Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Купувала на кідстафі на наше велике ліжко в спальню.
    Згодом за три роки, коли зробили дитячу, то і в ліжка малявок дозамовила по одному такому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Довго обирали, зупинилися на безпружинних матрацах Харківського виробництва. Замовили на Сихові в магазині імперія матраців. Ще не доставили, чекаємо.
     
  3. bonato

    bonato Member

    якщо під замовлення, то можна в інтрент-магазині Бонато
     
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Вибір матраців справді дуже великий, ми купували sleep&fly пружинні, оскільки всі знайомі які мали безпружинні жалілись що скоро просідають. Добре якщо є можливість попробувати матрац перед купівлею, щоб вибрати собі комфортну жорсткість.
     
  5. Chado

    Chado New Member

    А нам майстер рекомендував якщо виробника то тільки матраци від Матролюкс. Лише сказав нюанс в тому шо вибрати буде дуже важко, тому зразу краще їхати у професійний магазин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MartaLv

    MartaLv New Member

    Відгукніться, хто користується матрацом Женева від Матролюкс чи матрасом від Вегас серія Комфорт Ф5. Чи ви задоволені ними? дякую.
     
  7. treemon

    treemon New Member

  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    А в мене вже рік є матрац від нашої львівської фірми Алмакс. Брала модель найтвердішу Матрац Титан НПБ 320 підсиленний
    Так, недешевий, але я ним задоволена. Ніде нічого не просіло поки, швидко зробили, підвезли додому. Що важливо в них є виставкова зала зі всіма моделями, і можна полежати на матрасі який цікавить. В мене були трохи проблеми з попереком, спала на дошці кілька місяців, то ж мені було принципово попробувати твердий матрац, а то всюди в магазинах якщо й були не модельки в розрізі а повноцінні матраци, то все мяко-середньої жосткості.

    Мали раніше в хлопця матрац Матролюкс, то враження так собі від нього.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В нас женева. 190 на 180. Тяжкий, зараза. В всьому іншому суперовий. Користуєм активно більше 5 років. Зараз в ідеалі.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Маємо Женеву три роки. Задоволена. Хотіла на дитяче ліжечко купити такий самий, але ціна в 8000грн трохи відбила бажання. Взяли Скай теж Матролюкс (він був тоді на акції), по наповненню найближчий до Женеви, але в реалі не зовсім те, що очікувала.
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    В нас 180x200, середина незалежні блоки пружин , з однієї сторони латекс, інша кокос . Більше любимо кокос через твердість. Спочатку думала взяти з шерстяною стороною але воно лишнє , натомість наматрасник з овечоі шерсті і супер відчуття комфорту .
     
  12. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Дявчата, поділіться відгуками про матрас Serta Toledo. На наше з чоловіком ліжко (1600 на 2000)він коштує майже 15 000 грн. І це зараз на нього знижка 15%. Можливо, є якісь кращі варіанти на такі гроші?Вже полежали на Венетто і Вега приблизно цієї ж цінової категорії, але Толедо найзручніший.
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата а де можна спробувати полежати на матрасах. В яких магазинах?
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А виставковий зал в них на любінській? В суботу працює? Дяк!
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    здається що працює. зрештою, можете передзвонити і уточнити
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А якої фірми ??? Чи ви задоволені ???
     
  17. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Можна, ми купили матрац в Марку на Науковій. Там представлені матраци 3-х чи 4-х виробників. Ми полежали на всіх, саме по відчуттях і вибрали.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Яка зараз ціна на хороші матраси і що порадите?
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сьогодні робили рейд за матрацами.
    Ми шукаємо жорсткий, розглядали на блоці незалежних пружин і безпружинні.
    Коротке резюме:
    Венето - найдорожчі з тих, що ми бачили. Модель, яка нам би повністю підійшла - поза 16 тис (і це зараз на нього діє знижка). Дають в комплекті підматрацник, якість матрацу на перший погляд хороша, гарні дорогі тканини зверху. Гарантія 20 років.
    Матролюкс - розхвалена тут Женева в районі 12 тис. Ще зацікавила нова модель Desert. Вона висока, досить жорстка, в магазині кажуть, що краща за Женеву (типу претендує на звання їхнього нового "зіркового" продукту). Дорожчий від Женеви на 500-600 грн. В подарунок дають наматрацник (принаймні, в томц магазині, де ми дивилися Матролюкс). Увага! Не підходить для ліжок з підйомним механізмом через свою висоту (а ми якраз таке ліжко шукаємо). Дуже важкий, казав продавець, що двоє мужчин з ним собі ради не дадуть (навіть для сезонного перевертання потрібно мінімум троє людей).
    Німецькі otto matrazen в діапазоні 15-16 тис, ніби теж непогані, але мені були менш зручні за венето і матролюкс.
    Італійські матраци Dormini 9-12 тис. Збентежило те, що зразок має порушену пружинами форму. Жоден з зразків інших фірм такого не мав.
    Велам - мені менш зручні, цін не питала, бо з тих моделей, на яких вдалося полежати, жодна не влаштувала по зручності.
    АлМакс - односторонній! матрац потрібної нам жорсткості 7400 грн, двосторонній продавець нам точно не зміг порахувати і всіляко нас відмовляв, кажучи, що в двосторонньому матраці немає потреби і вони в принципі стараються двосторонніх не робити. В магазин входили через приміщення-склад, склалося враження, що ті матраци клепають на коліні, хоча можу помилятися. В принципі, не на 100% влаштував по зручності, а продавець запропонував лише одну модель і сказав, що інші нам не підійдуть, якщо ми хочемо жорсткий.
    Вже були схилялись до того високого Дезерта від Матролюкс, поки нам нк сказали про те, що він не подружиться з підйомним механізмом.
    З того, що бачили сьогодні, розглядатимемо Женеву від Матролюкс і Дорміні (тре почитати відгуки).
    Достойний варіант від Венето (double bico), однак ми на матрац не планували витрачати таку суму, як коштує ця модель.
    Якщо хтось може щось порадити-підказати, радо запрошую і буду дуже вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    Я теж зараз в пошуках матрацу, думаю про Форест від Матролюкс. Може, хто має? Там теж на незалежних позонних пружинах. Гарантія 10 років, твердий. Ціна десь до 7000 на наш розмір. Не хочу дуже-дуже дорогого, бо не планую ціле життя на одному спати, краще згодом змінити на новий.
     
    • Смішно Смішно x 1