Окуляри. Носити чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем OxankaF, 10 Лютий 2011.

  1. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: Окуляри. Носити чи ні?

    Так, мінуси при короткозорості, а плюси при далекозорості.
     
  2. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради!

    Дитині через тиждень 3 роки, прийшла до окуліста на медогляд. Дали мені ті малюночки, щоб ознайомити дитину, він мені все розказав. Потім медсестра вже на відстані показувала ті малюнки, два верхніх ряди він мені тихо говорив, а нижні каже, що не бачить, я подумала, що то він лікарям говорити не хоче. В темній кімнаті лікар подивилась, і каже, що доведеться вдягати окуляри...(та ж лікарка нам і в рік, і в два, коли він сам не міг щось сказати після огляду в темній кімнаті казала, що можуть бут проблеми з зором, тим більше, що в моїх батьків є дальнозоркість і близорукість) Після того вона вдягнула йому окуляри і він вже нижні рядки мені розказав (з помилкаи, бо легко можна сприйняти літачка за ялинку, та ще й та лампа давала такий відблиск, що реально ближні до лампи малюнки засліплювало) Лікар каже, щоб окулярів не боятись, вони можуть повністю виправити зір і не буде проблем. А в мене шок...

    Тепер нам треба закапувати атропіном очі і в середу йти в поліклініку підбирати окуляри... Наскільки цей препарат шкідливий, бо почувши про перестороги лікаря стає страшно, а малий дуже не любить процедур закапування. Ті краплі якось впливають на "гостроту" зору? тобто в середу він буде знову відповідати по малюнках, чи ті каплі потрібні, щоб в темній кімнаті ще щось видивитись? Боже, купа питань, нічого не розумію...
    Можливо, хтось знає про нашого лікаря - Бойцова О.Ю, на Левандівці приймає в дитячій поліклініці, кажуть, ще в Параскевії, як людина вона мені дуже подобаєься, та і як спеціаліста хвалять. Довіритись їй? Чи краще піти на якусь сучасну діагностику, якщо так, то куди?
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Пам'ятаю, що мені в дитинстві теж атропіном очі закапували (тоді була міопія легкого ступеня, далеко не бачу). Цей препарат розширяє зіниці і відповідно буде розмитість, нечіткість зображення. Мені (я вже була в школі) не можна було нічого читати і взагалі в той час серйозно на чомусь зосереджувати очі. У той час мені не зразу виписали окуляри, а я спершу пила вітамінки і ходила на процедури в кабінет, то тоді вдалося на піводиниці підняти зір. Окуляри пізніше таки виписали, зразу надівала дивитися на дошку, а в дорослому віці уже без них ніяк.
    Наталь, для свого заспокоєння можеш ще в когось пройти консультація. І, думаю, варто було б обговорити з лікарем не тільки варіант окулярів, але й допоміжної терапії. Бо окуляри надіти - то,мабуть, найлегше, але око привикає і потім м'язи не розвиваються, відповідно покращення на самих окулярах важко чекати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Цікаво, чим капають в приватних клініках, бо мені виписали капати атропіном 0,5 протягом 5 днів перед оглядом, а в околюсі треба прийти, вони закапають, трохи почекати і вони дивляться. Пам'ятаю, бачила таке і в нас в поліклініці, що діти сидять в коридорі з очима закапаними і чекають, коли їх покличуть

    може хтось підказати, в яку клініку/центр краще звертатись???
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Оскільки дитині тільки три роки, то лікарі не дуже хочуть призначати вправи, особливо в поліклініці, але можна взяти скерування в Брюховичі, але то мамі тре побільше випити заспокійливого перед тим як займатись з дитиною. Моя з 3-х років постійний паціент Брюхович. І перший раз таки важко було дуже. На рахунок, що м'язи не розвиваються - до 4 років зір ще може не докінця сформуватись, і власне якщо в ранньому віці надіти окуляри, то можливо через деякий час можна буде слабші одіти, потім ще слабші, але в комплексі з вправами таки ефективніше полюбе.
    Моя в окулярах +4 вже нижній рядок читає :), а до того і + 5 носили, а ще до того взагалі погано все було, а ще косить обома очима, але то вже не допорівняння те що було.
    Я дуже співчуваю, що дитині потрібно в окулярах ходити, але то не кінець світу, постарайтеся це сприйняти спокійно і налаштуватись на довгі роки роботи над вирішенням проблеми зору в дитини.
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2015 ---
    Як на мене в Брюховичі, або в Леодерм на Сихові, але туди контактів не маю, але гугл може все, а лікаря можу порекомендувати Патер Адріану Якославівну
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Записались до Патер в Леодерм на наступний тиждень, чекаємо...
     
    • Подобається Подобається x 1