Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене є такий, що знизу деревяні перетинки, бо ліжко теж піднімається. Можу подивиттся завтра на фірму виробника.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в нас під самим матрацом є фанера і дерев"яні планки по фанері, їх вроді 4 шт впоперек і 1 чи 2 поздовж, а по краю тої фанери є дерев"яна ніби рама до якої прикріплений матрац на фанері і той механізм

    буду вдячна
     
  3. yurec

    yurec New Member

    image-10-1.jpg
    Ортопедичний матрац Стандарт на каркасі, Ортопедичний матрац ось те що вам потрібно
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2015
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене пише ВІКА. Український виробник.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ми такий бачили, він нам не підійде бо нема до чого прикріпити підйомний механізм, хіба ще самим доробляти знизу планку широку
     
  6. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Я щось не розумію чому Вам не підходить звичайний матрац... у нас теж ліжко з підйомним механізмом і все ок....
    Отаке
    uploadfromtaptalk1447103574108.jpg
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Аналогічно.
    В нас такий ж мехагізм. Матрас ортопедичний матролюкс женева. Чи в вас якась особлива конструкція?
     
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в нас матрац прикріплений до дерев"яної основи, а основа до механізму, а тут на фото є окремо основа під матрац, на яку матрац просто кладеться
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    думаю, що мав би підійти, вже знайшли що їх виставковий зал є на дж. вашингтона
    дякую.
     
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    мої свекри робили на замовлення такого плану матрац. знаю , що десь на галицькому перехресті замовляли, а де саме не підкажу, хіба в них Запитаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. matviiv

    matviiv New Member

    якщо не секрет де замовляли матрац і скільки коштує
     
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ціну зараз не підкажу, бо ми встигли взяти по акційній, зараз напевно інша ціна вже, дивіться тут Главная
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчатка, хто має матраци харківської фірми Коме -Фор ( Come- For ) , як вони по якості . Цікавлять Кокос - високої жорсткості . І взагалі відгуки про цю торгову марку !!!
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2015
  15. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Маємо отакий матрац Загалом не дуже задоволена. Чи то сам матрац не такий хороший, чи недобре підібрали його, але встаємо змучені, спина болить після сну. Думаємо над заміною.
    Можливо, інші їх матраци (дорожчі моделі) кращі.
    П.С. Користуємось близько 2 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Вам незручно спати, затвердий ? Бо я шукаю зараз для дітей в двох-поверхове ліжечко, то мені важливо орієнтуватися ???
    Чи він зберіг свій вигляд, чи вже "провалюється " ???
    Я дивилася на отакий і отакий , важко зорієнтуватися. Ми маємо від фірми Велам з кокосом , але купували ще 4 роки тому. Задоволені дуже, але подивилася на сайт, то зараз той матрац подорожчав втричі :girl_crazy: То односпальний в два рази дорожчий, як колись наш двохспальний.....
     
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    По твердості матрац такий же, як той, на котрому я спала, коли з батьками ще жила. Але у батьків італійський. Тоді висипалась добре, проблем ніяких не було.
    Матрац Come- For ніби і форму за цей час зберіг, і якихось суто зовнішніх ознак того, що він вже використав свій "запас міцності" нема, але від самого початку спати на ньому було незручно... Спершу я думала, що то просто через зміну матрацу, що він новий, я не звикла ще до нього. Ну але час ішов, нічого не мінялось. Так що тепер плануємо з чоловіком купувати дорогий матрац. І Come- For не розглядаємо серед варіантів.
    Раджу вам перед тим як купувати матрац, полежати на ньому. Можливо, десь його продають не в онлайні? До того ж ви для дітей вибираєте...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Щиро дякую за пораду !!! Дівчатка, в кого дітки вже сплять в двохповерхових ліжечках, які матраци ви купували і чи задоволені ???
     
  19. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    В мене такий Матрас Релакс Премиум задоволена ним дуже, вигляду наразі, ще не втратив, висипаюся також добре, але в нас і подушки ортопедичні
    в дітей такий Матрац пружинний «АГАТ» , Каталог, страница товара — velam , чесно би зараз брала їм би такий самий як в нас. Ні велам також не поганий (а ще й враховуючи за які ми його гроші взяли, то взагалі шикарний), але маю до нього деякі претензії.
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А скільки часу користуєтеся вже ???