Онкологія грудей

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем labisqwee, 9 Червень 2017.

  1. lecpoir

    lecpoir Member

    Прийшов час ретельно перечитати дієту та рекомендації, щодо способу життя у цій ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. lecpoir

    lecpoir Member

    Все заплутано, ніякої конкретики...
    20 січня їду в Київ в клініку LISOD на консультацію та додаткове обстеження.
    Потім розповім.
    Дівчатка, не мовчіть і не чекайте.
    Це Ваше життя і воно для Вас найцінніше!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    успіхів вам! я в тих аналізах нічого не розумію. В Києві є ще якийсь Інститут Раку. я знаю мого родича аналізи туди відсилали, які в нас не роблять. Попитайтеся, будь ласка, і за ЛІСОД теж. в Ізраїлі нам казали, що укр ЛІСОД - це ніяка не ізраїльська клініка. Але я нічого не стверджую.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. lecpoir

    lecpoir Member

    Вирішила підготувати свій організм до хіміотерапії, яка почнеться десь за місяць-півтора. Буду вдячна за корисні поради. Можливо це дієта, спорт, йога чи басейн і т.п.
    [​IMG]
     
  5. AgnieszkaRoz

    AgnieszkaRoz Member

    Доброго дня,
    випадково прочитала вашу історію. Я навіть не зі Львова, але люблю перечитувати цей форум, такий затишний.
    Хочу побажати вам швидкого одужання. Я за вас почала молитись семиденницю до Анни-Марії Таїджі, яка є покровителькою онкохворих і знаю, що все буде добре. І ми з вами ще всі тут порадіємо, коли все закінчиться.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. lecpoir

    lecpoir Member

    Дякую!
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @lecpoir якщо ви ще заходите на форум напишіть, будь ласка, як ви зараз? Ви їздили тоді в ЛІСОТ? Яке ваше враження про цю клініку? Що ви робите зараз, щоб не було рецидивів?
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, для мами подруги треба знайти телефон Ковальчука Ігора Васильовича (головн.лікар Львівського онкоцентру, Сихів вул. Гашека). Може хтось має? Чи реально до нього потрапити? Чи хороший лікар? Вони не львівські, з іншої області. Порадили його і дали направлення в Києві. Хочуть записатись до нього, а телефону не мають. Скажіть щось!
     
  9. amilum

    amilum New Member

    В моей семье случилось большое горе – недавно от рака молочной железы умерла моя мама. Болезнь продолжалась полгода, и в последний месяц боль была невозможной, мы вынуждены были искать способы борьбы с болью. Вместе приняли решение обратиться за помощью в хоспис. В нашем районе недавно открылся частный Долир https://dolir.com.ua/uslugi/. Все, с чем пришлось столкнуться в последний месяц, у меня вызывает просто восхищение перед работой врачей, медсестер, санитарок и всего обслуживающего персонала… Сплоченный коллектив, готовый оказать любую профессиональную медицинскую помощь. Они сделали все, что бы облегчить страдания дорого человека! Были с ней до конца.