Онкогінекологія,чекаю на операцію,утвір яєчника

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Banderolka, 6 Січень 2019.

  1. Banderolka

    Banderolka New Member

    Весною випадково на узд виявили щільний тканинний утвір яєчника,поставили ендометріому під ?Призначили аналізи на Ca-125,HE-4,ROMA,все в нормі,призначили дуфастон,бо ще забирали поліп.влітку на огляді сказали,все гаразд.восени знову на узд вагінальному утвір,як його не бачили влітку?тепер написали тератома під ?,розміри майже ті самі,десь 2,5см.гінеколог каже спостерігати,ну як дуже будуть руки чухатися,заберем.це дослівно.А мене воно мучить,пішла до Володько в онкополіклініку,вона направила на узд в Альтернативу,там сказали,що на злоякісне не схоже,але треба яєчник видаляти,висновок-фіброма.на 2 день дзвінок-уздистка каже,я ще переглянула,це тератома.Володько призначила операцію,а я сходжу з розуму,значить,щось недобре.на мої питання сказала-може бути доброякісне,може злоякісне.можливо,хтось щось мав подібне,дякую.мені 33,двоє дітей малих
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Banderolka, мені більше, ніж 33... і дитя одне,мале..і я -" зла тьотка" , тому запитаю : як саме "сходження з розуму "допомагає вашій хворобі?
    Якщо що - я не "умнічаю". Так - страшно. Навіть дууже страшно, АЛЕ для чого я буду "посипати голову попелом" собі і своїм рідним-друзям-знайомим ?
    Мій рецепт - жити і боротись. Знаю,що зазвичай кажуть: та то легше сказати, ніж зробити.. Не ми обираємо собі камінь, проте саме ми робимо вибір - котити його під гору, чи пустити і хай він нас розчавить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  3. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Раз кажуть - видаляйте все і жийте спокійно. 7 років тому оперувала рак ШМ, мені було 29. Видаляла все, бо вертатися на ті 7 кіл пекла не хотіла б ніяк.
    Здоров'я вам на довгі роки і поменше накручуйте себе, бо наші нерви "ідять" нас швидше за наші хвороби.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Banderolka

    Banderolka New Member

    дякую,Вам теж здоров'я)ще не знаю,що саме видалятимуть,яєчник точно,я так зрозуміла,що це залежить від експрес-гістології
    --- дописи об"єднано, 7 Січень 2019 ---
    і ще,після операції все кажуть пацієнту,чи щось можуть приховати?
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Banderolka у вас буде виписка наруках. З моєї практики - так, кажуть все . Навіть детально, якщо розпитуєтесь.
     
  6. Banderolka

    Banderolka New Member

    А скільки днів чекали гістологію?і ще-чому видалили все?це хіба не вирішує лікар під час операції?хіміотерапію проходили?
     
  7. kamaliya

    kamaliya Member

    я б всім рекомендувала на Гашека неробити операції молодим особам!!!операцію робили в 2010 р, розхльобую результати по сьогодні!
    Робив професор, взяв шалені гроші на той час, а зробив так ніби мені 70+ і на пару років життя зійде!!
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @kamaliya ви краще напишіть якого саме лікаря не рекомендуєте (прізвище), бо онкологічна лікарня, якщо я не помиляюся, у Львові лиш одна. Тож вибрати лікарню не вийде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, які шанси при рецидиві онкології яєчників (мама чоловіка знову захворіла)? Вперше 7 років тому була операція (видалили яєчники) + хімія. Зараз знову пухлина. Призначили хіміотерапію лише... Дуже переживаю чому спершу не роблять операції. Деталей аналізів не знаю, бо то була телефонна розмова.
    Дуже потребую позитивних історій....
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну от такі терміни рецидиву і є середні по палаті.
    Є багато причин чому можуть не робити операцію. Власне де пухлина, яйників ж уже нема.
    Співчуваю. Напишіть ім‘я свекрухи.

    Моліться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Пухлина в черевній порожнині... Є метастази...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Того й не ріжуть, напевно. Бо там треба різати в багатьох місцях, потім злуки, може виникнути кишкова непрохідність. Ну але це такі думки, лікаря треба питати чого не оперують.
     
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Наскільки я знаю, хімією намагаються зменшити розміри пухлини, так легше оперувати. Не впадайте у відчай, моліться, надія завжди має бути, от просто все віддати в Божі руки, Йому краще знати як краще для нас.
     
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Не знаю, чи це позитивна історія...
    В моєї мами фіброма розміром з невелику грушку, вже більше 10 років (виявили в віці 38 років). Багато досліджували, консультувались... У мами давній діабет і ризики операції, по суті, є щодо післяопераційного стану, як той діабет може вплинути...
    Свого часу вже думала видаляти "оте все", знайшли лікарку в Києві... та напередодні мамина гінеколог якось впевнила, що зараз на ризики йти не варто, моліться, живіть, спостерігайте.
    Так мама і живе, спостерігає. Розміри всі роки стабільні.