Організація концертів ОЕ

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Ірка-Шкірка, 2 Червень 2013.

  1. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Може ще підкаєете, коли б квитки краще замовляти?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    @Burchenyatko, дякую що підняли цю тему, тепер я знаю що зроблю з заначкою - зберу свою компанію мамаш-декретниць і будемо згадувати студентські часи на концерті ОЕ:haha:

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. magic

    magic Well-Known Member

    А не знаєте коли поступлять у продаж квитки?
     
  4. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Бачила на kasa.in.ua вже є ціни, от думаю, чи то не зарано тепер замовляти...

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Burchenyatko
    Якщо Ви з компанією не боїтесь скупчення народу і з Вами не буде вагітних і дітей, раджу обирати фан-зону. В ідеалі - першу.
    Були на різних концертах в різних фан-зонах, для себе визначили, що якщо йти, то тільки в першу фан зону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Є вже на Каса. І фан зона 850, ІІ фан зона 550. Всі інші місця, наразі, не відкриті до продажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Плануємо бандою дорослих і покищо не вагітних
    Я просто ніколи так заздалегідь не замовляла, тим більше через нет. Але, мабуть, варта спробувати)))

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мдя, напевне, скоро на концерти ОЕ квитки будуть вартувати, як на бокс Кличка - від 1600 до 60000 євро.:girl_crazy:
    Принаймні, бачу, організатори до того прагнуть.
    Я минулого року концерт ОЕ пропустила власне через те, що, як на мене, організатори трохи підзажерлися.
    Цього року, бачу, ще більше ціни підняли.
    Порівнюю з цінами на концерт пам'яті Скрябіна. Порівняння не на користь ОЕ, при тому, що організатори концерту-реквієму цілком могли зіграти на обставинах і тому, що такого вже більше ніколи не буде, і розраховувати, що люди все одно підуть, але ціни на той концерт були доступні для всіх.
    Чи то тільки мені здається, що 850 грн для середньостатистичного українця - трохи задорого?
    І так, я в курсі, що в секторах будуть дешевші квитки, але, особисто для мене на концертах ОЕ сектор і фан-зона - це просто непорівнювані речі.
    При тому, що у фан-зоні місце під сонцем треба собі ліктями робити та приходити заздалегідь, і через це ще довше чекати виходу Вакарчука, який зазвичай відбувається з серйозним запізненням.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я і не йду, бо то вже занадто такі ціни лупити. Зажерся Океан Ельзи....Сумно, що так є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Привіт! Потребую поради)
    На концерт йдемо з малявкою 2.4, в людних і шумних місцях почувається комфортно.
    Завжди була тільки в першій фанці, і зараз би йшла туди, ззаду місця достатньо, не штовхатимуть, але на сайті пише,що вхід з 14 років. Це мається на увазі самостійний,без супроводу дорослих? Завжди бачила малесеньких дітей на концертах. Хтось був з дітьми в першій фан-зоні?
    Ну і щодо секторів, який краще брати? Які там нюанси? Жодного разу не була,навіть не уявляю що там і до чого
     
  12. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Може комусь буде корисно, вже все дізналась) Щоб пройти з дитиною до 14 років в фан-зону, треба просто написати заяву,що несеш за неї відповідальність і не маєш притензій до організаторів в разі нещасного випадку.
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То що в ОЕ знову сольник на Арені? Я в шоці)))):girl_crazy: Мені одній здається, що варто зробити хоч мінімальну перерву між турами і дати людям трошки відпочити від себе...Тільки не кидайте тапками. Я їх люблю, але то вже злегка перебор.
     
  14. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ха, і мій чоловік сказав, ШО ЗНОВ? Певно дійсно варто зробити перерву... Доречі щодо цін, то виходить, що дшевше поїхати в Тернопіль на їх концерт.. Зажерлись.. Піду до батьків на їх концерт(в Зубрі прекрасно все чути).
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2017 ---
    Написала тут, і загорілася... Може то поїхати в Камянець-Подільський на концерт + екскурсія... Квитки в 1 фан зону 350грн) У Львові певно люди багатші(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я думаю то не Вакарчук зажерся, то наші організатори, скоріше за все. Та Арена більше пуста, ніж зайнята, от і деруть бабло при кожній можливості...
    Я би теж хотіла піти, але жаба давить викинути півтори тисячі на вечір.
     
  16. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    а мені не щастить з їх концертами.. минулого року вони у Львові виступали 11 червя - ну а ми на своєму весіллі:girl_crazy: не переносити ж)))а цього року , дасть Бог я в час 17 червня вже буду з пузом під ніс:girl_crazy: ризиковано напевно туди іти..
    от і не судьба називається)) але послухавши вас дівчата, від цін волосся точно дибом стає..:girl_blush2:
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    появилися квитки в 3 фан-зону по 350 грн.
     
  18. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я на концерти ОЕ вже двічі ходила вагітною на 6-му місяці - ми обирали нижню трибуну навпроти сцени (9А здається), для вагітних таки краще, щоб була можливість сісти, підкріпитись чимось теплим. Були майже до кінця, це все залежить від вас, як будете саме в той день почуватись. Мені було досить комфортно, дитина себе теж добре почувала, при тому, що авто стояло не на самій Арені, а аж на Ашані ;-). Бачила також щороку багато вагітних на концертах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member