Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

1. Dominika

Dominika Well-Known Member

І я хочу пальто))) В масивну "ялиночку" або яскраво-рожеве...
    Буду шукати.

• Подобається Подобається x 3
  2. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

@Dominika, а я хочу сама не знаю що). От хочу щось нестандартне, незвичне. Не знаю чи однотонне чи ні. Колись мала такий собі піджак з кашеміру. Мав накладні кишені джинсові, і пришиті вони були так, ніби сповзли, загалом були нижче від низу піджака. Були шикардосні ґудзики, пагони, ззаду теж була кльова кокетка, така трохи нестандартна. Я його так любила)! Заносила практично до дір. Знову хочу щось таке. Але де його знайти)?

• Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

fiesta Well-Known Member

@Rodionochka
    Може, тут щось приглянете
    D3556BCC-95EB-4879-B8C6-78DE794453B5.png

• Інформативно Інформативно x 1
  4. Retaret

Retaret Well-Known Member

Може в обнову сходити ? Асортимент там самі певно знаєте - від завозу до завозу, але і цікаві штуки буває трапляються

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

• Безграмотно Безграмотно x 1
  5. popelushka

popelushka Well-Known Member

• Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

7. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Була, запитала. Пошиття пальто 2500, плюс тканина (різні ціни, мені порахувати по середній 400 за метр), підкладка, фурнітура - виходить мінімум 4000.
    Сам процес такий - вони мають готові відшиті моделі, можна поміряти, як підходить - одразу купити, якщо сподобалось, але напр, трохи завелике - можуть підігнати під фігуру, якщо підігнати не виходить - пошити нове по розміру...
    Моделі не роздивлялась, висіло кілька на "манекенах", а всі інші на штанзі боком. Проте мені здалося, що більше класичні варіанти різної довжини і "приталеності", кольори стримані, не яскраві, але бачила і блідорожевий, і жовтий.
    Працюють і в суботу.
    Каталогу як такого не мають.

Я більше люблю прийти, побачити, поміряти, купити - але якби вже всі варіанти перебрала і не знайшла, то може би йшла і в той салон. Бо це майже індпошив виходить...

Не знаю, як по якості, але в інтернеті є дешевше. Напр, таке
    Купити пальто жіноче демісезонне і зимове

Останнє редагування: 14 Лютий 2020
  8. ksjy

ksjy Well-Known Member

Я також рекомендую, матерія дуже якісна, треба підібрати свою модель.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Khrystik

Khrystik Хороша дівчинка :)

і я пальто хочу. скажіть мені такий оверсайз ще носять?

10. Gentle

Gentle Well-Known Member

А я не рекомендую. Маю і не задоволена. Купувала в них в магазині/салоні бічна Зеленої, прийшла, поміряла що було і взяла те пальто, що мені сподобалося. То було 3 роки тому і пальто коштувало 2200 грн. Я була одягнута в ньому максимум 20 разів, на рукавах тканина вже покошлатана. Виглядало, що буде гарно носитися, але ні.
    Але дві мої подруги мають пальта від них і задоволені. Так що, мабуть, залежить.

• Інформативно Інформативно x 2
  11. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

Можливо, ще залежить від тканини.
    Купувала теж 3 роки тому, ціна була 3900 грн. + манжети з лисички ще 1000 грн. Носиться добре, не покошлатилось