Організоване життя

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем solana rok, 6 Серпень 2015.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А є там якась функція підбору комбінацій, чи суто перелік? Можете сказати точну назву того додатку?
    Дівчата, може ще хтось користується такими органайзерами-каталогами для гардеробу, порадьте програмки.
     
  2. maavka

    maavka Well-Known Member

    "Фото каталог" Фото каталог – Програми Android у Google Play
    Там ти сам вибираєш три параметри сортування (і пошуку) одягу. Одне вже заповнено порами року. А два інші сам вписуєш. Я одне по кольору сортую, А інше, що саме за одяг - куртка, гольфик, плаття. І якщо я хочу наприклад плаття, то тиснуть на то слово і програма показує мені всі плаття, хочу саме червоного кольору, вибираю це і воно відсортовує саме такі плаття. А якщо я хочу просто що не-будь червоне то просто тиснуть на червоне і т. д. Там є ще pro версія що поновлюється, там трошки більше можливостей, більше тих сортувань. Але інтерфейс якось не сподобався, не то що я хотіла, хоча вони таки трошки спрощує гардероб, якщо він маленький. З дуже великим гардеробом замахаєшся то все заповнювати. Я сподіваюсь на оновлення, якщо сподобається може і платну версію куплю, вона лише 50грн, там помоємо український розробник.
    Шукала на цю тему, на жаль тільки один цей органайзер найшла

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я все таки погано шукала, є і інші додатки. Наприклад Wardrobe – Програми Android у Google Play , набагато кращий ніж фото каталог. Треба просто добре шукати:)

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та, я вже теж дещо нашукала, випробую, напишу.