опущення матки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 23 Вересень 2010.

?

Чи допомогли вам вправи при опущенні стінок матки?

  1. Так ,допомогли за період до 3 місяців.

    0 голосів
    0,0%
  2. Так,допомогли за період від 3 місяців і більше.

    0 голосів
    0,0%
  3. Ні ,не допомогли.

    0 голосів
    0,0%
  4. Ні, допомогло хірургічне втручання.

    0 голосів
    0,0%
  1. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    При опущенні матки роблять операцію (підшивають стінки матки). Це коли вправи і грудне годування не допомогло.Правда після такої операції лікарі рекомендують кесареві роди.
     
  2. wasluva

    wasluva New Member

    Відповідь: опущення матки

    Привіт дівчатка! Хочу поділитися з вами і своєю проблемою, може хтось шось підскаже! Рік тому я народила свого коханого синочка, роди були не легкі, я дві години тужилась і синочок ніяк не хотів виходити, тому зразу після пологів лікар сказав що в мене дуже слабка шийка матки і мені потрібно робити конізацію шийки матки, но то після того як я закінчу годувати грудьми, я дуже уваги цьому не придала, бо я маю свого гінеколога якому повністю довіряю, і після пологів саме до нього я пішла на перевірку, тоді в мене просто була маленька ерозія, яку я вилікувала, а десь через 10 місяців в мене виявили опущення шийки матки, мій гінеколог сказав що то через тяжкі роди і через те що малий важкий і я його часто ношу ну і зато мязи ослабли, нічого страшного не має, але зайнятися собою потрібно, бо ще молода ну і другу дитинку хочеться:girl_yes: Він мені порадив по перше менше носити малого, по друге сказав робити вправи Кегеля і робити саморобні шарики з марлі і по інструкції комплексину(здається так називається)тренувати мязи. Вже місяць пройшов як я мала цим займатися, вправи Кегеля роблю, а от з шариком ніяк не виходить, зроблю замалий то його не відчуваю, а завеликий не зручно, і мені не дуже то приємна ота процедура,маю зараз показатися лікарю, а результату нема, тут начиталася в інтернеті шо цими вправами не дуже то і можна підтягнути шийку, а на операцію не дуже хочу іти(хоча лікар сказав що якщо не лікувати то операцію потрібно буде робити):girl_impossible::girl_impossible::girl_impossible:
     
  3. kerosinka

    kerosinka Member

    * - а як цю кульку з марлі робити, і як нею користуватись, чимось змащувати/змочувати? напишіть будь-ласка детальніше. і чи допомогло Вам це? бо також стикнулась із проблемою опущення, роблю вправи, але ефекту не помітила, можливо через те, що роблю не регулярно,інколи забігаюсь і забуду зробити...

    я багато інформації перечитала про вагінальні кульки, але не наважуюсь спробувати... можливо хтось користувався? напишіть відгуки будь-ласка.
     
  4. nataliabud

    nataliabud New Member

    Привіт! Можливо хтось знає, я чула що є такі бабки які піднімають шлунок, можливо і з маткою таке можна зробити?
     
  5. Amorina

    Amorina Amorina

    Усім привіт!
    Розпочну з того що народила малюка 1.5 місяці тому.. все було б нормально і організм продовжував би далі відновлюватись ,якби я ,вставляючи свічку,непомітила б що мені щось заважає її просунути глибше. Відразу пішла до лікаря,яка виявила опущення передньої і задньої стінок матки. Сказати що у мене був шок - нічого не сказати,одним словом паніка. Лікар сказала що потрібно робити вправи (без хірург.втручання...-підшиву..)і наче все минеться - матка підтянеться.
    Дівчатка,поділіться, будь ласка, досвідом хто зтикався з цією делікатною проблемою; чи допомогли вам вправи і через скільки часу? Можливо якимось іншим чином лікувались?
    В душі коється щось страшне. Хочеться для малюка і чоловіка здоровою бути мамою і дружиною. .а тут як не одна проблема то інша (після родів погано скорочувалась матка..постійно кололи окситоцин щоб виходили виділення). Доречі, як зреагувала на це ваша друга половинка..? (це ж поки матка назад непідтягнеться і без інтиму лишались?)