Організоване життя

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем solana rok, 6 Серпень 2015.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Не можу знайти теми, якщо є така направте будь ласка.
    Хотілося б дізнатися чи є на ДП такі, хто любить все планувати і організовувати. Яким органайзерам, щоденникам чи ПК-програмам ви надаєте перевагу?
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Подорожі, ремонт, забаганки на майбутнє - це все в еверноуті.
    Щоденный to-do list пробувала вести в wunderlist (на телефоні). Це було зручно, коли ходила на роботу. Зараз я вдома, тому знайшла маленький щоденник і пишу в нього.
    Домашній бюджет заповнюю в таблицях
    Ще є зовсім маленький записничок, який завжди зі мною. В нього записую свої бажання ("поїхати в Італію", "схуднути", "з'їсти морозиво ))) ")
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Для домашнього бюджету просо зробила таблицю в ексель. Справи домаші на щодень стараюсь розписати на тижденьу звичайному паперовому щоденнику. Подорожі та відпочинок - в основному ексель ( фінансово) і усяка інформація щодо міста - типу памяток - у ворді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж
    Поточні щоденні плани в календарі на телефоні.
     
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    В мене:
    Evernote - домашній органайзер: рецепти, фото-перелік всього барахла в ящиках в кладовці, каталог моїх орхідей +графік їх цвітіння-підживок і т.д, інфа для роботи, інфа малій для школи
    На холодильнику -розрукований календар на поточний місяць з великими клітинками для записування. Дуже зручно, всі вписують туди свої плани, зразу видно, що хто запланував, і як підігнати свої справи. В папці поруч є роздруковані всі листки до кінця року, тобто якщо сьогодні я згадала, що в лютому закінчується угода, то в папці зразу на 2 лютого вписую *поновити угоду*
    Для сімейного бюджету- окрема програма
    To-do-calendar planner -програма в телефоні, якщо на ходу треба записати якісь зустрічі чи плани
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Ого...які ви всі організовані :)
    Я тільки веду сімейний бюджет на телефоні, програма " Журнал расходов" - дуже зручна. І....все...))
    А що можна щодня записувати?

    Моя подруга теж дуже організована. В них все заплановано, і ніщо не може завадити планам) . В четвер - прасування, в п’ятницю - прибирання та зустріч з друзями, в суботу - закупки та дача. Тому я точнознаю, що в четвер вона з 18:00 і до 20:00 ( умовно, звісно ;)) прасує))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    ділові зустрічі, зустрічі з друзями, візити до лікаря, зустрічі малої (тепер не виникає ситуації :*мама, я домовилась завтра на 16 год бути в когось-там, відвезеш мене?*, а в нас з чоловіком купа справ до 22 год), різні господарські справи, пишу коли і які договора закінчуються, річниці весілля/ дн/ ін. важливі дати друзів, знайомих
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Класна ідея!
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мені еверноут дуже голову розвантажує, коли треба "взяти на замітку" якусь ідею, пораду, плани, необхідні покупки: у мене там купа тематичних списків, які постійно редагуються, і відчуття, що я нічого не загублю і не мушу то в голові тримати, а деякі списки - то просто скарбнички)
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    о, це моя мрія, + до того вписати заздалегідь сезонні справи, які щороку повторюються, і про які часом забуваєш і потім то або не зроблене, або "неочікувано навалилось"))) може Ви то вже маєте, а я наразі працюю над таким річним списком.
     
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я подивилась той Еверноут. Це типу нотатник? В мене в стандартних програмах на телефоні є нотатник і календар. Мені їх цілком достатньо. Чи в Еверноуті є ще якісь цікаві і корисні функції?
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    туди можна зайти з будь-якого пристрою, є мітки, можна встановити додаток на браузер і зразу закидувати щось з нету, записи у вигляді фото, аудіо, можна пересилати те, що у Вас там є, можна налаштувати при включеному GPS, щоб в певному місці нагадував вам (наприклад, якщо ви опинились в господарському магазині - список необхідних там покупок).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  13. я користуюся Bogushbook - організація життя на 10 років вперед і до кожної години щодня. Корисна штука, дуже допомагає досягати цілей.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Оо думала мене вже не здивувати нічим, а можна детальніше?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    Для організації сімейного бюджету ми використовуємо програмку Домашні фінанси на сайті homefinance.com.ua дуже зручна програма, одразу видно що і звідки взялось і куди потратилось. Тепер стали економніші і завбачливіші) і краще запамятовуємо скільки і де потратили.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  16. Bogushbook - це органайзер від компанії Bogushtime, яка займається допомогою в організації часу.
    Це ціла система тайм-менеджменту, яка допомагає визначити цілі в житті, у всіх його сферах, і досягати їх одночасно. Важливо особисто для мене, що це не діловий щоденник, а в одному місці можна вести все що стосується і роботи, і сім'ї, і особистості, і всього -всього що нас оточує. Це дуже зручно і дає дуже хороші результати, правда зовсім не дешево.
    Детальніше Планировщик времени BogushBook | Компания BogushTime Technologies
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ну бачу він на рівні з молескінами і файлофаксами. Я користуюся трохи схожим від ПланЄ, деякі розділи сама доробила.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Довго шукала додаток на цю тему. Дуже сподобався aCalendar - Android Calendar – Програми Android у Google Play Такий календар. Там можна всі свої плани записувати, можна ставити їх повторення періодичне, позначку днів народжень, можна ставити нагадування на якусь подію. Головне, що інтерфейс простий і функціональний. А для бюджету то Finance PM Finance Manager – Програми Android у Google Play.
    Попробую, ще додатки, про які ви пишете. Мені це дійсно треба, бо я як народила дитинку, то нічого в голові не тримаю, все забується і так часу мало, а як проявляється він, то не знаю до чого взятись)
    Для нотатків користуюсь "швидким блокнотом"
    Ще маю "фотокаталог", там фотографуєш одяг, сортуєш його по сезонам і по іншим критеріям, які ти вибереш. Що до чого я спочатку не розібралась, але іншого подібного додатку на андроїд не найшла. Але воно таки зручно, не ритись в шафі, а мати все в телефоні, так і одяг а магазині зручно підбирати, треба лише багато часу потратити щоб пофоткати все.

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2016
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мене нервувала, що всі оглядали мій список. тому я все перевела в датований щоденник А5, який заповнила ще 1 січн на весь рік і манюсінький блокнотик, що влізає в будь-ку кишеню дл покупок. всі решта плани і роздруківки займають забагато місця, магніти малий з холодильника здирає, щодинні ритуали мені не треба нагадувати, в мене вже біологічний годинник і нагадувалка спрацьовують автоматично.
    ага, я крутого телефона з програмками не маю, думаю, дл таких людей евернот найкращий варіант
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Я використовую записник OneNote - вдома на компі, поза домом на телефоні
    Створюю там собі завдання на місяць, тиждень, день у вигляді списку. Виконала, поставила галочку. Не вдалось щось виконати - переношу на наступний день чи раз
    Мені зручно!
     
    • Інформативно Інформативно x 1