Окуляри. Носити чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем OxankaF, 10 Лютий 2011.

  1. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    просто в мене дитина бачить ті кружечки по таблиці Головина всього 2 рядки!!!

    тому для мене актуальне саме питання - про те чи носіння окулярів дає результати?
     
  2. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    в мене падав зір...поки аж в 17 років не почала носити окуляри

    а для покращення зору лікарка порадила ось такі окуляри, від них в мене зір трохи покращився, але відчувала сильний дискомфорт в них...весь час сльозились і пекли очі
    [​IMG]
     
  3. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    в нас теж такі є , але то краще для тренування і телевізору, бо цілий день носити не дає ефекту
     
  4. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    так так...до 30 хв в день, якщо не помиляюсь, треба в них читати чи дивитись Тв
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    На скільки не поспішати? Мені порадили не поспішати тільки декілька місяців і це для того, щоб з дитиною можна було б хоч якось домовитись, щоб вдягнути окуляри хоча б на 15 хвилин.

    Це при умові постійного носіння, що для дитини це нереально, бо більшість часу дитина бігає, скаче, катається на качелях... і в цей час бути в окулярах просто небезпечно
     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    В моєї доні теж пробдеми із зором( у всіх дітей ранньому віці є далекозорість,яку вони мають перерости до шести років),у нас вона так і залишилась,ми її не переросли до моменту дитини йти до школи.Нам провели обстеження і виявили,що при такій далекозорості у нас залишився 100% зір,і для того щоб його не втратити лікар прописав носити нам окуляри,бо при далекозорості їй доведеться сильно напружуватись,щоб сконцентрувати свій зір,а це може призвести до втрати зору.Ми одягаємо окуляри,коли у школі,для навчання, та для перегляду телевізору.На даний час зір не погіршився,тобто нам вдається справитись з проблемою,я думаю,що краще їх носити аніж потім мати ще більші проблеми.
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    на рахунок коригування до 0,7 - 0,8: не знаю чому, але в дитинстві в мене зір постійно падав і за півроку-рік я в окулярах бачила на 0,5, а то і на 0,4 замість потрібних хоча б 0,7. в 13 років мені зробили склеропластику (бо зір за 2 роки впав з -4,5 до -6,5) і я перейшла на контактні лінзи. не знаю, що саме вплинуло, але останні 12 років зір у мене стабільний, навіть на півдіоптрії піднявся і це при тому що в лінзах (-5, -5,5) я бачу навіть не на 1,0, а на 1,1 (на диво, моїм очам так значно комфортніше)
     
  8. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Я в своєму дописі наголошувала, що все залежить від того наскільки впав зір в дитини. Якщо дитина не бачить іграшок чи маму не впізнає (це образно) - то звичайно треба допомогти. Дитина має бачити світ! Але якщо в 2 роки просто дотягувати до 1 - то я готова сперечатись..
    Для рішення носити окуляри треба знати причину - чому впав зір? І якщо це не спадкове, то потрібно шукати рішення яке зможе підняти зір. Особливо Вам,Фаст...бачу Вашій донечці 1 рік 4 місяці.

    Прочитала гілку, і бачу що моя думка розійшлась з думкою інших. Я не противник окулярів... Але вважаю, що одягати окуляри для людей у віці 60 років...і для дитини - це різні речі. Діти ростуть, відновлюються...і в них є шанс виправити зір. А окуляри на ніс повісити - то вже останній крок має бути...
     
  9. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Лікарі вважають, що таки спадково (хоча серйозні проблеми тільки в мого тата). І витягувати потрібно окулярами. Весною можливо поїдемо ще в Одесу.
    Куди ми не прийдемо, кого не зустрінемо всі мені говорять яка серйозна дівчинка. А це через те що вона прижмурюється, деякий час стоїть на місці і розглядає нове приміщення, нових людей, дрібні іграшки і книжечки підносить просто до носа. Так ми і запідозрили що з зором не все в порядку :sad:
     
  10. sribljanka

    sribljanka миється в бані

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Дівчата порадьте лікаря окуліста доброго
     
  11. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Я з 5-ти років ношу окуляри, коли вперше попала до окуліста бачила лише два верхні рядочки,(діагноз астигматизм), за 10 років тільки окулярами мені підняли зір до 0,7-0,8. Зараз я продовжую ходити в окулярах і за останні 15 років зір не міняється. Моїй доні теж поставили діагноз астигматизм, але зір в неї кращий ніж був у мене, та якщо нам скажуть носити окуляри, то ми обов’язково будемо носити. Тільки прийдеться йти за порадою до бабусі з дідусем, яким чином маленькій, непосидючій дівчинці пояснити, що треба носити окуляри. Зараз я не відмовилася б від них навіть якщо б мені сказали, що яв мене 100% зір, це вже частина мого іміджу (на сьогоднішній день маю 11 пар окулярів).
     
  12. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    У мене так і вийшло. Мені в три роки одягли окуляри, зір падав, правда, повільними темпами. Уже в підлітковому віці мої батьки повели мене до якогось відомого лікаря (прізвища вже й вони не пам"ятають, не те що я), от він сказав, що якби мені в дитинстві не одягли окуляри, зір би виправився сам по собі. Після того я зняла окуляри, зір перестав падати. Лише зараз впав, буквально після пологів.
     
  13. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    В мене зір почав падати в першому класі, в моєму випадку це не спадкова вада. По яких тільки лікарях не водили, а зір все рівно падав і окуляри міняла на все сильніші. Десь в 16-17 років перейшла на контактні лінзи, і зір зупинився на певному рівні. Не впевнена що це пов"язано з лінзами, просто напевне в часі так співпало. Ну але і ті окуляри в дитинстві нічим не допомогли.
    В чоловіка астигматизм (спадковий). В дитинстві носив окуляри, зараз хіба за кермом вдягає. Стверджує що зір покращився, і повязує це якраз з тим, що тривалий час не носив окуляри.
     
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Ну якщо досі не сказали, то може не так і все страшно?!
    Моїй уже виписали окуляри +4. Але як їй вдягнути я просто не знаю. Я їх ще навіть і не купила, бо поміряти не можу. Правда я ще до декількох окулістів хочу сходити
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Мені вдалося поміряти окуляри! Сьогодні ввечері їх заберу!
    Розкажу, як я їх поміряла: перший раз в оптиці категорично відмовилась їх вдягнути, це при тому, що всі при ній вдягали окуляри, іграшкові звірятка теж були в окулярах, а Мія сказала НІ і все!. Купили ми просто оправу, більш-менш на око прикинули. Вже дома поклали її на видне місце і о чудо! ввечері її вона зацікавила. Почала розглядати, я запропонувала її поміряти і вона погодилась. І ми перед дзеркалом поміряли. Це звичайно було лише на хвилинку, але прогрес є - вдягнули! І так протягом тижня приміряли. А сьогодні знову поїхали в оптику і мала знову за своє НІ, але уже не так категорично, то як вдягнули, то вже не верищала, а тільки головою крутила, але таки вдалося приміряти. Так шо буду потихенько пробувати уже з лінзами вдягати. І мене ще одна штука чекає - заклеювати око. О тут буде повна катастрофа:suicide:

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

    Оце "вчений секретар" просто в оправі
    http://i045.radikal.ru/1104/6e/8762cfe77dc6.jpg
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Я категорично проти
    знаю, що таке носити окуляри....
    Десь в класі 1 в мене впав зір....виписали окуляри, які я мала вдягати Тільки коли читаю, пишу і т.д....Зір виправився достатньо швидко....
    Коли в 6 класі почався катастрофічний "політ" донизу, то моя окуліст навідріз відмовилася давати мені окуляри..чого я тільки не перейшла -процедури, заклеєні очі, каплі, вітаміни, відсутність телевізора..
    Зір вона мені закріпила на 0,6-0,7 - я їй за це дуже вдячна...От майже 10 років я обходжуся без окулярів..я не кажу що мені супер...але..я сама винна, що тепер бачу гірше - компутер:girl_sad:
    мені сказали - окуляри - то костилі для очей..добре, коли ти щось зламав, і треба швидко допомогти....але коли ти їх будеш носити весь час - будеш кожного року йти за новими окулярами...
     
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    У всіх є різні ситуації. Якщо зір був нормальним і почав падати, то я теж проти зразу одягати окуляри! Треба спершу постаратись його підняти різними вправами, ще там чимось.
    Але у моєї дитини не розвинувся зір і власне окуляри будуть допомагати зору дальше розвиватись

    ---------- Додано в 09:12 ---------- Попередній допис був написаний в 09:10 ----------

    Тільки до 18! Дальше можна зробити лазерну корекцію, якщо ніц не допоможе і окуляри не хочеться носити
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    нуууу....лазерна корекція дуже нічим не краща - просто підрізають м"язи очей (повздовжні або поперечні - кому як)..а через років 7-10 цю процедуру треба буде повторювати ще раз, якщо реально не займатися своїм зором...
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Дізнатися пропускають пластикові окуляри ультрафіолет чи ні можливо тільки за допомогою спеціального пристрою спектрофотометра, простіше кажучи UV-тестера, він мав би бути в хороших магазинах оптиках, я запитував на мене дивилися як на чудака
    у Львові є UV-тестер (спектрофотометром) щоб перевірити окуляри ? це займає кілька секунд , а здоров'я очей сонцезахисними окулярами можна зіпсувати сильно.
    Можна придбати скляні сонцезахисні окуляри - вони затримують , не пропускають ультрафіолет, знайти важко, а купувати Ray Ban за 800-1000 грн і нарватися на підробку
    Чи у оптиці замовити хороші фотохромні скляні лінзи ( 0 діоптрій) у хорошу оправу, але ціна теж буде високою, будуть тулити пластик - переконуючи що він краще - не повірю без тестера
     
  20. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    а ми сьогодні пішли до окуліста на огляд (думала медогляд пройти до школи, щоб в серпні в чергах не вистоювати) і виявляється, що зір в Анастасії 0,1-0,2 Сказати, що я в шоці - нічого не сказати. Дитина перейшла в 3 клас, на початку першого був 100%. При тому, що я не замічала за нею аж такої близорукості - не зашпортується, не мружиться, не падає, малює дрібні предмети, ну тобто все нормально, не щуриться, і читає швидко. Може хто ще з таким стикався? заспокойте мене, бо місця собі не знаходжу.

    ---------- Додано в 20:21 ---------- Попередній допис був написаний в 20:09 ----------

    а, і ще бачу по запису в картці, корекцію робила лінзами -2\-2. то той "-2" це при короткозорості, так? чи про далеко- щось я зовсім запуталась