Ой, Америка, ой, Канада...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Травень 2009.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ще можна попросити, щоб з України прислали. Останній раз посилка укрпоштою дійшла рівно за тиждень
     
  2. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Не хотіла нікого напрягати :)) але, певно, прийдеться


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Та... книжки то проблема. Везти невигідно, бо важкі, так само і пересилка потягне копійку. Он тільки не знаю чи вигідніше з України чи з Торонто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата SOS. Питання по Канаді. Може чиїсь родичі робили недавно візи, проконсультуйте. Вже 2 дні рию інформацію, все сумніше і сумніше робиться:girl_cray: Тепер посольство Канади в Києві не приймає візові заяви напряму від заявника? Все тільки через візовий центр?:girl_devil: Що не день, то пАкращення. Я робила мульти 6 років тому, то було просто: скачала бланки 3 заяв, заповнила, відіслала на перевірку, отримала штрихкоди. Оплатила через Приват 24. Склала всі документи в конверт і відправила в посольство. Тепер, куди не тицьни, київський сайт перекидає на загальнодержавний канадійський, починаю тицяти потрібні мені посилання- викидає на сайт візового центру. І все, тапки.:girl_mad:
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2018 ---
    ага, і ще: хтось літав українськими авіалініями Львів-Бориспіль - Торонто? Які враження?
    ЛОТ на стільки обнаглів, що ціна майже в 2 рази вища ніж на УАІ. Я тільки щось боюся, щоб той літак 11 годин від Борисполя до Торонто не "махав крилами" через цілу Атлантику. І хочеться заощадити і срашно.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2018
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @flame я літала МАУ і ЛОТ до/з Нью-Йорка. В парку МАУ був новіший літак одного разу, то добре летіли. А був раз такий старий, що я на 7 небі від щастя була як приземлилися. Все скрипіло, спати я не могла. В ЛОТ зараз закупили нові літаки, більш просторі і комфортніші. То не до порівняння...Але як ціна в 2 рази, то я би таки мучилася на МАУ)) а може й пощаститььі на МАУ з тиз новіших літак дадуть, хз
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, Boeing 787 Dreamliner

    супер. Такими з Варшави літають до Торонто і Чікаго. І, власне таким я останні 5 разів літала.
    Зі Львова нарешті до Варшави нарешті теж є новий Боїнг, а не то корито, що було останні 7 років. В аеропорті Львова вперше приземлився Boeing 737 MAX
    Але ціна на ЛОТ на мої червневі дати 28789, а на МАУ 16243. Трохи лупашить різниця по мозгах, а якщо врахувати, що треба 2 квитки, то :girl_in_dreams: Ну і на ЛОТ час подорожі 19:45 годин, а МАУ 14:20. Час очікування в транзитному а\п майже однаковий, а час польоту - різниться на користь ЛОТ на 2 години.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ооооо, напевно я знаю той літак. Вони літали з португальською!!!! (до Канади) компанією по угоді Євротревел. ТОчно. 3 роки тому, ми вилетіли з Торонто, при взльоті стався в одної пасажирки серцевий напад, ми долетіли до Галіфакса, де нам обіцяли посадку, але за 3 години польоту нам відмовили і ми повернулися з вантажем 200 до Торонто. Спочатку приїхала швидка і поліція - забрали ту жіночку. Потім нам пообіцяли перезаправку, вечерю і продовження польоту, потім(за 2 години) нас висадити в Пірсоні і відправили "додому" або ночувати в повністю закритому а\п. Водили коридорами, зібрали всі покупки "tax free", простікерували, видали відривний талон. Видали БАГАЖ!!!! Я викликала таксо(ну як викликала - впіймала якогось працівника а\п, вчепилася, як кліщ дупи, щоб викликав мені таксі, бо мої в 3 ночі спали і не чули телефона, а я не мала копійок на таксофон) і поїхала додому. Ще перескандалила з водієм таксі (від аеропорта), бо не хотів мої валізи вантажити - казав важкі дуже, а дозволено 23кг і я за ліміт не вийшла. Так псіхував і сіпав, що відірвав в одній валізі стопери. Приперлася до хати в 5 ранку. Звалилася спати на 4 години (нам виліт обіцяли на 14:30). Потім ще переносили і переносили. В результаті , знову на літак на 22:05 прийшли пасажири з 2 літаків. Була драка, хто перший - той ліпший. Ну, я битися не вмію, тому, прилетіло щось від МАУ і всіх, хто не влаштовував бійку в Пірсоні , посадили в то ЩОСЬ десь над ранок. Слава Богу долетіли до Варшави. Там було "нове кіно".
    І власне мене цікавить, ЩО!!! літає з Борисполя до Торонто. Бо ще один такий політ я то переживу, але мама - сумніваюсь.
     
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    якщо МАУ літає в Торонто, бо я щось не бачу з києва, то це буде Boeing 767-300ER. в них немає дрімлайнерів (( просто ж той 767 може попастися відносно новіший, а може якась "історія". різниця суттєва в ціні (( на лот ще якась знижка 10% була, якщо карткою visa оплачуєш, коли я брала, і мені вийшло щось 3 тис різниці. то я не думала навіть, бо я була на 8 місяці вагітності і ну його н... такі стреси. Але статися якась оказія може на будь-яеій авіалінії. Моя подружка колись air france літала з нью- йорка, то 2 доби в аеропорті в Парижі ночувала (не в готелі, бо туди тільки з дітьми пускали, якийсь загальний форс-мажор був) а вийти в місто не було шенгенки.
     
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ось перечитую тему і виникає питання :)
    З новим президентом в США - як воно тепер живеться? Чи є конкретні зміни: краще/важче стало і кому?
    У нас родичі-емігранти часто кажуть "ой, що ж то буде...зараз закриють українцям Америку....почнуть чистити діаспору, нелегалів та напівлегалів...розлучати сімї... важче з роботою буде...."
    А от по суті - що відбувається і чого чекати? :)
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Зміни є в певних нюансах. Не можу сказати, що прийшов Трамп і все за рік помінялося. Багато є шуму і планованих змін, які не проходять через голосування і залишаються і далі його нереалізованими ідеями. Щодо мене конкретно, то з початку року трошечки зменшили податок і на руки виходить більша сума, якщо відсотково ~то десь 2%. Є зміни в інструкціях по порядку виклику на інтерв‘ю з імміграційним офіцером, вони таким чином хочуть відсіяти апплікантів, які подали документи на політичний притулок суто для отримання легального статусу в країні і швидкого отримання дозволу на роботу. Раніше роками люди чекали на то інтерв‘ю, працювали і жили спокійно. А тепер можуть викликати за 3 тижні, і якщо людина не має підстав, доказів і т.д їй відмовили, повинна покинути країну. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб так просіювати, але є багато питань з тою чергою, що вже утворилась роками. В двох словах - змін ніби багато, усних більше, ніж ухвалених. Але щоб вони якось реально вплинули на перебіг подій - я не помічаю, окрім отого податку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    На нас особливо не вплинуло, але ми тут легально. Єдине, що податків більше стали платити. Що таке «напівлегал»? Ніколи не чула такого виразу


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Наприклад ті, що перебувають легально (туристична віза), але працюють. Нелегально :)
    І, відповідно, з таких є ті, хто хоче лишатись і є ті, хто повертається.
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчатка, поясніть мені по простому (бо наразі лише те, що в гуглі читала): яка різниця між туристистичною і гостьовою візами? Яку можуть дати на довший час? І за ними обома категорично не можна працювати, правильно?
     
  15. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    В1/В2, дають на 10 років
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    так, але вона дійсна 10 років, але час перебування в штатах від кількох місяців до пів року, наскільки я зрозуміла..
     
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Час перебування на контролі при в‘їзді в країну офіцер ставить. зазвичай це 6 міс, може бути менше (якщо має якісь сумніви щодо людини). Моїй подрузі на 1 міс поставили. Я 2 рази в‘їжджала по туристичній, мені обидва рази на 6 міс ставили. @Mazerati в якому ви штаті? Чому податків більше стали платити? Цікаво, я навпаки менше federal tax стала платити. Але як найманий працівник, не власник бізнесу.
    @Freedom UK наразі рівень безробіття чи не найменший за останні роки, тому скаржитись, що з роботою напряг буде, немає реальних підстав. А на тих, хто працює неофіційно по туристичній візі, навряд чи вплине політика державна. Вони ж ніби не працюють на папері. Няні, прибиральниці, будівельники, які працюють за копійки - то нереально перевіряти, чи офіційно вони працюють. Такої роботи було і буде повно, хто ж її рветься робити, окрім як тих, хто немає права працювати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Не можу зрозуміти:) - туристична і гостьова візи то одне і теж саме?
    --- дописи об"єднано, 4 Березень 2018 ---
    От мені цікаво, якщо їде чоловік з дружиною разом по туристичній, то як зазвичай реагують - дають більший термін перебування чи навпаки менший?
     
  19. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    І гостьова, і туристична - В1/В2.
    Не залежить, хто їде, залежить від того, хто ставить штамп, нюансів попередніх поїздок і ще багатьох факторів.
    Загалом, наявність візи - не дає 100% гарантії того, що людину взагалі пропустять через кордон. Однлфамільці проблемні, трабли з програмним забезпеченнямзі ще купа всього.
    Кожен випадок передину кордону (навіть одніжю людиною/сім'єю) - індивідуальний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Можете тут детальніше пояснити?
    Це означає що людина сходить з літака, а ій відмовляють і вона відразу має летіти назад?? А з квитками як тоді?