Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, смужки схожі за кольором.
    Якщо є бажання підкреслити, зіграти саме на історії тато-син бери смугасту. Там червоний і до сукенок пасує.
    Джинсова на спільному кадрі була б краще, але дійсно з такими малими дітьми той спільний кадр добре якщо один вдасться :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А мені синова якраз подобається та поло (до сестер пасує, сама по собі класна і під шорти джинсові краще вона для контрасту, ніж сорочка "під джинс"). Я б чоловікові замінила на однотонну, якщо є можливість, щоб не було аж в чотирьох принтів. Але і так гарно також.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    гардеробні розкопки
    ану, підкажіть, чи ще з тої сукні щось вийде? купляла колись давно на вечірку, віддала майже всю зарплату за неї, дуже мені подобається, шкода викинути, але в такому вигляді навряд чи вдіну. В оригіналі був ще широкий лаковий ремінь, десь валяється, мабуть[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого не ясно. Зробіть фото з ногами і опустіть нижче телефон.
     
  5. Ziben

    Ziben :)

    Одягніть мене на весілля (без дрес коду, буде тепло +25). Маю дві жилетки і класичні штани, сукню-сліп і такий комбез.
    Найбільше душа лежить до жилетка+штани, але є нюанс- жилетки сірого і чорного кольору, а штани темно-сині, не знаю чи пасуватимуть.
     

    Вкладення:

  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Я за сукню або фото #6. Ви в сукні аж посміхаєтесь...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ziben

    Ziben :)

    Дякую, це вже істеричний сміх і 125 спроба зробити фото)))
    Чому сумніваюсь на рахунок сукні- зараз такі є в кожної третьої жінки, щоб не виглядати банально- потрібно заморочитися з аксесуарами.
    Тому якщо в когось є ідеї як можна вдосконалити образ- радо послухаю
     
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    IMG_20200913_082215.jpg