Опитування

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Mykola Mykolaychuk, 7 Липень 2021.

  1. Mykola Mykolaychuk

    Mykola Mykolaychuk New Member

    Всім привіт.

    У мене свого часу з’явилась ідея - створити сайт на кшталт Megogo чи Netflix але з контентом для дітлахів. Планую на той сайт викладати казки різних народів світу різними мовами.

    На мою думку казки є кращими у виховному процесі дитини аніж мультики з телевізора. А коли вони будуть ще й озвучені різними мовами - то взагалі прекрасно :)

    Тому я створив декілька пробних відеороликів і сайт, де можна їх переглянути і залишити свою думку.

    Якщо ви маєте 20 хв вільного часу - прошу переглянути його і написати що думаєте.

    За пройдене опитування протягом двох робочих днів отримаєте грошову винагороду у розмірі 50 грн.

    Кількість місць є обмеженою - лише 100 чоловік. Проходити опитування можна лише 1 раз.

    Для того щоб зареєструватись на опитування перейдіть, будь ласка, на registration.faily-taily.com і там же все буде розписано.

    Буду вдячний якщо розповсюдите це посилання серед своїх знайомих.

    Дякую!

    При виникненні будь-яких питань сміливо пишіть сюди. Я намагатимусь відповідати якнайшвидше :)