

    Дівчата, порадьте з чим носити джинсову сорочку. Досить вільного крою. До джинсів - не подобається, виглядає як уніформа. До білих штанів? Але ще рано для білого. З чим Ви носите?
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    якраз недавно вдягала. правда не до білих, а темно-бежевих чиносів. Але, судячи з погоди, ще не скоро такий образ повторю))
    Ще дуже подбається, як зі спідницями комбінують. А вазагалі і тотал джинс носять. Ніби минулого року був популярним. Але там вже тре краще подумати над комбінацією
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Покажіть сорочку (краще на собі :) ). Якщо в загальному - то будь з чим. Я раніше дуже любила свою носити з "циганською" зеленою максі спідницею або з червоною спідницею-олівцем. Брюки чисто теоретично теж можуть бути майже будь якого кольору, чому лише джинс і білі? Часто джинсові сорочки добре виглядають в якості другого шару (на майку, топ чи футболку), але знову ж все дуже залежить від того яка сорочка і яка Ви ;)
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2019 ---
    @Kandya щоб без дуже елегантних зачісок можна в якусь таку сторону ще подумати :)
    14b12e6de79a5100617b78bb9c38d591.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1