Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    І я хочу пальто))) В масивну "ялиночку" або яскраво-рожеве...
    [​IMG]
    [​IMG]
    Буду шукати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Dominika, а я хочу сама не знаю що). От хочу щось нестандартне, незвичне. Не знаю чи однотонне чи ні. Колись мала такий собі піджак з кашеміру. Мав накладні кишені джинсові, і пришиті вони були так, ніби сповзли, загалом були нижче від низу піджака. Були шикардосні ґудзики, пагони, ззаду теж була кльова кокетка, така трохи нестандартна. Я його так любила)! Заносила практично до дір. Знову хочу щось таке. Але де його знайти)?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Rodionochka
    Може, тут щось приглянете
    D3556BCC-95EB-4879-B8C6-78DE794453B5.png
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Може в обнову сходити ? Асортимент там самі певно знаєте - від завозу до завозу, але і цікаві штуки буває трапляються


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Була, запитала. Пошиття пальто 2500, плюс тканина (різні ціни, мені порахувати по середній 400 за метр), підкладка, фурнітура - виходить мінімум 4000.
    Сам процес такий - вони мають готові відшиті моделі, можна поміряти, як підходить - одразу купити, якщо сподобалось, але напр, трохи завелике - можуть підігнати під фігуру, якщо підігнати не виходить - пошити нове по розміру...
    Моделі не роздивлялась, висіло кілька на "манекенах", а всі інші на штанзі боком. Проте мені здалося, що більше класичні варіанти різної довжини і "приталеності", кольори стримані, не яскраві, але бачила і блідорожевий, і жовтий.
    Працюють і в суботу.
    Каталогу як такого не мають.

    Я більше люблю прийти, побачити, поміряти, купити - але якби вже всі варіанти перебрала і не знайшла, то може би йшла і в той салон. Бо це майже індпошив виходить...

    Не знаю, як по якості, але в інтернеті є дешевше. Напр, таке
    Купити пальто жіноче демісезонне і зимове
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Я також рекомендую, матерія дуже якісна, треба підібрати свою модель.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    [​IMG]
    і я пальто хочу. скажіть мені такий оверсайз ще носять?
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    А я не рекомендую. Маю і не задоволена. Купувала в них в магазині/салоні бічна Зеленої, прийшла, поміряла що було і взяла те пальто, що мені сподобалося. То було 3 роки тому і пальто коштувало 2200 грн. Я була одягнута в ньому максимум 20 разів, на рукавах тканина вже покошлатана. Виглядало, що буде гарно носитися, але ні.
    Але дві мої подруги мають пальта від них і задоволені. Так що, мабуть, залежить.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можливо, ще залежить від тканини.
    Купувала теж 3 роки тому, ціна була 3900 грн. + манжети з лисички ще 1000 грн. Носиться добре, не покошлатилось
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знайшла відповідної теми, тому пишу тут. Якщо таки є, то тицніть або перенесіть).
    Отже, поговоріть зі мною про сімейну фотосесію. Як то все скласти до купи. Бо я з тих відсталих, хто ще того не робив, але от отримала подарунок, і хочеться зробити це добре). Як підібрати одяг для всіх, щоб ми були одним цілим, але ніби й не клоновані))). Чи можливо вийти з того, що є? Чи краще щось купувати? Як підібрати кольорову гамму? Від кого почати рухатись)? Ну і питання не дуже по темі: то тепер треба обов’язково робити макіяж професійний та зачіску? Чи можна обійтись своїми силами)? Якщо не дуже професіонал і рідко взагалі тим користаюсь.
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    По-перше, поговоріть з своїм фотографом. Багато розбираються в тому, мають гарні поради, "бачать" локацію і одяг, який до неї пасує, придумують стиль, інколи і реквізит якийсь можуть мати.
    По-друге, пінтерест в допомогу. Там мооооре ідей. Може з наявного одягу підібрати, можливо щось захочеться докупити.
    Щодо макіяжу і зачіски, то все залежить від Ваших бажань і бачення фотосесії. Якщо хочеться вау-ефекту і спробувати себе в новому образі, то робіть. Якщо хочеться природності і справжнього життя на фото, то можна обійтися.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Рухатися від ідеї і локації (фотостудії). Приблизно прикинути образи які б хотілося та кольорову гаму. Всім однаковий одяг не треба, тому більшість реально знайти у шафах вдома. Деталей, яких не вистачить - докупити чи позичити/взяти на прокат на один день. Якщо планується шик-гламур - робити макіяж і зачіску, якщо ні - цілком можна обійтися і власними силами (знову ж трохи залежить від локації - чи там буде спеціальне освітлення, то бажано з фотографом проконсультуватися). Матимеш якісь думки - пиши, підкажу як можна зібрати образи докупи ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мої знайомі з 5ма дітками фотографувались у джинсах і білих сорочках/футболках. Їм теж фотосесію подарували, і вони дуже хотіли "не залажати образ", то взяли такий простенький.
    В них ще типаж зовнішності один - то вийшло не клоновані, але ну дуже вже згуртовані.
    Ми фотографувались 2 роки тому лайфстайл надворі - то дівчача частина сім'ї була в сукенках, хлопці - в джинсах та кольорових сорочках. Спільного кольору не було, як і типажі в нас усіх різні. Вийшло яскраво і дуже по-справжньому.
    І повністю погоджуюся з професійною думкою:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka нам на ДН дитини дарували фотосесію, зимову. Першим ділом оглянули локацію (то була студія). Фотографувалися в двох стилях. Перший захід - наш одяг, плюс-мінус в одній кольоровій гаммі. Другий - брали в оренду піжами в цій же студії. Вийшло яскраво і кольорово. Макіяж і зачіску робила сама.
    Якщо на природі, то особисто мені подобається вільний стиль: джинси і футболки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Найпростіше підібрати джинси + два кольори (на велику сім’ю достатньо).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я так минулого року на фотосесію всіх вбрала, крім себе, бо після пологів вділа те, у що влізла), але загальна фотографія в нас аж 1 вийшла, дітей потім фотограф ловила


    і раз вже я тут, то зразу спитаю думки, зібрала по шафах такий фемілі лук, грає?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2020
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А 5 що? Чи то знов всім крім тебе? Я б хлопчачу сорочку-футболку на однотонну замінила, певно, світло сіру, синю чи навіть голубу. Або чоловічу на однотонну бо зараз трохи багато принтів. Але залежить ще який низ ну і що одягне ще один член сімі :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    5ий член має таку ж сукню

    низ в чоловіка - джинси
    моя сукня однотонна
    в Юри ще є така сорочка, низ - джинсові шорти[​IMG]

    я відштовхувалась від однакових суконь для дівчат, в чоловіка і малогр та полоска червона співпадає по кольору, а моя синя сукня до джинсів
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2020
    • Подобається Подобається x 1