Однокімнатна квартира. Організація простору

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Corena, 3 Серпень 2014.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене одна кімната без вікна, планувалася як дитяча, але зараз спальня
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не ідеальний варіант, але для роздумів (якщо захочеш нічого не міняти) те ліжко-горище може бути на ногах-трубах (балках), а не з суцільною стіною, тоді вікно не так сильно страждає. Ну але то такий, дуже не ахті візуально варіант буде.
    пенал до стелі майже - місце по вертикалі не пустує. Просто поділити полиці - верхні чоловікові чи тобі, нижні дітям залежно від зросту. В пенал можна поставити на кожну полицю по дві пластикових коробки і складати туди штани-светри "ребром вверх". На труси-шкарпетки в мене є в кожного коробочка (наразі картонна) що стоїть на його поличці, досить зручно. А на плані кімнати пенал займатиме місця 60*60 (умовно) замість 60*150 як два комоди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Orman, ще я 5 коп. вставлю :)
    Може зробити два двоповерхових ліжка типу як тут (на 4 не знайшла, але думаю, що суть зрозуміла):
    [​IMG]
    А з протилежного боку від вікна заховати батьківське ліжко під п‘єдестал:
    [​IMG]
    Вільний простір біля вікон використати для книжок:
    [​IMG]
    А стіни біля входу використати на шафи-комоди:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Марії стільки обмежень, що я аж зіпріла, як почитала:) але якщо ти @Orman реалізуєш щось зі запропонованого, то обов'язково покажи. Фундаментально було б добре звукоізолювати ту єдину стіну без вікон і дверей, щоб хоч котресь ліжко туди присунути. Бо інакше то або закривати ще одну батарею другим дитячим ліжком, або ж купувати коротше дитяче і ставити його справа від дверей.

    @Khrystik зробіть по-своєму:) в моєму переляканому світі будь-які ліжка, які нижчі від двоповерхових і не стоять одне над одним, кращі від двоповерхових. І зручніші, бо спати під стелею чи під кимось сумнівне задоволення, якщо це на найближчі років 15.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Orman гляньте на фото вище. Я про таке ліжко говорила, або є такі, що другий поверх вище і нижнє заходить під нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я на все дивлюся і всіх слухаю. Бо в мене вже око таке замилене, що страх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    при правильному підході там крадеться 5см простору вздовжу стіни.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    При відсутності підходу там пропадає вся стіна, так що тут такоє - що кому більше треба:)
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я мала на увазі, що є такі рукасті майстри, що і 10-15 вкрадуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Там такі рукасті майстри будували, що стіна має нахил і різниця між стелею і підлогою / - 7см
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене питання дня. В вас перший поверх? Може є можливість банально добудувати ще одну кімнату (через вікно:))? В нас тут на районі практично всі хрущовки на першому поверсі "продовжені". З т.з. краси воно спірне, але люди бачу і їдальні там влаштовують в тих "балконах", і дитячі. А взагалі, всю цю дискусію треба нести у тему про однокімнатні квартири.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На це «продовження» дозволи потрібні, бо воно на прибудинковій землі стоїть. Але якщо таки зробити, то можна собі ще зашити простір під прибудовою і підвальчик організувати. А на вищих поверхах можна підвісний балкон доробити, утеплити і теж площу собі збільшити.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Марії здається своє подвір'я. Я тому й спитала) а з продовженнями там така штука, що якщо балкон не стоїть на землі, а на палях, то й дозволу від осбб чи жеку не треба. Я в нас тут лише про один випадок конфлікту чула, коли там не балкон, а ледь не цілу хату прибудували на клумбах)) в решті випадків якось спокійно жек до того ставиться і узаконює.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас є можливість (технічна, гроші поки збираємо) зробити другий поверх. І ми крепко на це розраховуємо. Але поки що на наступні роки два (поки назбираємо, поки збудуємо) треба тут щось придумати, щоб всі вмістились.

    Перенесу.
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---
    В нас половина будинку. І взагалі я тебе кликала в гості. Кличу ще раз. Заодно проведеш архітектурну інспекцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а на кухні нема місця для дивану,чи чогось подібного?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    є і він там стоїть, з ортопедичним матрасом. Але діти лягають спати рано (в кімнаті), і ми в кухні ще живемо і працюємо.
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Orman, я якраз і мала на думці, що кімната - це умовно"дитяча", а на кухні (якщо є місце,бо інколи буває, що кухня має ті самі кв.м.,що і кімната) -"доросла" територія... Ну це поки 2пов.не "виросте".
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас обов‘язково з обома молодшими вночі хтось має спати з дорослих. Петрика я годую-висаджую, а Ядвіга вночі п‘є водичку, і взагалі любить поплакати.
    Тому недоцільно на кухню дорослим перебиратися спати. Бо все одно за собою молодших тягнути. Тому я і намагаюсь всі спальні місця втиснути в кімнату.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    @Orman Я собі так прикинула вашу ситуацію на себе. Якщо ви в очікуванні великих ремонтів і добудов, то облаштовувати наново кімнату, купуючи купу нових меблів, звукоізольовуючи стіни?... Це марнотратство, як на мене. Якщо вас все влаштовує, лише бракує одного спального місця, то треба його докупити. Тим паче, я так припускаю, що коли ви добудуєтесь -- ця кімната буде вітальнею, а спальні будуть на 2 поверсі. По цвашому безмастабному малюнку я бачу місце нга таке ліжко-крісло вногах дорослого ліжка images.jpg 32184144-E360-4770-A033-057387828A93.jpg 32184144-E360-4770-A033-057387828A93.jpg
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2019 ---
    Оце, що червоним я домалювала, то це крісло в складеному вигляді, воно має різні розміри, здається, найвужче -- 70 чи навіть 65 сантиметрів. А те, що зеленим -- то в розкладеному, вони теж бувають від 160 см (зрештою, якщо під замовлення, то будь-які розміри можуть зробити). Нас коли ще було менше і не було потреби у двоповерховому, то була така ліжко-крісло-тачка. Місця займакє мало, гарна, дти бавились на ньому безперестанно, та ще й має величезну тумбу під собою: мені туди і постіль і купа хламу влазило
     

    Вкладення:

    • images.jpg
      images.jpg
      Розмір файлу:
      3,5 КБ
      Переглядів:
      37
    • images.jpg
      images.jpg
      Розмір файлу:
      3,5 КБ
      Переглядів:
      37
    • Подобається Подобається x 3