Ой,слаба я...слаба...треба в санаторій...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Nadijka, 12 Лютий 2009.

  1. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Ой,слаба я...слаба...треба в санаторій...

    Ми були з 6 місячним синочком в Криму в санаторію, якби питалася, то б не дозволили, а так приїхали і домовлялися на місці, було багато маленьких дітей, для них працювала дитяча кімната з вихователем, щоб батьки на процедури могли сходити.
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ой,слаба я...слаба...треба в санаторій...

    Справа в тому що я хочу брати путівку через соцстрах
     
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ой,слаба я...слаба...треба в санаторій...

    Може хтось відпочивав в санаторії "Шаян" в Хустському районі?
     
  4. Manhattan

    Manhattan New Member

    Підкажіть, будь ласка, санаторій де лікують захворювання дихальних шляхів, сестра хоче діток оздоровити. Також шукаю санаторій для мами, де лікують варикоз(варикозні виразки), можливо хтось був, можете порадити.
     
  5. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Хотіли в Одесу - в центр здоров"я Матері і дитини - ціни там цілком адекватні, але в лютому вже путівок не було((
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчатка, моїй подрузі треба звозити дитину в санаторій-базу-чи ще кудись, щоб відновити шкіру.
    берегово, шаян? куди?
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Може Солотвино? Мені забирало мої проблеми, папі зменшувався псоріаз...
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Підніму тему.
    Шукаю свіжі відгуки про санаторії Моршина. Треба звозити дітей, а то у нас знову животики почалися. Колись нам Моршин дуже поміг і сподобався, але зараз хочу в санаторій, щоб в одному місці і лікування, і житло, і дієтичне харчуванні. Так як платимо самі, то хотілося б оптимально ціна-якість.
    Всім буду вдячна за поради.
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Напишу свій відгук про санаторіх у Трускавці :girl_smile:

    1. Роял Гранд, Женева і їх мережа. Найкраще у них СПА, непогані номери, харчування погане (радянське), контенгент відпочиваючих різний (і бабусі СССР і заможні нові українці:)). Власна парковка.
    2. Міротель. Дуже класне харчування, Спа так собі (мало саун, подібно тільки 3, 2 джакузі, 3 басейни). Хороший тренажерний зал. Номери класні, але дуже все чути, тобто звукоізоляція відсутня повністю. Контенгент - багато російськомовних відпочиваючих. Великий плюс - в ценрі курорту. Власна парковка.
    3. Ріксос. харчування хороше, хоча вибір не такий великий, як в Міротелі. Спа непогане - великий басейн, джакузі, пару саун. Номери нормальні, звукоізоляція чудова - не чутно нічого. Контенгент - багато наших зі Львова та областей. Мінуси - трошки на відшибі. Власна парковка.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. kristas

    kristas Well-Known Member

    Дівчата, поділіться "свіжими " відгуками про курорти (цікавить Трускавець, Моршин). Для старшої жінки (загальне оздоровлення (є проблеми з тиском), різні лікувальні процедури, масажі...щоб не було нудно. Гарна природа, зручне розташування, нормальне харчування). Дякую.
     
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  12. kristas

    kristas Well-Known Member