Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Хто був на концерті Вакарчука нині, поділіться враженнями! :) А то мої батьки щось дуже жаліються: і почався концерт пізніше від оголошеного часу, і дуже погано було їм чути (бокові сектори). Ми ходили на Дзідзя, то звук був відмінний.
     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    А ще скажіть, на парковці біля стадіону, машини не дозволяють ставити ? Ми проїхзджали повз КК, то на узбіччі повно машин, невже на всіх місця не вистачило :girl_crazy: ?


    Ми, після аквапарку, поїхали до сестри .Там, випадково, у гаражі, серед купи "нужных вещей", знайшли свій тостер, котрий подарувала моя подружка, який я потім віддала мамі і мама як виявилося віддарувала його сестрі. Ми тостер як знайшли :girl_haha: , відмили і привезли додому. Вечеряли смачними тостами з полуничним джемом :nyam2:.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    :ed4d70def841dc74b57
    Ми! Мегадрайв! Дійсно почався майже із двогодинним запізненням, а ми ще й з Яркою, змерзли, вже нічого не хотілось... Але коли заспівав Славко, я і забула що так довго чекала, такий шквал емоцій! Зі звуком дійсно було щось не дуже, на Дзідзю чіткіше було чи що, але оскільки всі співали то також не звертала уваги. А живі емоції зі сцени, море рук, спів хором кожної пісні, ніякий диск не замінить. Як добре, що невзула каблуки, так наскакалась.
    Два ряди нижче нас сиділо зо пять сімейних пар поза 50, як вони гарно бавились - танцювали, співали, я дістала естетичне задоволення, спостерігаючи за ними! Отакі стопроцентово молоді душею!
    А мені хіба було мало отих його старих пісень, моєї молодості, їх більше люблю, ніж з останніх 3 альбомів.
    Щодо парковки, то з боку дороги з Сокільник перекрили заїзд, можна було добратись з обїзної чи з боку автовокзалу, ми приїхали якраз впритик і було ще багато місця, де запаркуватись.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Все мега-бомбово, драйвово і чудово!:clapping:

    В мене квитки були в 1 фан-зону, а фактично протанцювали весь концерт біля пульта звукорежисерського(нас туди забрали від натовпу), то звук там і видимість сцени були чудові.
    Відпрацювали хлопці три години безперервно, гітарист їх це взагалі ЧУДО,а пісню Обійми, притримали ОЕ на сам кінець, коли вже народ практично верещав за нею:girl_crazy: Зустріли всіх-всіх-всіх, крім чомусь посиденьок ггг, так що тусовка була чудесна, ще і погода виправилась.
     
  6. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    І я була! Давно не отримувала стільки позитиву від концерту. Була в другій фан-зоні, відразу біля огорожі. Видно було чудово, і чути теж. Натанцювалась, як ніколи! Співали всі, незалежно від вікової категорії.
    Пригадалось, що вперше була на концерті ОЕ 12 років тому!!!
    А ще, сподобалось, як організували фан-зону з зелено-білими кульками, і спалахи фотоапаратів та телефонів, виглядало, ніби зоряне небо.
    не знаю, на скільки це правда, але чула як люди говорили, що концерт почався пізніше, бо не всі встигали вчасно добратись, то затримували, щоб посходився народ.
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Людям нужны легенды:girl_crazy:
    Потім викладу відео, трошки назнімала.
     
  8. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Воно то так, але шукала відео з концерту, і знайшла щойно статтю в інтернеті, з посиланням на ТСН, де Вакарчук заявив, що не вийде на сцену, поки не прийдуть всі, хто купив квиток...
     
  9. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    це правда. тому і офіційно перенесли концерт на годину пізніше, а нашому народу все рівно по барабану, в 9 год ше собі в розвалочку заходили. то мене взлило страшно. а ше гори пива-сухариків-чіпсів, так ніби наїстися прийшли. ну але то таке.

    я особисто кайфанула так, що досі відійти не можу :girl_tender: і хоч до останнього сумнівались чи йти мені в моєму стані, та все ж ризикнули з умовою, що якщо раптом щось, зразу до хати. яка там хата, скажу я вам :girl_crazy: почувалась прекрасно, бо від такої енергетики, музики і краси навколо просто не могло бути інакше. і хоч не стрибала до упаду і не співала до зриву горла, як зазвичай було на концертах, та все ж отримала нереальне задоволення!

    нині, користаючись погодою, плануєм вивести малу в парк культури. та-та, вже приїхала моя блондиночка і мені вже нема коли скучати :connie_pull-pigtail

    всім гарної і теплої неділі!
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    А мені пощастило - зустріла Mokka та olena, з останньою навіть побалакала:girl_yes:
    Чесно- якесь двояке відчуття - або народ такий неорганізваний, або попереджений, але коли після 1.5 годинного чекання пішла гуляти стадіоном, то народу йшло і йшло ще більше, ніж на час, проставлений у квитку 19.30, незнаю чому так, але якось негарно. У порівнянні з тим-таки Дзідзьом стадіон повністю заповнився за 45 хв, теж трохи чекали, але ж не 2 години!
    Ну він же мега, не може виступати перед незаповненим стадіоном. Але емоції, які він дарує варті того, щоб почекати. Він без перестанку танцював і стрибав увесь концерт, дивлячись на нього неможливо було сидіти!
    І зірочки, частиною яких були і ми
     
  11. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    А коли то перенесли на годину пізніше? То десь писалося, казалося? Концерт дійсно почався досить запізно. Встигла промерзнути до кісточок. Простояла пів години в черзі за чаєм, а чаю і кави не було. Трохи то взлило. А загалом концерт супер, куча емоцій, вразила велика кількість людей, з трибун все виглядало дуже захоплююче. Я сиділа напроти сцени, то звук був чудовий. тА пісня "Обійми " була остання?
     
  12. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    про час повідомили по Львівській хвилі, де і Славко давав інтервю, і я там була, о була я підняла на ноги весь задній ряд, бо то не діло сидіти і слухати, єдине коли я дуже голосно просила пісню "На небі", то мені жіночка зробила зауваження, щоб їм не заваджала, о людоньки, то концерт на стадіоні, а не оперний...До діла чути,, ну я усвідомлювала, що це не так буде як вдома, але о той дух і т.д. супер, я б навіть ще піздніше почала той концерт, супер було коли вже стемніло...ну що вам сказати зараз я зі своїм голосом не дружу...але хочу ще і мені мало було тих годин

    ---------- Додано в 14:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:05 ----------

    більше того , як мої колеги говорили, що я налаштувала зі Славком особливий звязок, бо навіть не памятала, що він співав всі мої пісні на прохання)))))я була в трансі, я реально мала особливий з ним звязок вчора, навіть обурювалась , що він не співав нових хоча все він проспівав)))). Пи.Си. спец енергетики не спожиткую))))
     
  13. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Ну такий в нас народ, одні не встигають, бо працюють в суботу, або маршрутки переповнені, і доїхати важко, а інші - бо керуються стереотипом, що "і так вчасно ніколи не починається"...
    Молодець, "віддавався" на повну. А коли він вперше зняв сорочку, то купка дівчат, що стояли поруч, так "запищали", що думала - оглохну !! :)
     
  14. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    дуже влучно... як на мене, це дуже непорядно. написали на квитку 19.30 - будьте добрі починайте в тій годині.
    і поганий звук... ну чому на концерті Дзідзя могли виставити звук по-людськи, знаєте? бо дбають про своїх слухачів, а не бабло косять.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    та ну, завжди концерти починаються з запізненням. Тим більше я читала також, що Вакарчук сказав-поки не зайде остання людина з квитоком концерт не почнеться. А те, що люди так довго йшли-оце якось дивно, та я би гнала на концерт ОЕ!!!

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    це такий жарт? Бо уся "творчість" Дзіздя- то таке косіння бабла на фактично примітиві... Це звичайно НМСД. Я взагалі дивуюся, що в того Дзідзя апаратура кажуть дуже хороша (звідки?? Тільки з'явився, а вже гроші шалені на таке є...). І взагалі якось дивно порівнювати ОЕ і Дзідзя...
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Ну бо якщо б приходили вчасно всі, то не починались би концерти з запізненням. Я розумію пів години, година - максимум, а 2 то вже перебор, хіба якісь обставини непередбачувані.
    А після таких заяв, "поки не зайде останній глядач" ось ті глядачі і не поспішали. А почали б вчасно, ну то на наступний раз трохи швидше люди збирались. Мені було б неприємно якби я приїхала раніше, а чекали би всіх хто запізнюється.
    100%.
    За ті години що чекали хоча б вже звук відрегулювалю, а так...сумно.

    Ще скажіть він артистів з Голосу Країни з собою не привіз? Бо бачила що в деяких містах і вони виступали.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    від чого сумно??? От мені сумно, що я не була там, дуже сумно, на жаль не змогла. Писати про якість звуку , не будучи на концерті, абсолютно не варто. Я в неті читала, що і в сусідніх селах було чути Вакарчука. А те, що комусь не сподобалося-та то завжди так було, є і буде. Я жодного разу не вийшла з концерту Вакарчука не вдоволена навіть на грам, бо там така енергетика і віддача, яке там кошення бабосів і не думання про слухача?? Та він на сцені душу з себе рве... А колись пригадую як П. Табаков після концерту ОЕ теж казав, що щось звук не дуже, ще щось. А сам десь зайшов на хвилинку-з його слів. Я то дуже запам'ятала, бо я була абсолютно не згідна, бо не чула там ніяких недоліків. А от є в людей риса така-знайти таки щось. Ясно що може ще тому , що і настрій такий був, що не чуєш якихось дрібних недоліків, але в тому і вся краса артиста-заполонити серця своїх шанувальників Справжніх!
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    Ні-чо-го собі! Я би вже не чекала, просто не могла б. Жах.
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (5)

    ми також запізнилися, бо мали повноцінний робочий день (до 18:00), потім ще мусили поїхати додому перевдягтися , а ще нас ввела в оману одна колега, в якої чоловік працює на Арені, сказала, що розігрів буде, і що він триватиме годину-півтори. Якби ми знали, що розігріву не буде, не їхали б переодягатися, і відповідно не запізнилися б. Але вийшло так, що ми приїхали якраз до першої пісні і нічого не пропустили.
    - ми були в першій фан-зоні, чути було відмінно, видно все, що відбувалося на сцені - ще краще, а скільки місця, щоб танцювати!!! А енергетика і драйв, що випромінював Вакарчук!!! Не пам"ятаю, коли востаннє так відривалася!
    А багато колег було на концерті Дзідзя, сиділи в різних секторах стадіону, і всі, як один, скаржилися на якість звуку. Ще казали, що були сектори, де було чути тільки баси.
    Так що це, напевне, не від апаратури залежить, а від акустики стадіону.
    -:khomyak::khomyak::khomyak: