Ой, Америка, ой, Канада...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Травень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ок, які ж різні країни. В Німеччині можна громадським транспортом хоч серед ночі.
    Дякую за сувенірне місце.

    Я китайську їжу не дуже люблю. Ну так, раз поїсти можна.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а я тільки на ній і живу в Канаді. І на індійській, ще й такій добре приправленій:girl_blush2: В нас такого нема. І в Європі теж, навіть близько не подібне на те, що готують в китайських кварталах. В Китаї я ще не була, але план є:girl_wink:
    Одяг мені подобається тільки "спортивний". Платтячка-блузочки в нас гарніші і ціна більш прийнятна, але всякі-різні спортивні штани-футболки-кросівки тільки в Канаді. Білизна в Таргеті, Волмарті, Віннерсі дуже добра є.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Купила я раз качку в китайців і зовсім мені не сподобалась. А в знайомої чоловік китаєць, то вона розказувала, що вони завжди тільки там їдять і як там смачно. Але мені того не зрозуміти. Я люблю просту їжу, а не "буйство красок". Вона, до слова, полька.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    може там кухар поганий був? Вона недобра не може бути. Хоча я
    дуже люблю. Всякі соуси кисло-солодкі, стір-фрай, дуже ароматні каррі варіації:nyam2:. Я колись (в далекій молодості) працювала в доллар-сторі в афганців в паскудному районі, то люди "смерділи" страшенно, а їжа в них була дуже смачна і ароматна. І паралельно (в вихідні ) гонила офіціанткою в крутому італійському банкетному ресторані, там люди гарно пахнули, але їжа була НІЯКА (повар був нікудишній).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    І я. Кожного тижня ходжу до них на буфет. А часами і кілька раз на тиждень. Я можу в них жити. )))))
    Я ці магазини бойкотую. Ось така я. Мені вони некомфортні, чіповські і брудні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гиг, я в Канаді брудних магазинів не бачила:connie_pull-pigtail Окрім Nofrill, всі брудні і не важливо в якому районі. Я навпаки, злюся, що в наших супермаркетах постійно такий бардак.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    В таргеті я купую лише колготи (там вибір шикарний) і іграшки. Не можу назвати той магазин чіповим, на відміну від Волмарта і Кмарта . Таргет не подобається тим, що там завжди купа українців, тому я лише забігаю в конкретний відділ, і шурую додому


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Наш місцевий таргет дуже чистий і гарний. Люблю туди ходити. Купляю там побутову хімію, памперси, іграшки. Волмарт теж досить акуратний, але вибір там менший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    @Mazerati @Iablinska Я не в прямому значенні, що сміття валяється, хоча в Волмарті напевне так і є. Я в розумінні, що я їх бойкотую не лише за чіповський, хоч може і цінник висить немалий, товар а щей за політику яку ведуть ці всі великі супермаркети. Забавки купувала завжди в Бай-Бай Бейбі, там і підгузники брала, або закуповуюсь в улюбленому єврейському магазині Костко. Побутову хімію замовляю в неті і тільки одної фірми - Місіс Меєр. Або беру всю "хімію" її в Феірвей, то такий собі ХолФудс нищого класу.
    Для мене похід на закупи це дуже емоційна і чутлива подія. Якщо не відчуваю тепла і емоційного піднесення в перебуванні в тому чи іншому магазині я туди не піду. Он для мене є багато магазинів пустих і бездушних. Волмарт, кеймарт, Таргет... саме такі. Чоловік може поїхати в Таргет, але це без мене і мені про це навіть не розказує. Онтакі в мене бзіки. Нема конекшн - нема бізнесу!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А що таке чіповський товар?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    - а я думала що це тільки у мене таке враження склалось.))
     
  12. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Від слова cheap - дешевий, низької якості. Тільки про товари з Таргета я би так не казала. Якість там хороша, ціни помірні, вибір широкий. Маю декілька речей, які там купила, бо треба було терміново, а шукати де краще/якісніше/дешевше не було можливості, то служать ті речі уже не один рік, і ще не один прослужать.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    просто можуть же бути дешеві, але нормальної якості. а можуть бути дешеві (або і не дешеві) - поганої.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я думаю, що йдеться про чіп ставлення до робочої сили. У винерсі взагалі чиста психологія, бо всюди ціни "порівняй до", а дуже часто ціна така і є, як у винерсі, тобто це прямий обман, що для вас ніби продають щось дешевше. Маршалс то саме.
    Аутлети, до речі, це теж хитрість, бо фірмові й аутлетові речі відрізняються. Для аутлетів шиють все окремо, гіршої якості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не завжди. Моя цьоця колись працювала в аутлеті Peter Nygard (Bianca Nygard i Alia)то вони отримували тільки залишки з різних магазинів. Могло бути і таке, що лише одна річ приходила. І ціни в порівнянні з звичайними магазинами цих дизайнерів були смішні, а речі надзвичайно якісні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ой, Америка))). Може, не все так зле?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. dasha

    dasha Well-Known Member

    Якісь дивні вибори. Таке враження, що нормальних претендентів не було. Чи не було бажаючих на посаду? Бо Трамп в мене прямо асоціюється з Януковичем або Жириновським. Такий собі багатенький, розбещений, недалекий клоун. Чи це в нього імідж такий? Ну і Хіларі теж не бачу зовсім в ролі президента. Вона хіба говорить багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я ще вчора говорила чоловіку, що не повірю ніколи в перемогу Трампа. Для мене це було щось анріал:girl_cray: Зранку прокинулися, подивилися новини, і , м"яко кажучи, здивувалася. Ну, такий хід подій теж багато про що говорить. Нічого не трапляється просто так...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Американцям захотілось гострих відчуттів. Думаю, що з Трампом вони їх отримають:girl_cool:.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Дівчата, де крім buy-Ukrainian.com можна купити українські дитячі книжки? Хочу купити на Миколая, а buy... не працює, пише що тимчасово не приймають замовлення.


    Sent from my iPhone using Tapatalk